Krizna vlada, pod hitno!

Da li ste za osnivanje krizne vlade?

  • Da

  • Ne

  • neodlučan, neodlučna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Ima li uopšte potrebe opisivati aktuelnu političku, ekonomsku i socijalnu situaciju u Srbiji?
Zemlja je u krizi, ali vlada je stabilna, vlada koja je potpuno nekreativna i nesposobna da se hvata u koštac sa kriznom situacijom.
Sa druge strane stoje "opozicione" partije, koje već dvadeset godina nisu uspele da iznjedre ni teorijsko, a kamoli praktično rešenje za probleme Srbije.
Reklo bi se da niko niti zna, niti ume da ovaj narod povede u pravcu oporavka i razvoja.
To nije tačno.
U Srbiji ne postoji nijedna (poznata) partija koja je dorasla zahtevima ovog vremena. I to je neporecivo tačno.

Ali, postoje ljudi koji bi mogli da se nose sa problemima i da učine iskorak iz ovog nepomaka.
Oni nisu ni u jednoj poznatoj partiji, a kamoli u vladi. Njima i nije do partijašenja i političarenja.

Međutim, do otadžbine im jeste.
I zato čekaju, kao zapete puške, da ih narod direktno pozove i ustoliči na mesto koje im pripada.
Od tih ljudi može da se sastavi krizna vlada.
Vlada koja može i hoće da narodu obezbedi pristojan život.

Ne moramo čekati ni vanredne, a kamoli redovne izbore.

Akcija može započeti odmah.

Šta je potrebno?
Da se u što većem broju izjasnite da ste za osnivanje krizne vlade, koja će biti sastavljena od nekompromitovanih ljudi, znalaca iz raznih oblasti i preduzetnika (ne tajkuna!).

Za dalja „uputstva“ pošaljite pp.
 
Osećam da će da ti zatvovre temu. Za ovakve stvari miki ako si ozbiljan, tačnije hoćeš da te iko shvati ozbiljno moraš da otvoriš i svoj veb sajt, platiš reklamu u novinama, gostuješ po televizijama - ukratko - baciš se lično u PROFI POLITIKU.
 
Osećam da će da ti zatvovre temu. Za ovakve stvari miki ako si ozbiljan, tačnije hoćeš da te iko shvati ozbiljno moraš da otvoriš i svoj veb sajt, platiš reklamu u novinama, gostuješ po televizijama - ukratko - baciš se lično u PROFI POLITIKU.

Dont vorry, kruskice. Lsno za veb sajt. Uzgred i postoji. Kako da se gostuje po televizijama koje su (auto)cenzurisane?
Najbitnije je da ti i svi ostali vidite da li ste za.
Sami ćemo se "reklamirati".
Direktni marketing je najbolji.
 
Dont vorry, kruskice. Lsno za veb sajt. Uzgred i postoji. Kako da se gostuje po televizijama koje su (auto)cenzurisane?
Najbitnije je da ti i svi ostali vidite da li ste za.
Sami ćemo se "reklamirati".
Direktni marketing je najbolji.

Znam za taj sajt, zbog njega su ti i zatvarali teme. Kako si ga izreklamirao, koja mu je posećenost?
Ko su svi ostali?
Na Krsti imaš 10 posto aktivnih jedinstvenih naloga, 70 posto klonova, resto ne radi.
Uz to, vidiš li ti ko se ovde skuplja i 'bavi' politikom?
Možeš slobodno da pođeš i od mene koju politika apsolutno ne interesuje, posebno ne srpska.
 
Kriznu vladu formira postojeca vlada kojoj se ljujljaju fotelje.
Kada opozicija postane dovoljno ozbiljna i jaka da ih smeni.
Onda formiraju kriznu vladu jer im je vlast u krizi, i tada se obracunaju sa politickim protivnicima.

Pusti navike. Ova vlada nema pravo na formiranje krizne vlade, jer ne samo da ne zna da reši krizu, nego je i doprinela njenom rascvatu. To bi bilo isto kao kada bi palikuće i piromani oformili krizni štab protiv požara.

Ovde je reč o kriznoj vladi koja nastaje na osnovu traženja i podrške miliona ljudi u Srbiji, a sa takvim "političkim protivnicima" se ne može obračunati niko.
Ovi postojeći "politički protivnici", tzv. opozicija se obračunala i sama sa sobom, jer je nesposobna, kao i vladajući.
 

E baš ga pogodi! Ako si simpatizer DS, nisi ćorav. Vide li ti u uvodnom postu ovu rečenicu:

U Srbiji ne postoji nijedna (poznata) partija koja je dorasla zahtevima ovog vremena. I to je neporecivo tačno.

Dakle? C,c,c. Batali se političara i razmisli o temi. Osim ako nisi vviđeniji drug član ili s epreko članstva uvalio na neko dobro plaćeno mesto?
Pa čak i tada imaš razloga da razmisliš.

