Kriminal: Vujović predao EPS Svetskoj banci

Ја само знам да је у свим државама Источне Европе, након што је електропривреда била препуштена приватницима, дошло је до тога да се људи спаљују на улици. Једноставно енергетика је велики бизнис и капиталистички олигарси неће допустити да тај профит заобиђе њихов џеп.
Наравно да је тешко поверовати да је дотични министар то урадио на своју руку.
 
Sad treba opravdati pove'awe cene struje, pa da ne bude kriv Vucic (on nikad nije kriv za lose, on je samo zasluzan za dobro), napise se tekst i cela krivica se baci na eks ministra koji je pobegao. Napise se u naslovu krupnim slovima KRIMINAL, ali niko nema nameru da podnese krivicnu prijavu *jbt....kakav je to kriminal ako ne usledi krivicna prijava*, i tako za poskupljenje ne bude kriv Vucic, nego bude kriv eks ministar. A posle neko osvoji medalju, i onda svi povicemo:"Hvala Vucicu!".
Drugar, moj post nema veze sa tim likom, već generalno sa bilo kojom našom vlašću. Ko god se zvao i iz koje god stranke bio imaće isti problem
Znači nije ok da zbog lika koji je trenutno vlast i koji se ne voli da podešavamo sistem i pravdamo ono što se ne može opravdati.
Za one koji ne znaju šta su upravljački mehanizmi nek se dodatno obrazuju.
Nismo ovde da učimo neuke
 
Drugar, moj post nema veze sa tim likom, već generalno sa bilo kojom našom vlašću. Ko god se zvao i iz koje god stranke bio imaće isti problem
Znači nije ok da zbog lika koji je trenutno vlast i koji se ne voli da podešavamo sistem i pravdamo ono što se ne može opravdati.
Za one koji ne znaju šta su upravljački mehanizmi nek se dodatno obrazuju.
Nismo ovde da učimo neuke

Другарице, шта су то управљачки механизми?
 
Почео сам.

Немој само наслов да читаш. Читај мало и постове.
...zasto postove...tema mi je svakidasnja i to jos zabokrecinasta...sve nekakva blacenja aktuelaca po ko zna koji put a nikakva kreativna kanonada...zasto postove ...tudja razmisljanja su mi draga a valjda imam i svoja...Vama hvala na preporuci i zato bih se izvinio audijatoriju za moju neupucenost...!!!
 
Ја само знам да је у свим државама Источне Европе, након што је електропривреда била препуштена приватницима, дошло је до тога да се људи спаљују на улици. Једноставно енергетика је велики бизнис и капиталистички олигарси неће допустити да тај профит заобиђе њихов џеп.
Наравно да је тешко поверовати да је дотични министар то урадио на своју руку.

To bilo u Bugarskoj?
 

Па један од разлога је вероватно зато што бивши министар није ништа радио на своју руку, ако неко мисли да неки нестраначки функционер може да буде постављен за министра а да не слуша тачно што му Вучић каже ја онда не знам у којој држави та особа живи.

Е сад што се тиче тога да ЕПС постане акционарско друштво то можда и није тако лоша идеја. Да се не лажемо јавна предузећа су великом већином краве музаре за хорде неспособних страначких паразита, ако би претварање ЕПС-а довело до тога да се на чело доведу људи који знају шта раде онда је то добра ствар. Само што има један проблем а то је да ови наши дегенерици и то могу да сјебу тако што би вероватно акције почели да продају у бесцење, вероватно да би себи прибавили више акција али то је онда велики губитак за државу. И на крају тог продавања у бесцење постоји могућност да држава и даље остане у потпуној контроли ЕПС-а и да исти остану да управљају а пала фирме продато.
 
Ја само знам да је у свим државама Источне Европе, након што је електропривреда била препуштена приватницима, дошло је до тога да се људи спаљују на улици. Једноставно енергетика је велики бизнис и капиталистички олигарси неће допустити да тај профит заобиђе њихов џеп.
Наравно да је тешко поверовати да је дотични министар то урадио на своју руку.

А ја знам само за неке бугарске случајеве а за остатак источне европе не знам. Ти знаш?

Имаш намеру да се спалиш на улици кад приватници повећају цену струје а смање плате радника ЕПС-а?
 
А ја знам само за неке бугарске случајеве а за остатак источне европе не знам. Ти знаш?

Имаш намеру да се спалиш на улици кад приватници повећају цену струје а смање плате радника ЕПС-а?
Нисте тако причали о НИС-у.
 
Још тад си требао да се спалиш кад је кренуло поскупљење бензина, а не да чекаш поскупљење струје.
Па ето нисам, нећу се спалити ни због струје али ти ћеш изгорети изнутра јер си толико огрчен да трулиш и због гасова насталих унутрашњим трулењем ћеш да се самозапалиш.
 
Што се само прича о Вујовићу? То је исто као кад би причали о нагомиланим паразитима на људском телу који праве проблеме због немара човека.

Ко је одговоран за Вујовића? Ко је њега ту довео? Вујовић је само један од паразита, а главна одговорност за проблеме паразита није у паразитима, него на онима који имају власт да се бригом или небригом питају о томе да ли ће се штеточине котити или не. На телу званом држава, зна се веома добро ко има највећу одговорност.
 
Ја знам да ви само наслове читате, али ипак...ајде да мало разрадимо тему.
Meni ovo zvuci neverovatno. Kako je moguce da neki ministar preda nekome nesto sto njemu ne pripada? Nije EPS u vlasnistvu Ministarstva Finansija.

Mozda je doticni blesav, ali menadzeri Svetske Banke su naivni ko' lisice od 3 godine.

Meni ovo lici na neko "opipavanje pulsa", pre nego ce prvorodjeni krenuti u potragu za kupcem EPS-a.
 
Па објављено је да је потписао БЕЗ ЗНАЊА државног врха........

:hahaha:

Ma da...to kad državni vrh ne zna, onda je potpis nekog ministra validan i vo vjeki vjekov...to ne može ni da se poništi, to je vječno ka 10 zapovjesti...

Te onaj bez znanja potpisao ono, pa sad mi moramo tako, te ovaj ovo, pa nemamo izbora...

Vidim da su stručnjaci ovom Vujoviću krenuli da nalaze sve same mane od kada im je pre neki mesec javno rekao da su im sve "reforme" i "privredni rast" goli ******...
 
A tek ovaj Vucicev kriminal...

561278
 

Back
Top