Krim poručio Srbiji: Ne odugovlačite

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.498
Srbija ne bi trebalo da odugovlači sa priznavanjem Krima kao dela Rusije, izjavio rus.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=12&dd=06&nav_category=78&nav_id=1627172

Brutalno.

1200px-Spetsnaz_emblem.svg.png


Svaki betmenov prijatelj je i moj prijatelj, što reče kamiondžija.
 
evo ja sam se "upeco"..........

"Fake News" su glavno NATO-oruzje.
Pita se Putin a ne neki nocni cuvar iz Sevastopolja.................A PUTIN JE IZRICITO REKAO DA RAZUME SRPSKI STAV O NEPRIZNANJU KRIMA I DA TAJ STAV NIUKOM SLUCAJU NECE NARUSITE SAVRSENO DOBRE ODNOSE SRPSKOG I RUSKOG NARODA.

Iz "Usta" ruskih obavestajnih sluzbi, to znaci da je PUTIN ZATRAZIO OD SRBIJE DA NE PRIZNA KRIM KAKO BI ZASTITIO SRPSKE INTERESE PO PITANJU KOSOVA....................a srpski interesi oko KOSOVA su identicni ruskim interesima oko KOSOVA.

Nista nije slucajno JAMI. Svet odavno kontrolise PUTIN i njegov uticaj se vidi svuda ...............pa cak i kod tebe kada se javis sa nekim komentarom.
Samo ti toga nisi svestan
 
evo ja sam se "upeco"..........

"Fake News" su glavno NATO-oruzje.
Pita se Putin a ne neki nocni cuvar iz Sevastopolja.................A PUTIN JE IZRICITO REKAO DA RAZUME SRPSKI STAV O NEPRIZNANJU KRIMA I DA TAJ STAV NIUKOM SLUCAJU NECE NARUSITE SAVRSENO DOBRE ODNOSE SRPSKOG I RUSKOG NARODA.

Iz "Usta" ruskih obavestajnih sluzbi, to znaci da je PUTIN ZATRAZIO OD SRBIJE DA NE PRIZNA KRIM KAKO BI ZASTITIO SRPSKE INTERESE PO PITANJU KOSOVA....................a srpski interesi oko KOSOVA su identicni ruskim interesima oko KOSOVA.

Nista nije slucajno JAMI. Svet odavno kontrolise PUTIN i njegov uticaj se vidi svuda ...............pa cak i kod tebe kada se javis sa nekim komentarom.
Samo ti toga nisi svestan
Dobro, da li Srbija priznaje teritorijalni integritet i suverenitet Rosijskoje Fjederacije na celom teritoriju od Sevastopolja do Petropavlovska?
 
Србија није увела санкције Русији због истог, тим потезом је и признала Крим у саставу Русије. :cool:
Крим је украјински комуниста Хрушчове отео потписом наливпера ономад...
као и излаз данашње МОлдавије на Црно Море...
СССР се распао...ерго...
 
Крим је украјински комуниста Хрушчове отео потписом наливпера ономад...
као и излаз данашње МОлдавије на Црно Море...
СССР се распао...ерго...

Baš kao što je i neka komunjarska džukela ovde uradila sa Kosovom i otišla korak dalje , otvorila slobodno naseljavanje šiptarije , dok je Srbe iz drugih krajeva slala na rad na Zapad

I naravno , cela bivša država je trebala izdržavati te doseljene pavijane , čak i oni što su otišli na zapad ...
 
Крим је украјински комуниста Хрушчове отео потписом наливпера ономад...
као и излаз данашње МОлдавије на Црно Море...
СССР се распао...ерго...
Руси су имали свог Тита и то више њих до распада СССР и нити један није нешто био наклоњен национално свјесним Русима.Звучи познато?
 
Red je staviš znake navoda za citate i da napišeš ko je to rekao .

Знаци навода не требају, јер нисам преписао, а ко је то рекао, па ни то није важно јер је контекст потпуно другачији. Правилније би било да си поставила питање типа: "Извини молим те драги колега форумаш, ја не разумем шта си написао, те бих хтела да ми објасниш значење познатог нам мишљења..." па наведеш лепо аутора реченице на коју те она асоцира.

Али џабе. Ниси ти тај капацитет. У ствари, ти си свађалачки капацитет.
 
Комунизам је пукао на папиру прије тачно 30 година.
Међутим, треба и мајка природа да одради своје...
А послије да се народ увијек подсјећа шта је и као је било.
Јер нимало не сумњам да ће кад-тад нека будала пробати поново исто.
Само ће се преавара звати и изгледати другачије...
али ће моћи да се намирише, јер тај смрад је увијек исти...
 
Baš kao što je i neka komunjarska džukela ovde uradila sa Kosovom i otišla korak dalje , otvorila slobodno naseljavanje šiptarije , dok je Srbe iz drugih krajeva slala na rad na Zapad

I naravno , cela bivša država je trebala izdržavati te doseljene pavijane , čak i oni što su otišli na zapad ...
Не само Косово Броз је ударио темеље данашње Хрватске и Бих иако није било реалне основе да постоје ни као републике у склопу Југе бар не у овим границама,као регије да али као републике не.Док му је споменик у срцу Србије,идеја уништавања Србије је жива.
 

Back
Top