Krkobabić: Veliki štite sebe, mali, takođe, štite sebe

Prolupali fosil:hahaha:

И шта је ту смешно?
Овакво заразно церекање на нимало смешним стварима, може се видети само на Фарми када се Боки13 зацени од смеха. Забавно је када се церекају Оки и Боки!

И шта је ту смешно?
Овакво заразно церекање на нимало смешним стварима, може се видети само на Фарми када се Боки13 зацени од смеха. Забавно је када се церекају Оки и Боки!
КРКОБАБИЋУ.......
Ђе си ти поранио....?
Спавај човече...викенд је....
Уживај у пензији, скупштинској плати и
свим осталим додацима.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

КРКОБАБИЋУ.......
Ђе си ти поранио....?
Спавај човече...викенд је....
Уживај у пензији, скупштинској плати и
свим осталим додацима.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Поранио сам на пишање па да подложим ватру јер се деца враћају кући из кафића. Да им буде топло. Ми водимо рачуна о младој генерацији.
ПС: Не вичи толико. Ови који су се вратили раније већ спавају. Да их не пробудиш.

Поранио сам на пишање па да подложим ватру јер се деца враћају кући из кафића. Да им буде топло. Ми водимо рачуна о младој генерацији.
ПС: Не вичи толико. Ови који су се вратили раније већ спавају. Да их не пробудиш.

Ма....ђе ћеш пијане пробудити....? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ма....ђе ћеш пијане пробудити....? :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Наложићу ватру да се не посмрзавају. Скупо је лечење и лекови а дедина и бабина пензија није велика а деца не раде. Синоћ су добили ,,апанажу'' па деца мало изишла на по пићенце - до зоре.
Шта ћеш - наши су!

Наложићу ватру да се не посмрзавају. Скупо је лечење и лекови а дедина и бабина пензија није велика а деца не раде. Синоћ су добили ,,апанажу'' па деца мало изишла на по пићенце - до зоре.
Шта ћеш - наши су!

Па да....Пензионерска сад гласи...
ИМА СЕ - МОЖЕ СЕ.....
;) ;) ;)

Не спорим ал' знај - зарађено је.
Одох ја да ложим ватру, окаснићу!

Хајде...хајде....Води рачуна о младима.....
Ти бар знаш, да они никада неће уживати
тако, како ти данас уживаш....јер неће имати пензију....
;) ;) ;)

И шта је ту смешно?

Smesno je sto je taj fosil prvo zloupotrebio penzionere a zatim su njega upotrebili zuto-crveni bas radi unistavanja dostojanstva penzionera.
Smesno je da se izlapeli covek bori za prava penzionera a da pritom zivi kao bubreg u loju.
Podseca na onog Secerovskog tu je negde sa pamecu.

Хајде...хајде....Води рачуна о младима.....
Ти бар знаш, да они никада неће уживати
тако, како ти данас уживаш....јер неће имати пензију....

Највероватније неће имати пензију јер не раде и немогу да одвајају за пензију али ће имати социјалу као у Америци (најдемократскијој држави на свету!?). У Америци 600$ за њене услове, или 15 - 20.000 динара за наше услове, па радио не радио.
Тада неће бити Кркобабића из биолошких разлога. Али наметнуће се први и неприкосновени мирнодопски четник и партизан Србије ВУК ДРАШКОВИЋ са саветником ДАНОМ, који има врло добре идеје за пензионере. Ваљда се још сећаш када је на једном предизборном митингу (у Нишу или Лесковцу) рекао да су пензионери најсиромашнија категорија грађана и немају пара за сахране. Предложио је да се деле бесплатно ковчези (сандуци) за сахране. Просто човек да пожели да умре јер је то бар бесплатно.

Back