Moderna Pevacica
Elita
- Poruka
- 16.002
Zasto je moja tema o mojoj komsinici Jaci prebacena sa "LJiS" na ovaj pdf "Zene"? Uz duzno postovanje, ja jesam zvezda na kom god se forumu pojavim, odnosno podforumu, posto samo pisem na na nasoj Krstarici, ali ja sam ekspertkinja za "Ljubav i Seks", ali pre svega za ljubav, pa mi nije jasno sta ce moja tema ovde, a ne tamo gde joj je mesto. Ja hocu da cujem sta moji drugari misle.
Molim da se vrati!
Molim da se vrati!
