Quantcast

KRIZNI SAMIT KRALJEVSKE PORODICE

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.937
https://www.blic.rs/slobodno-vreme/...-besan-napustio-imanje-na-kojem-ce-se/m5b16zf

ovaj MEGZIT

gori nego bregzit.

ja licno podrzavam beg od robovskog , na neki nacin,zivota megan i harija

shvataju lakrdiju monarhije , nisu prvi za vladanje , hoce da budu slobodni

mada nista ne kostaju svoje drzavljane , hoce da im se skinu sa grbace
Nisi u toku, ja nazalost jesam jer mediji diljem Europe bruje o tome.
Megzit bi i jare i pare i u tom grmu lezi zec. Ne zele da se odreknu privilegija, a recimo princ
dobija samo od oca 3,5 miliona funti godisnje, ne zele da se odreknu dvorca, posluge i apanaze, obezbedjenja
koje imaju u Uk, ali ga zele i u USA,
koju im placa britanski poreski obaveznik, a zele da zive u USA, da unovce svoje plemstvo,
a to tako ne moze.

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.942
Nisi u toku, ja nazalost jesam jer mediji diljem Europe bruje o tome.
Megzit bi i jare i pare i u tom grmu lezi zec. Ne zele da se odreknu privilegija, a recimo princ
dobija samo od oca 3,5 miliona funti godisnje, ne zele da se odreknu dvorca, posluge i apanaze, obezbedjenja
koje imaju u Uk, ali ga zele i u USA,
koju im placa britanski poreski obaveznik, a zele da zive u USA, da unovce svoje plemstvo,
a to tako ne moze.
Valjda za Kanadu?

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.942
Sada se prica o USA, ona je vec dobila neki angzman u Diznilendu. Ma nema veze gde, nego monarhija ne zeli
da neko maznjava pare koristeci ime, jer oni zele da ime koriste i za reklame i kojesta, ipak to tako nije ok.
Nego, sta im ja mogu?
Meni taj brak nije bio jasan od starta, kao neka vrste Harijeve pobune, a ne vidim ni nju kao lutku, stalno ljubaznu, kako sa smeskom plemicki pozdravlja mase.

Hari valjda ima nesto para od dede (majkinog oca), a i ona ima neki stek, morace da im bude dovoljno, uz ostalo sto zarade.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.937
Meni taj brak nije bio jasan od starta, kao neka vrste Harijeve pobune, a ne vidim ni nju kao lutku, stalno ljubaznu, kako sa smeskom plemicki pozdravlja mase.

Hari valjda ima nesto para od dede (majkinog oca), a i ona ima neki stek, morace da im bude dovoljno, uz ostalo sto zarade.
Ne, totalno je nejasna cela prica, ta zena je strogo proracunljivo usla u tu vezu.
Imaju oni pare, on ima 35 miliona, ona 5 ( on je samo od majkenasledio dvadeset miliona), nego alavo je to,
oce uvek sve i da uvek bude u centru paznje.

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.942
Ne, totalno je nejasna cela prica, ta zena je strogo proracunljivo usla u tu vezu.
Imaju oni pare, on ima 35 miliona, ona 5 ( on je samo od majkenasledio dvadeset miliona), nego alavo je to,
oce uvek sve i da uvek bude u centru paznje.
Mozda nije u potpunosti razumela sta znaci biti princeza i koliko je to ogranicavajuce, pa sad kad ima princa i dete, zeli i slobodu da radi sta hoce.

Bilo je kontradiktornih izjava, ali Hari je stalno zahtevao nesto ekstra zbog nje. Verovatno si u pravu.

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.566
Ono sto mi je svakako jedan od najsimpaticnijih momenata dekade je Harijeva zenidba osobom koja ima crnacko poreklo, te proseravanje po ko zna koliko vekova, cisto bele, sigurno bele (reklama za venis), britanske kraljevske loze. Sve najbolje i svako dobro za njih dvoje "crnih ovaca" medj gomilom odvratnih plavokrvnih, puritanskih, aristokratskih, "neuprljanih" kreatura.

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.942
Ma mogu oni sve, ali se moraju odreci tutula. Princeza Ana ( Harijeva tetka) svoje je dvoje
dece izbrisala iz spiska krune tako da su oni slobodni, mogu da rade sta hoce, ne moraju
da se obaziru na Kraljevstvo.´, ali ni ono na njih.
Ne znam kako to funkcionise.
Odreknu se titula i svog mesta u redosledu nasledjivanja i onda su obicni gradjani?
Da li Hari moze da zadrzi ono sto mu pripada od majke, ako se odrekne titule?

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.937
Ne znam kako to funkcionise.
Odreknu se titula i svog mesta u redosledu nasledjivanja i onda su obicni gradjani?
Da li Hari moze da zadrzi ono sto mu pripada od majke, ako se odrekne titule?
Pa to su njegove pare, njegovo nasledstvo, cak mislim da bi on i dalje od Charsla dobijao godisnje tih
3,5 miliona funti jer je on njegovo dete, ali ova Amerikanka hoce sve, a on je il izgubio razum ili se inati.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.