KRIK prenosi iskaz Velje Nevolje: Vučić mi je tražio usluge

PORUKA VELJE NEVOLJE UBICI SALETA MUTAVOG: Obesi se il ćemo ti sve pobiti! Kako su egzekutora Aleksandra Stankovića oterali u smrt


Saša Vidović, pucač škaljarskog klana, glavom je platio svoju navodnu umešanost u likvidaciju Aleksandra Stankovića, zvanog Sale Mutavi 2016. godine. Priču da je Vidović umešan u likvidaciju njegovog prijatelja, čuo je i Veljko Belivuk i to mu je bilo dovoljno. Po mišljenju policajaca koji vode istragu protiv pripadnika klana Belivuk-Miljković, ova kriminalna grupa je smislila plan kako da se osveti Vidoviću, koji je u tom trenutku bio van njihovog domašaja, u zatvoru u Republici Srpskoj.

Vidović se, prema zvaničnoj verziji, obesio o kvaku 12. oktobra prošle godine u svojoj ćeliji u zatvoru u Foči. Nađen je u klečećem položaju i, prema svemu sudeći, pretnjama je nateran na to.Dekodiranjem telefonske skaj aplikacije, koju su Belivukovi kriminalci koristili za komunikaciju, otkriveno je i da je ova banda pokušavala da organizuje Vidovićevo ubistvo. Paralelno s tim slali su mu pretnje, "nudili" mu da sam presudi sebi ako želi da sačuva živote najmilijih, navodi Srpski telegraf".

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...h_notification&utm_campaign=push_notification
 
Poslednja izmena:
Pa zamisli ti imaš težak konflikt s nekim, a onda na TV ga hvališ.

Pa da, ali to su političmari, to je kod njih standardno da se mrze, a da glume da je sve u redu, sve zavisi od njihovih interesa.

A interes Stefanovića je da sukob ne eskalira, jer to šteti i njemu. Sad je i dalje ministar, sutra možda ambasador... to sve nestaje zauvek ako otvoreno napadne Vučića, nikad više neće biti državni funkcioner dok je Vučić na vlasti, a ne može u opoziciju kod Đilasa i Jeremića. I ne samo to, ovaj će se sručiti na njega svom snagom dokle god je na vlasti.
To je mnogo stresnija situacija i manje profitabilna. Zato gleda da ne ulazi u to, ako ne mora.

Ali kako je krenuo, Vučić mu možda ne ostavi izbora...
 
A, vidi, izašli političari i analitičari na tv i počeli priču o meksičkim kartelima i ovi naši se primili. Nije tačno, meksički karteli i karteli u Salvadoru rade mnogo gore stvari, oni raseku telo i ostave ga da visi zakačenog za ogradu školskog dvorišta, nebitno im je gde, oni su druga vrsta. Ovo što su ovi radili, pa to rade svi, suština je u surovosti kojom se pokazuje ozbiljnost i jačina, da nekome slučajno ne padne na pamet. Sve su to bolesnici, uopšte se ne dovodi u pitanje, ali da neko kaže da na tlu Evrope ovoga ima samo kod nas, ma daj...
Nisam ni rekla da toga ima samo kod nas, vec da toga uopste ima kod nas, to me cudi.

Nismo neka velika zemlja (a nadala sam se, ni "iskvarena") da se takve stvari ne mogu iskontrolisati i saseci u korenu.
 
safe_image.jpg
 

kokaneeeeee​

Угледни француски дневни лист „Ле Монде“ објавио је данас текст под насловом „Организовани криминал у срцу државног система“. У тексту се говори о томе како су српске и црногорске криминалне групе учествовале у трговини дроге пореклом из Јужне Америке која се допремала до читаве Европе, а све у спрези са званичним властима.​

Цитиран је и европски дипломата који каже да су се „у име геополитике, затварале очи пред инкриминишућим активностима Србије и Црне Горе“. Наводи се да да су српске и црногорске власти фаворизовале „кавачки клан“, чији су чланови „одржавали блиске везе са хулиганима повезаним са Вучићем“.​

ГОТОВИ СУ – Ле Монде: Вучићеве и Милове везе са криминалом! (FOTO)

 
Poslednja izmena:

Шта је писало у Цвијановој пријави против Вучића

Кривичну пријаву против тадашњег првог потпредседника Владе, а данас председника Србије Александра Вучића, Владимир Цвијан је поднео због угрожавања сигурности и претњи. Док Нова.рс чека званичне информације о садржини и судбини те пријаве, подсећамо да су медији у то време преносили да је Вучић на Цвијана покушао физички да насрне након што га је овај наводно упитао о сумњивом процесу куповине "Делта Маxија".​

О овим трансакцијама, како су писали медији, Цвијан је поставио питања Вучићу – упитао га је наводно где је завршило 1,8 милијарди евра и коме је у готовини исплаћено 300 милиона евра провизије.

Подсећања ради, откако је недавно обнародована вест да је Цвијан мртав још од 2018. године нелогичности у вези са његовом смрћу се само нижу.

VUCICU PEDERU, GDE CES DA POBEGNES OD DOZIVOTNE ROBIJE??? OS DA ZVEKNES I VULETICA SAD?

STA CE BITI KADA MI NADJEMO TE PARE???
 
Poslednja izmena:
Realno izgleda otresito.
Neša je nekako tunjav.
Dijana bi ih sve prebila skupa.

