Quantcast

kreatin tablete

Poruka
23.400
Креатин хидрохлорид повећава ниво креатинина у организму, даје вештачку снагу и издржљивост, негативно је то што задржава воду у организму, тј.мишићима, па изгледаш "напумпан". Чим престанеш да га користиш, опет се испумпаш. Такође изазива трњење руку и ногу.

boris0230

Aktivan član
Poruka
1.583
Ja iskreno misli da je kreatin nepotreban.
Ranije sam ga koristio i nisam okusio nikakve sporedne efekte, cak sta vise znam barem njih 30 koji su koristili (neki i dalje koriste) sustina je u tome sto ti daje brzi opravak, vecu snagu.
Kada prestanes da ga koristis, izgubis neki deo mase (upravo tu vodu sto kaze sasha_bgd) ali ostane tvrd misic. Koliko ces "izgubiti" posle njega, zavisi od tvoje ishrane i treninga.
Salo uglavnom nabacis od vestacke hrane (hleb, slatkise, cokolade itd).

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.740
Креатин хидрохлорид повећава ниво креатинина у организму, даје вештачку снагу и издржљивост, негативно је то што задржава воду у организму, тј.мишићима, па изгледаш "напумпан". Чим престанеш да га користиш, опет се испумпаш. Такође изазива трњење руку и ногу.

:ok:o tikovima da ne pricamo a i bubuljicama po ledjima..ne bih to koristio pa ne znam

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.