Kres shema

Moram da priznam da mi jednako smetaju i ovi što govore kako u životu treba uživati, a seks šema je način i oni koji kažu da je to fuj. Slažem se da treba uživati, ali nekome seks šema nije za uživanje, kao što nekome veza nije za uživanje. LJudi se razlikuju.
Ne razmišljam kakav je ko ako radi ovako ili onako. Nemam ništa protiv toga, ali imam protiv onih koji nisu dovoljno zreli i inteligentni da pretpostave šta ih čeka, ako se upuste u to. Dakle, oni koji žele vezu sa nekim ko hoće seks šemu i svesno ulaze u to nemaju prava da kukaju ili opterećuju tu osobu. To je nezrelo i glupo ponašanje. Iz takve veze može proizaći prava veza, ali samo ako je oboje žele.
Želim da kažem da ako želim samo seks sa nekim onda mi neće smetati da budem samo telo, kres šema ili kako već. I on je to meni. Ali ako želim više, a on ne želi, onda se ja povlačim, pošto bi mi u tom slučaju smetalo da budem samo telo. Mislim da svi treba tako da misle i to pre nego se upuste u takve kombinacije. Onda neće biti priča o iskorišćavanju, već samo nesrećnom zaljubljivanju, eventualno. Iskreno više nisam u fazonu takvih šema. Želim više od muškarca koji me privlači, a ne samo seks. Valjda to ide sa godinama i nekim stvarima.
 
e pa evo ja cu biti ozbiljna!mislim da neki ljudi to rade sa osobama do kojih im je stalo,a ne mogu da ih imaju na drugi nacin pa se kao foliraju to mi je kres shema a u sebi gore...a sta kazes*

po meni su najsladje kres sheme sa letovanja :-)
jednostavno ...sve mirishe na to :rolleyes: i svi otprilike dodju zbog toga,jer tu i bez mnogo
poznanstva dodjesh na brzaka do toga te sheme.
 
sta sad sa tim ludo pile ? :)

Sto ne odgovori na temu kad si tako hrabra,nego gledas sta neka klinka radi .:roll:
A ti derer ....dosta si mi rekao i tvoje POZznanje mi apsolutno nije potrebno. :lol:

Ljudi................
.......................
nemojte me zasmejavati :|

Jao vidi, vidi, naljutio se mališa!!! Tz, tz! Ma nemoj se žestiti. Evo sada će ,teta, tebi sve lepo da objasni. Verovatno ti je, zbog tvojih nežnih godinica, promakla jedna bitna činjenica a to je da se ljudi razlikuju. Neki vole takva "uzgredna očešavanja" a neki ne. Nekima je sex for fun, zabavna razbibriga a nekima nije. Lomila su se oko toga koplja na ovom forumu mnogo pre no što si se ti ovde ispileo. I bilo je i onih "za" i onih "protiv". I svi su u pravu. Jer svi rade ono što njima pričinjava zadovoljstvo.
A ta fora "odgovori na temu ako si hrabra" dolikuje nekom klincu. Jer samo u tvom uzrastu kresnuti se sa nekim iz zabave je "in". Pa ste glavne face u gradu jer svima naokolo pričate "Nismo mi u vezi. Mi se samo sexamo!". Pa vam se društvo divi. Pa svi pričaju o vama. Ah!
Kad porasteš, nije te briga šta drugi misle.
Kad porasteš, sexaš se kad i sa kim ti se hoće i ne objavljuješ to na bilbordu u centru grada.
Kad porasteš naučiš da saslušaš i prihvatiš ljude čija se mišljenja razlikuju od tvoga.
 
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv?
Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga... Da li time cenite ili nipodastavte svoje telo,licnost,misli,emocije? Reci sebi "ja sam njemu/njoj samo jebacica/*****":razz::twisted:,vredja li vas to,ili je to ok?
Kako se osecate posle takvog sexa?
Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje...
Da li vas stvarno boli uvo ili...?
Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje? :|
Shta mislite uopshte o ovome i ljudima koji to rade ? :roll::lol::wink:

dugo sam razmishljao ,da bih ovako nesto sastavio pa pokazite se :arrow: isposhtujte me

Da je sve bilo tako jednostavno kod mene, nigde me ne bi bilo.
 
Па лепо је видети да овде има девојака са либералним схватањима! Само да не оду одма на спавање, мени се не спава
 
molim da ovo bude upisano u zbirku najbisernijih zivotnih mudrosti!!!
NO COMMENT

Хахахахахахахахха ладно... Не верујем...Хахахахахахаха...Који бисер!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
vidi se odma' ko su sheme
cuo sam da uskoro u prodaji treba da se pojave kres musheme,to ce biti musheme na kojima ce se kresati ove sheme :lol:
prakticno,jer posle odradjivanja samo bacis kres mushemu,ne moras da se smaras sa dezinfekcijom prostora :idea:
 
Covek je emotivno bice, pa stoga mislim da iako je u pitanju kres shema, ipak se ne mogu iskljuciti bas sva osecanja, ako se takva veza oduzi, tu ipak mora nakon nekog vremena bar jedna osoba da oseti nesto. Moja shema se oduzila na par godina, kasnije je dosla privrzenost, prijateljstvo, zajednicki izlasci, ljubomora... mislim da sam sad u fazi ljubavi, ogrooooomne. Mada, to je moje iskustvo, ne mora tako da bude, nije sablon.
 
Ne mislim nista lose o ljudima koji imaju takve veze, ali ja vise ne bih mogla da se vratim na to... Probala sam jednom (nije bas bila kres-sema, tj, nije pocelo tako, bila je veza, ali bez emocija, pa se posle sve svelo na seks), nije bilo lose, ali..ljubav je ljubav.. :)
 
aaaaa,pa ovde imamo raznih varijanti... kres sema koja je pocela tako sto je jedno od ucesnika prslo za ovim drugim! pa su i tu varijante... moze da boli ako emocije nisu uzvracene, pa nadanje, pa "mozda ce se promeniti nas odnos"... pa se odnos ne promeni ...pa shvatis da on i nije za tebe, samo vam je sex super i tako nastavite do besvesti! ja imam takvog jednog, tzv **** budy. sad smo oboje u vezama pa se samo prijateljski cujemo ali kad nekom nesto zaskripi uvek smo tu! i to je fenomenalna stvar. kako on kaze - cici, rezerva, REZERVA, to ti dodje kao zastita, kao kad izadjes na sunce i stavis kremu za suncanje, da ne izgoris :)
 

Back
Top