Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Ima li uopšte potrebe opisivati aktuelnu političku, ekonomsku i socijalnu situaciju u Srbiji?
Zemlja je u krizi, ali vlada je stabilna, vlada koja je potpuno nekreativna i nesposobna da se hvata u koštac sa kriznom situacijom.
Sa druge strane stoje "opozicione" partije, koje već dvadeset godina nisu uspele da iznjedre ni teorijsko, a kamoli praktično rešenje za probleme Srbije.
Reklo bi se da niko niti zna, niti ume da ovaj narod povede u pravcu oporavka i razvoja.
To nije tačno.
U Srbiji ne postoji nijedna (poznata) partija koja je dorasla zahtevima ovog vremena. I to je neporecivo tačno.
Ali, postoje ljudi koji bi mogli da se nose sa problemima i da učine iskorak iz ovog nepomaka.
Oni nisu ni u jednoj poznatoj partiji, a kamoli u vladi. Njima i nije do partijašenja i političarenja.
Međutim, do otadžbine im jeste.
I zato čekaju, kao zapete puške, da ih narod direktno pozove i ustoliči na mesto koje im pripada.
Od tih ljudi može da se sastavi krizna vlada.
Vlada koja može i hoće da narodu obezbedi pristojan život.
Ne moramo čekati ni vanredne, a kamoli redovne izbore.
Akcija može započeti odmah.
Šta je potrebno?
Da se u što većem broju izjasnite da ste za osnivanje krizne vlade, koja će biti sastavljena od nekompromitovanih ljudi, znalaca iz raznih oblasti i preduzetnika (ne tajkuna!).
Za dalja „uputstva“ pošaljite pp.
Zemlja je u krizi, ali vlada je stabilna, vlada koja je potpuno nekreativna i nesposobna da se hvata u koštac sa kriznom situacijom.
Sa druge strane stoje "opozicione" partije, koje već dvadeset godina nisu uspele da iznjedre ni teorijsko, a kamoli praktično rešenje za probleme Srbije.
Reklo bi se da niko niti zna, niti ume da ovaj narod povede u pravcu oporavka i razvoja.
To nije tačno.
U Srbiji ne postoji nijedna (poznata) partija koja je dorasla zahtevima ovog vremena. I to je neporecivo tačno.
Ali, postoje ljudi koji bi mogli da se nose sa problemima i da učine iskorak iz ovog nepomaka.
Oni nisu ni u jednoj poznatoj partiji, a kamoli u vladi. Njima i nije do partijašenja i političarenja.
Međutim, do otadžbine im jeste.
I zato čekaju, kao zapete puške, da ih narod direktno pozove i ustoliči na mesto koje im pripada.
Od tih ljudi može da se sastavi krizna vlada.
Vlada koja može i hoće da narodu obezbedi pristojan život.
Ne moramo čekati ni vanredne, a kamoli redovne izbore.
Akcija može započeti odmah.
Šta je potrebno?
Da se u što većem broju izjasnite da ste za osnivanje krizne vlade, koja će biti sastavljena od nekompromitovanih ljudi, znalaca iz raznih oblasti i preduzetnika (ne tajkuna!).
Za dalja „uputstva“ pošaljite pp.








