Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske - zemlja će ostati prazna"!

Hoces reci domaća :lol: … jer ne vidim sta bi te tamo odusevilo u vezi EU da nema u blizoj i vecoj Budimpesti :mrgreen:
Budimpešta je izuzetno lepa na svoj način, ali mi je ovde geografija malo lepša, nisam ljubitelj ravnice. A i ovde su naši Balkanci. Slično kao Srbija, samo bez đubreta na svakom koraku.

Budimpešta je izuzetno lepa na svoj način, ali mi je ovde geografija malo lepša, nisam ljubitelj ravnice. A i ovde su naši Balkanci. Slično kao Srbija, samo bez đubreta na svakom koraku.

Kaze se “nasi Hrvati”; tamo je narod alergican na to zajednistvo tipa balkanci i region gotovo kao na jugoslovene. Ne vole svojatanje i posecanje na “ruznu proslost” :lol:

Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske – zemlja će ostati prazna"!!!​

samo da ruje izbiju na dunav, prepisace se to malo lijepe njiove

zato mi guramo ovu u bojnu da idu vec da ispomognu bracu ukre, i da ostanu tamo:zper:

al' izgleda u internet bojna sve ratni-vojni invalidi, ili nesposobni generalno, inace bi i oni vec zdimili za EU

Na Kosovu popis, trenutno upisano 1.5 miliona gradjana.

Probada li u prsima zbog toga?

Ma pun ih je ku rac a nemaju državu ... Teški mentoli. I sad bi nama zemlju da otmu !? Pa ne moraju da otimaju, već bežimo od njih !

Ipak srpska država pokušava da od njih napravi odgovorne ljude, da ne kaže svet "ništa ih niste naučili !"

Prvo moraju da nauče šta je tuđe, i da se tuđe ne dira ! Ako hoće državu može, ali na svojoj teritoriji.

Deo Kosova može biti njihov ali neka Ramu nagovore da Srbiji da izlaz na more.
20230810_015458.jpg

usrase salju nove okupacione trupe

zato im zelim sve najgore

Što ti je život. Tko je 1991 mogao i misliti da će hrvatske trupe biti suverene na Kosovu, a Srbi se neće smijeti pojaviti ni nacrtani :D

Usput ja sam uvijek mislio da mi šaljemo vojsku dole da brani srpsku nejač a ne da okupira nekoga.

Ma pun ih je ku rac a nemaju državu ... Teški mentoli. I sad bi nama zemlju da otmu !? Pa ne moraju da otimaju, već bežimo od njih !

Ipak srpska država pokušava da od njih napravi odgovorne ljude, da ne kaže svet "ništa ih niste naučili !"

Prvo moraju da nauče šta je tuđe, i da se tuđe ne dira ! Ako hoće državu može, ali na svojoj teritoriji.

Deo Kosova može biti njihov ali neka Ramu nagovore da Srbiji da izlaz na more.
Pogledajte prilog 1550873
Kako planiraš ovo bez rata? Kako i branio ovakve izdužene granice? Pitam za druga…

Ne pratiš statistike i ne vidiš zbilju.
Ja viđam Nepalce (to i nije narod nego skupina naroda), no oni se mijenjaju i ne naseljavaju.
Zdepasti mali ljudi koji rade poslove koje nijedan Europljanin ne bi htio raditi jer ne bi izdržao ni da mu platiš 3 puta više.
Odrade i odu.
Bengalci su krhkiji i ne mogu toliko, više su za čišćenje šute, dok su nepalci mali Bosanci, kojh ima najviše, svaki ima 2 metra i radi kao sivonja.
Filipinci kidaju. Ovde, u Srbiji, voze kamione, cisterne, autobuse. Zanimljivo je da su jako brzo naučili jezik. Ima, nedaleko od NS-a,jedan jači prevoznik, bavi se cisternama. Celu flotu mu voze Filipinci. Napravio im neku zgradicu u koju ih je naselio, a ista se nalazi preko puta parkinga za njegove cisterne. On, kako nabode poslove, samo pozove i eto čete Filipinaca koji se ukrcavaju na cisterne i vrše desante na firme kojima obavljaju usluge transporta

Back