Kriza identiteta

Jel vam se dešava nekada u žuvotu da ne znate ko ste i šta ste i da ne znate šta ćete sa sobom, jel vam deluje da nekada ništa nema smisla?
Naravno..Čitav život , bukvalno...
Recimo , tri života, tako ću ih podeliti..

Smisao je čudan termin.Besmisao -mističan.
Lutanje je ponekada zanimljivo ,...Ali zna da umori..
A ko sam i šta sam? ....Teško je to pitanje .
Nisam uvek ista -ja...Ima nas više....
No ,ipak nekako nađem odgovor na ono pitanje -šta ću sa sobom...
Prihvatim sebe.
 
Jel vam se dešava nekada u žuvotu da ne znate ko ste i šta ste i da ne znate šta ćete sa sobom, jel vam deluje da nekada ništa nema smisla?
Dešavalo mi se ofc,...kod tebe msm da je u pitanju proces sazrevanja.Prelaz od dečkića u svet odraslih.Jednostavno moraš preći iz te "faze" u sledeću.
Ne brigaj,...ko nije u životu imao ovakvu krizu ,taj nikad i nije dokučio ni ko je, ni šta je.Niti je ikad uspeo odrasti!
 
Period kada bi ljudi trebali da odrastu, svodi se na pronalaženje
odgovora na pianje, gde ću i kako ću, a ne na pitanja ko sam i šta sam.
Sistem prosto melje i ne dozvoljava mladima prostor da tragaju za
takvim odgovorima.
Zato na ovom svetu odraslih nema ili ih je jedan u milion. Svi ostali
su samo zaglumili odrasle i imaju gomilu samozavaravajućih uverenja.
 
Jel vam se dešava nekada u žuvotu da ne znate ko ste i šta ste i da ne znate šta ćete sa sobom, jel vam deluje da nekada ništa nema smisla?
Šta voliš raditi? Voliš li putovati?
Probaj pronaći neki posao kao turistički vodič ili nešto tome slično.Ako bi hteo da nešto promeniš.Spojiš lepo i korisno,...to bi već imalo nekog smisla.U tom nekom pravcu razmišljati.
 
Trenutno nemam.
Ma daj, bre, dete! Svako ima nekakva interesovanja, koliko god banalna. Ljudi bez ikakvih interesovanja su ili u najdubljoj depresiji ili retardi koji vegetiraju. Ne želim da verujem da su takvi ljudi i na Krstarici i uopšte na bilo kojoj društvenoj mreži.

Sigurno te bar nešto zanima
, ako ništa pametno onda bar nekakve igrice, TV serije, klađenje, "da jedeš, da je8eš... a to košta...", da razmenjuješ svoje "mudre misli" na nekom forumu negde na netu isl.
 
Ma daj, bre, dete! Svako ima nekakva interesovanja, koliko god banalna. Ljudi bez ikakvih interesovanja su ili u najdubljoj depresiji ili retardi koji vegetiraju. Ne želim da verujem da su takvi ljudi i na Krstarici i uopšte na bilo kojoj društvenoj mreži.

Sigurno te bar nešto zanima, ako ništa pametno onda bar nekakve igrice, TV serije, klađenje, "da jedeš, da je8eš... a to košta...", da razmenjuješ svoje "mudre misli" na nekom forumu negde na netu isl.
Smučio mi se net i forumi, igrice odavno.
 

Back
Top