Quantcast

Kreditni biro

Jecaa1

Početnik
Poruka
2
Postovani, imam jedno pitanje..
Imala sam kredit u Telenor banci, rata je bila 5000 din, novac sam uplatila na racun, ali nisam uradila interni prenos. Kada sam otisla da zatvorim racun, rekli su mi da imam dugovanje, iskreno, znajuci da imam novac na racunu, malo sam se iznenadila...uradila sam taj prenos, ugasila racun, karticu i dobila potvrde, medjutim sada imam problem, jel se to pojavilo u kreditni biro.
Da li postoji mogucnost, da se to nekako ispravi, izbrise, jel usled nedovoljno informacija, mislila sam da banka sama povlaci novac za kredit.!?
Hvala na odgovorima.

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.638
Postovani, imam jedno pitanje..
Imala sam kredit u Telenor banci, rata je bila 5000 din, novac sam uplatila na racun, ali nisam uradila interni prenos. Kada sam otisla da zatvorim racun, rekli su mi da imam dugovanje, iskreno, znajuci da imam novac na racunu, malo sam se iznenadila...uradila sam taj prenos, ugasila racun, karticu i dobila potvrde, medjutim sada imam problem, jel se to pojavilo u kreditni biro.
Da li postoji mogucnost, da se to nekako ispravi, izbrise, jel usled nedovoljno informacija, mislila sam da banka sama povlaci novac za kredit.!?
Hvala na odgovorima.
Ne briše se, ali ti si na kraju otplatila kredit, je li tako? Nema prepreka da uzmeš drugi ako si zbog toga pitala.

Bees

Zainteresovan član
Poruka
379
Kreditni biro automatski unosi pribeležbu i briše pribeležbu po isteku 3 godine, dotle se ništa ne može uraditi. Ja sam upao u taj problem zbog samo 150 dinara neplaćenog održavanja računa od 1 mesec i čekao sam 3 godine da mi se pribeležba izbriše. Zbog toga sam propustio izuzetno povoljan potrošački kredit jer pribeležba važi za sve banke kao blokator kreditiranja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.