KRIZNI SAMIT KRALJEVSKE PORODICE

Mozda je oba, iz inata je uzeo Megan koja ne moze da se uklopi i zeli sve.

Koliko oni trose, ako je 3,5 miliona funti godisnje malo?

Ja to ne bih znala, ocigledno im to nije dosta, skup je luksuzan zivot :D

Zli jezici iz zute stampe kazu da ce ona njega za nekoliko godina da ostavi, gledace da se
uda za nekog IT milijardera, mada ja ne bih znala zasto bi se neki Bil Gates zanimao za nju.
Prolupaju ljudi.
 
ja licno podrzavam beg od robovskog , na neki nacin,zivota megan i harija

Srce mi se cepa zbog porodičnih trzavica privilegovanih burazera koji su učestvovali u genocidu nad iračkim narodom.

Ovo je takođe prilika da se javnost podseti da je tokom napada na Irak od strane SAD i VB pobijeno 150 000 civila o kojima zapadnjački korporativni mediji nisu nikada reč progovorili.
 
Ja to ne bih znala, ocigledno im to nije dosta, skup je luksuzan zivot :D

Zli jezici iz zute stampe kazu da ce ona njega za nekoliko godina da ostavi, gledace da se
uda za nekog IT milijardera, mada ja ne bih znala zasto bi se neki Bil Gates zanimao za nju.
Prolupaju ljudi.
Skup jeste, ali koliko svog novca trosis, ako ti drugi daju privatne avione i imanja na koriscenje. :lol:

Dzoni Dep je skoro imao gadan razlaz sa nekom devojkom/zenom, nakon mesec dana smuvala se sa Elonom Maskom, ali nije potrajalo. :D

Bice od ovoga lep film.
 
Pa to su njegove pare, njegovo nasledstvo, cak mislim da bi on i dalje od Charsla dobijao godisnje tih
3,5 miliona funti jer je on njegovo dete, ali ova Amerikanka hoce sve, a on je il izgubio razum ili se inati.

Naivan je Hari, ne zna on kako se pregovara sa familjom :)
Treba mene da uzme za savetnika i ja bih mu, za skromnih 10% od onoga što dobije, otvorio oči kako da ih ošuri.

Elem, ispostavi maksimalistički zahtev (što kaže deda Paun u "Ljubav na seoski način", prvi i prvo autobus, a na kraju za Gvozdena i Ford Capri) a ako ovi krenu da se bune kaže da je alternativa da svoju priču od pikantnim i šokantnim tajnama kraljevske porodice o svemu onome što se događa iza zidova Buckingham-ske palate, proda za debele pare ili objavi u knjizi koja ima milionski tiraž u najavi.
 
San 99.9% britanki je da udju u kralstvo naravno, ali samo neki promil njih veruju da to mogu i da ostvare, to se ravnjea sa utopijom... eh sad... zamislite koja je moc cure ne da udje u kraljstvo vec da izvuce princa vani, ako joj to podje za rukom onda je to zaista mocna zena
 
San 99.9% britanki je da udju u kralstvo naravno, ali samo neki promil njih veruju da to mogu i da ostvare, to se ravnjea sa utopijom... eh sad... zamislite koja je moc cure ne da udje u kraljstvo vec da izvuce princa vani, ako joj to podje za rukom onda je to zaista mocna zena

Ни први ни последњи који је због пи.чке поблесавио.

Требао је да се ожени приликом наспрам себе, а ову да држи као робињу.
 

Back
Top