Kristijan Golubovic na tv sa nacionalnom frekvencijom harangira za Vucica

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
32.197
Autorska tema
Da li je moguce da se na tv sa nacionalnom frekvencijom dovode ljude koji su pocinili teska krivicna dela, da kazu ljudima da treba da glasaju za Vucica.
Simo Spasic pravosnazno osujen za silovanje, Bokan pravosnazno osudjen za pljacku i naonsenje teskih telsnih povreda. Kristijan Golubovic pravosnazno osudjen za dilovanje droge, nanosenja teskih telsnih povreda, reketiranje....
Sada Kristijan Golubovic nastupa na Pinku da kaze narodu kako je za vreme ono zute bagre on bio osudjen na pravdi boga za reketiranja, sa kojim nema veze
Od kada je Vucic dosao na vlast kriminal je sasecan, nema rektiranje, sloboda...kaze Kristijan Golubovic opasan momak sa vruceg asfalta
Tako treba i da ostane.....

626469_kristijan-golubovic01-public-_share.jpg

Novo jutro-Jovana-Kristijan Golubović,Antonela Jelić,Trivun Ivković-19.11.2023.​

Autorska tema
Da li je moguce da se na tv sa nacionalnom frekvencijom dovode ljude koji su pocinili teska krivicna dela, da kazu ljudima da treba da glasaju za Vucica.
Simo Spasic pravosnazno osujen za silovanje, Bokan pravosnazno osudjen za pljacku i naonsenje teskih telsnih povreda. Kristijan Golubovic pravosnazno osudjen za dilovanje droge, nanosenja teskih telsnih povreda, reketiranje....
Sada Kristijan Golubovic nastupa na Pinku da kaze narodu kako je za vreme ono zute bagre on bio osudjen na pravdi boga za reketiranja, sa kojim nema veze
Od kada je Vucic dosao na vlast kriminal je sasecan, nema rektiranje, sloboda...kaze Kristijan Golubovic opasan momak sa vruceg asfalta
Tako treba i da ostane.....

Pogledajte prilog 1449883

Novo jutro-Jovana-Kristijan Golubović,Antonela Jelić,Trivun Ivković-19.11.2023.​

Kristijan Golubović je slobodan grđanin i ima pravo da učestvuje u javnom životu.

A da lobira za opoziciju onda bi bio gospodin?

Kristijan Golubovic pravosnazno osudjen za dilovanje droge, nanosenja teskih telsnih povreda, reketiranje....
Ovaj gospodin je živi dokaz da zatvor može popraviti ljude i izvesti ih na pravi put.
I ja sam u svojim ranim dvadesetima bio SDP-njara, ali sam naučio puno stvari o životu i popravio se.
Kristijan Golubović je Sv. Pavao u malom.

Ovaj gospodin je živi dokaz da zatvor može popraviti ljude i izvesti ih na pravi put.
I ja sam u svojim ranim dvadesetima bio SDP-njara, ali sam naučio puno stvari o životu i popravio se.

KRISTIJAN GOLUBOVIĆ PONOVO KRADE! Sada nagovorio prijatelja da to uradi za njega, MAZNULI MLEKO ZA BEBU, pogledajte SRAMNI SNIMAK

https://www.kurir.rs/v/4295622?utm_...=app_android&utm_campaign=kurir_share_counter

Kristijan Golubović je slobodan grđanin i ima pravo da učestvuje u javnom životu.

Naravno da ima pravo, nije problem u njemu.
Problem je sto ga mediji zovu da zagađuje medijski prostor i relativizira kriminal. Još nabaci naočalice da bude kulturan. Najmanje je tu bitan Vučić

Nema opozicija tako niske moralne standarde kao vi radikali.

Najbolja preporuka za saradnju sa vama jesu zatvorske rešetke, a nema ih malo u vašim redovima.

Kristijan je oduvek bio radikal kako je i sam rekao a ovde su ga žuti hapsili.

Back