Diksi je super 3,14čić , ono bas ozbiljno grlo ali mi nekako deluje kao totalno hladna, bezdusna kucka i teski sociopata i kao jedna od onih koja je u stanju da muzu sipa neki otrov u hranu ili ga ubije na spavanju da bi mu otela gajbu ili ono da ne znam kako bude bliska i intimna sa tobom (ne mislim sad samo u seksualnom smislu) ali ono u sekundi da te potpuno izbrise iz memorije ili ne znam kako da ti napakosti ako joj je to u interesu.
Deluje kao osoba sa kojom se nikad ne treba opustati i okretati ledja i kao neko koga treba izbegavati jer bilo kakvo zblizavanje sa njom bi verovatno na kraju imalo vrlo ozbiljne posledice.
Ono nekako mi se cini na prvu loptu kao da neko zlo izbija iz nje, odprilike mentalni sklop nesto kao inteligentni serijski ubica, koji je ono preko dana uzoran gradjanin i porodicni covek a nocu kolje ljude.

Naravno ne mora da znaci da sam ja u pravu ali mislim cim je mogla ne znam da koordinise batinaskim odredima tamo po Guci i da bude bliska sa tom monstrumima sto kolju i kasape ljude pritom znajuci sta rade i da nema problem sa tim ono dovoljno govori o njenoj strukturi licnosti.
 
Poslednja izmena:

Vučić lagao o FBI? Saopštenje američke ambasade ukazuje na to​

Navode Nebojše Stefanovića, predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i Ministarstva unutrašnjih poslova o saradnji sa Federalnim istražnim biroom Sjedinjenih Američkih Država (FBI) u istrazi protiv Veljka Belivuka i njegove kriminalne grupe, potpuno može razjasniti, odnosno demantovati, saopštenje ambasade SAD koje datira s početka juna 2021. godine, a u kom se govori o otvorenoj saradnji Biroa i ovdašnjih istražnih organa.

„Kao deo tekuće koordinirane operacije s partnerima u sferi sprovođenja zakona širom sveta, Federalni istražni biro Sjedinjenih Američkih Država (FBI) radi sa Srbijom na sprečavanju organizovanih kriminalnih aktivnosti, posebno onih u kojima se koristi šifrovana komunikacija za prikrivanje krivičnih dela. Ova operacija, poznata kao Trojanski štit/Zeleni signal, jedna je od najvećih i najsavršenijih policijskih operacija ikada sprovedenih u borbi protiv organizovanog kriminala. Počevši od 7. juna izveden je čitav niz izuzetno obimnih policijskih akcija na teritoriji više zemalja sveta koje su rezultirale stotinama hapšenja“, navodi se u saopštenju
Ova operacija jasno pokazuje da sve jače partnerstvo između FBI i srpskih organa vodi ka poboljšanju bezbednosti građana obeju zemalja rasplićući mreže međunarodnog organizovanog kriminala“, rekao je ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entoni Godfri, navodi se u saopštenju.
https://nova.rs/vesti/politika/vucic-lagao-o-fbi-saopstenje-americke-ambasade-ukazuje-na-to/
 
Sta postade od one SFRJ kad pustis buudalu i ostale procetnicke genijalce da uvode humanost.....

U SFRJ ovako nesto ne bi bilo moguce, mislim kakvi navijaci, kakav Velja Nevolja, ono kad bi mu jedan obican pozornik na ulici , neki Crnogorac ili Krajisnik od 2 metra i 130 kila sa brkovima ko Staljin i ono kapom "titovkom" raspalio jednu samarcinu ne bi mu vise ista na pamet palo, ne bi mu vise palo na pamet ni da se svercuje u gradskom prevozu a kamoli da kasapi ljude i da ih melje u masini za mlevenje mesa.
Ono taj bi vec uveliko zavrsio pred streljackom vodom ili bi ga obesili i vec odavno ne bi ni bio vise tema.
 

Vučić lagao o FBI? Saopštenje američke ambasade ukazuje na to​

Navode Nebojše Stefanovića, predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i Ministarstva unutrašnjih poslova o saradnji sa Federalnim istražnim biroom Sjedinjenih Američkih Država (FBI) u istrazi protiv Veljka Belivuka i njegove kriminalne grupe, potpuno može razjasniti, odnosno demantovati, saopštenje ambasade SAD koje datira s početka juna 2021. godine, a u kom se govori o otvorenoj saradnji Biroa i ovdašnjih istražnih organa.

„Kao deo tekuće koordinirane operacije s partnerima u sferi sprovođenja zakona širom sveta, Federalni istražni biro Sjedinjenih Američkih Država (FBI) radi sa Srbijom na sprečavanju organizovanih kriminalnih aktivnosti, posebno onih u kojima se koristi šifrovana komunikacija za prikrivanje krivičnih dela. Ova operacija, poznata kao Trojanski štit/Zeleni signal, jedna je od najvećih i najsavršenijih policijskih operacija ikada sprovedenih u borbi protiv organizovanog kriminala. Počevši od 7. juna izveden je čitav niz izuzetno obimnih policijskih akcija na teritoriji više zemalja sveta koje su rezultirale stotinama hapšenja“, navodi se u saopštenju
Ova operacija jasno pokazuje da sve jače partnerstvo između FBI i srpskih organa vodi ka poboljšanju bezbednosti građana obeju zemalja rasplićući mreže međunarodnog organizovanog kriminala“, rekao je ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Entoni Godfri, navodi se u saopštenju.
https://nova.rs/vesti/politika/vucic-lagao-o-fbi-saopstenje-americke-ambasade-ukazuje-na-to/
pocev od 7 juni ove godine haha
Kasno markt na kosovo stize
 

Back
Top