Jer ovo (što rade vladajući) neće na dobro izaći. I za njih. Za narod već nije.
Sad nastavi da se smeješ....
 
nema potrebe za kriznom vladom

treba tadic da vlada do kraja. mislim do bankrota

e onda da dodju novi i oni ce da budu krizna vlada

a ne da udju u vladu sve strake kao kriznu pa da tadic prebaci svoju odgovornost na druge

Pazi ovako: nije baš da nema potrebe. A pre svega itekako ima potrebe da se i narod i pripadnici te buduće, krizne vlade, nekompromitovani stručnjaci i preduzetnici koji bi da pošteno posluju, spremaju i koncentrišu, za taj čas.;)
 
E baš ga pogodi! Ako si simpatizer DS, nisi ćorav. Vide li ti u uvodnom postu ovu rečenicu:

U Srbiji ne postoji nijedna (poznata) partija koja je dorasla zahtevima ovog vremena. I to je neporecivo tačno.

Dakle? C,c,c. Batali se političara i razmisli o temi. Osim ako nisi vviđeniji drug član ili s epreko članstva uvalio na neko dobro plaćeno mesto?
Pa čak i tada imaš razloga da razmisliš.

Jer ovo (što rade vladajući) neće na dobro izaći. I za njih. Za narod već nije.
Sad nastavi da se smeješ....


od kad ja već pričam da nam trebaju potuno novi ljudi, ovi su svi isti :ok:
 
Takvu vladu cu da podrzim kad budem znao ime i prezime i biografiju svakog ministra i funkcionera koji ce da je sacinjava.

Za sprovodjenje politike su najvazniji ljudi koji je vode....programi se mogu menjati, dopnjavati i krsiti po potrebi...
 
Ima li uopšte potrebe opisivati aktuelnu političku, ekonomsku i socijalnu situaciju u Srbiji?
Zemlja je u krizi, ali vlada je stabilna, vlada koja je potpuno nekreativna i nesposobna da se hvata u koštac sa kriznom situacijom.
Sa druge strane stoje "opozicione" partije, koje već dvadeset godina nisu uspele da iznjedre ni teorijsko, a kamoli praktično rešenje za probleme Srbije.
Reklo bi se da niko niti zna, niti ume da ovaj narod povede u pravcu oporavka i razvoja.
To nije tačno.
U Srbiji ne postoji nijedna (poznata) partija koja je dorasla zahtevima ovog vremena. I to je neporecivo tačno.

Ali, postoje ljudi koji bi mogli da se nose sa problemima i da učine iskorak iz ovog nepomaka.
Oni nisu ni u jednoj poznatoj partiji, a kamoli u vladi. Njima i nije do partijašenja i političarenja.

Međutim, do otadžbine im jeste.
I zato čekaju, kao zapete puške, da ih narod direktno pozove i ustoliči na mesto koje im pripada.
Od tih ljudi može da se sastavi krizna vlada.
Vlada koja može i hoće da narodu obezbedi pristojan život.

Ne moramo čekati ni vanredne, a kamoli redovne izbore.

Akcija može započeti odmah.

Šta je potrebno?
Da se u što većem broju izjasnite da ste za osnivanje krizne vlade, koja će biti sastavljena od nekompromitovanih ljudi, znalaca iz raznih oblasti i preduzetnika (ne tajkuna!).

Za dalja „uputstva“ pošaljite pp.

AKO SE PODHITNO NE BANUJE OVAJ VANDAL KOJI HOĆE DA RUŠI DRŽAVU SRBIJU, KRSTARICA SLOBODNO MOŽE DA OČEKUJE TUŽBU, ZA UDRUŽIVANJE RADI NEPRIJATELJSKIH AKTIVNOSTI UPERENE PROTI DRŽAVE SRBIJE!
 
AKO SE PODHITNO NE BANUJE OVAJ VANDAL KOJI HOĆE DA RUŠI DRŽAVU SRBIJU, KRSTARICA SLOBODNO MOŽE DA OČEKUJE TUŽBU, ZA UDRUŽIVANJE RADI NEPRIJATELJSKIH AKTIVNOSTI UPERENE PROTI DRŽAVE SRBIJE!

Auh, dačo... Ti baš ono, ha? Lako je banovati jednog "vandala", ne znam samo na osnovu čega taj zaključak? - ne možete banovati 90 posto naroda.
Državu su urušili i ruše je i dalje petooktobarski vandali, i to dokazani.
Ali, never mind.
A da promeniš niknejm u "tužibaba":?hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Auh, mračak... Ti baš ono, ha? lako je banovati jednog "vandala", ne znam samo na osnovu ćega taj zaključak? - ne možete banovati 90 posto naroda.
Državu su urušili i ruše je i dalje petooktobarski vandali, i to dokazani.
Ali, never mind.
Da promeniš niknekm u "tužibaba":hahaha::hahaha:


Ne može, Taj nik je već zauzeo moj omiljeni MrGreen. On ti je ovde glavni cinkaroš :rtfm::mrgreen:
 
Najbitnije da imaš moju podršku, moj glas je dovoljan da pokriješ nekih četrdeset pet posto koje si više uračunao.
Juriš - stvaraj kriznu vladu !

Ma kakvo jurišanje, kruskice. Znaš li ti za onu bosansku: Pohiti lagano.
Jurišalo se petog oktobra.
Ovo o čemu ja pričam je nenasilno rušenje vlasti, izvorna demokratija.

A vidim ni ti ne veruješ da je u Srbiji 90 i više odsto njih koji vape za pristojnim životom.
Valjda ne spadaš među njih...
 

Back
Top