Kriminal je toliko opao u Holandiji da moraju da uvoze zatvorenike

Dajte meni vlast i popunio bi nizozemske zatvore ekspresno, još bi se tražilo mjesto više.
Jednostavno bi pozatvarao sve Afrikance, tamnopute azijate i muslimane, plus Albance.
Ako ja ne znam za što su krivi, oni sigurno znaju.
Ko što u HR kažu:
Ako zatvor ima 3 kata treba podići još 3 kata i samo batina i batina! 😂

Bio s
Svaka čast.
Sad, šta je dovelo do toga?

Ljudi imaju slobodu?
Može marihuana, može ulica crvenih fenjera i da nađeš sebi prostitutku, možeš kao homić da se ljubiš na ulicama, sve legalno. I kada je legalno, nema represije pa nema ni želje da se bude negativac?
Ne znam.

Nego... Šta kažu mrzitelji Zapadnih vrednosti? Jel i ovo jedna od tekovina demokratije?
Bio sam u Holandiji, kad odes tamo prvo sto se smoris... Smoris se toliko da ne zelis ni kriminalac da budes ... Ako nemas devojku imas prostitutku, ako nemas posao dobijes ga, ako zelis bilo sta, to dobijes ... Inace ne treba ti ni prostitutka jer su holandjanke toliko liberalne i dobre da ce rado da udju u vezu ... mozes da biras da li ces vezu na jednu noc, mesec dana, stabilnu vezu, ... Dobro, nije bas savrseno... ali ja mislim da je ta drzava uvek bila eksperiment i sve sto je funkcionisalo iz eksperimenata to su uzimali i odmah stavljali u drustvo.

Poslednja izmena:
Bio s

Bio sam u Holandiji, kad odes tamo prvo sto se smoris... Smoris se toliko da ne zelis ni kriminalac da budes ... Ako nemas devojku imas prostitutku, ako nemas posao dobijes ga, ako zelis bilo sta dobijes ... Inace ne treba ti ni prostitutka jer su holandjanke toliko liberalne i dobre da ce rado da udju u vezu ...
I onda si pao s kreveta i probudio se

Holandija se godinama bori sa nedostatkom zatvorenika, a sadašnja vlada je već zatvorila 26 zatvora.

Broj kriminalnih mladih ljudi mlađih od 18 godina se više nego prepolovio za 10 godina.

Pogledajte prilog 1541079

Za borbu protiv nezaposlenosti među zatvorskim osobljem, Holandija uvozi zatvorenike iz Norveške i Belgije uz naknadu.
biznis je biznis............

Aha......

Is Belgium's Molenbeek First European Town with 100% Muslim Population?

Од како ја знам за себе причате о "црњцима у француској репрезентацији".

Тема је о Холандији, не о Белгији.

Белгија има потпуно други сет проблема и потпуно другачије друштво.

"Све је то исти пједер болоон, изгаз`ће то ислам док се ми смијемо" је валидан одговор, али онда можеш да одустанеш од озбиљне дискусије.

Холандија уређена држава за разлику од Србије. Радиш 40 сати сасвим довољно за живот а у Србији раде и викенде и једва преживљавају. Кад у јануару лежиш и примиш 13. 14.плату за ту исту суму у Србији паћеници пола године мотају каблове. И још овај наш Аца Драмосер недавно изјави да треба радити и цео викенд..

Холандија уређена држава за разлику од Србије. Радиш 40 сати сасвим довољно за живот а у Србији раде и викенде и једва преживљавају. Кад у јануару лежиш и примиш 13. 14.плату за ту исту суму у Србији паћеници пола године мотају каблове. И још овај наш Аца Драмосер недавно изјави да треба радити и цео викенд..
Pa onda idi u Holandiju što nas smaraš ovde

Један од најдражих градова у Холандији. Не превелик и миран.
Propadose Amerika i Holandija.
Ова прва нек пропадне ова друга надам се још не, нисам им још довољно еврића мазнуо. 😀

Back