Quantcast

Kratkorocni planovi satanistickog novog sbetskog poretka vezana za koronu

Poruka
4.261
Doso sam do saznanja iz prve ruke da satanisti zele da sakupe genetski materjal (DNK) svih stanovnika planete. Korona virus je ogroman plan a deo tog plana je i sakupljanje DNK materjala. Naime svi koji se testiraju na koronu oni tako uzimaju i DNK i ta informacija se belezi u centralni kompjuter svetski u Briselu koji se naziva ZVER. Na primer u Srbiji svi ovi koji su bili testirani na koronu njih oko 100 000 u posebnim paketima taj materjal poslat je u odredjenu sabirnu stanicu na zapadu gde postoje ogromne masinerije i kompjuteri koji za neverovatno kratko vreme istestiraju i zapisu u bazu podataka pod vasim licnim BAR KODOM (koga dobija svako ko izvadi cipovanu licnu kartu) vas DNK profil.

Takodje za koji mesec kad budu izbacili vakcine pre nego se svako vakcinise trazice se da se testira da li je prelezao koronu i tako ce da se nastavi sa prikupljanjem DNK profila ljudi.

Vakcine one pre 10, 20, 30 godna su bile samo sluzile da se obuzda neka bolest ali danas preko vakcina se zeli sprovesti plan depopulacije stanovnistva na planeti tako sto se ubacuje hemija u njih koja sterilise. Tako je na hiljade devojcica u Indiji i u nekim africkim zemljama sterilisano preko vakcina bila gejtsa. Takodje danas preko vakcina zele da ubace bionanocipove koji su pola elektronski a pola bioloski, znaci vrhunac danasnje svemirske tehnologije a koji se sjedinjuju sa vasim tkivom i koji bioloski rastu u vasem telu. Ta neverovatno moderna i inovativna tehnologija je totalno neshvatljiva obicnim ljudima jer je toliko napredna. Cilj tih bionanocipova je cipovanje ljudi a kojima ce se ljudi povezivati sa tehnologijama i kompjuterima.

Takodje se planira da se na nivou celog sveta ili bar na nivou vecine drzava uvede zakon da samo ko se vakcinisao protiv korone sme da putuje preko granica. Tako ce da prisile ljude i oni koji ne zele da se ipak vakcinisu tim novim vakcinama. Takodje se planira u zapadnim zemljama i u nekim drugim koje su pod njihovom kontrolom tipa Srbija da ko god ne primi te nove vakcine da ne moze da radi neke poslove ili da ne moze neke stvari u drustvu. DAKLE BICE GRADJANIN DRUGOG REDA SA VELIKIM GRADJANSKIM OGRANICENJIMA I NESLOBODAMA. Malte ne bice niza kasta u odnosu na one koji su primili nove vakcine sa bionanocipovima i koje sterilisu.

Znaci izmedju ostalog korona virus sluzi za sledece:

1. Da se prikupi od ogromnog broja ljudi DNK profil
2. Da se vakcinise ogroman broj ljudi vakcinom koja sterilise i preko koje se ubacuje bionanocip koji se spaja sa vasim telom i koji raste u vasem telu.
3. Da se polako uvode kaste u drustvu i da se ogranicava kretanje ljudima
4. Da se polako uvedu nova ogranicenja sloboda

Naravno globalisticki projekat "korona" ima jos podprojekata ne samo ova.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
51.766
Doso sam do saznanja iz prve ruke ...

Одакле теби тол'ке информације из прве руке?

Ја никад не упознам и не причам са тим људима што све знају из прве руке о овим темама.

У којим се ти то круговима крећеш?

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
148.134
Одакле теби тол'ке информације из прве руке?

Ја никад не упознам и не причам са тим људима што све знају из прве руке о овим темама.

У којим се ти то круговима крећеш?
Počni da zapisuješ šta si sve sanjao pa ćeš i ti imati takve ''informacije''. :lol:

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.167
1. Da se prikupi od ogromnog broja ljudi DNK profil
2. Da se vakcinise ogroman broj ljudi vakcinom koja sterilise i preko koje se ubacuje bionanocip koji se spaja sa vasim telom i koji raste u vasem telu.
3. Da se polako uvode kaste u drustvu i da se ogranicava kretanje ljudima
4. Da se polako uvedu nova ogranicenja sloboda
1.DNK vec imaju,od vecine,ako hoce da ga uzmu.Svako od nas ide na neki sistematski pregled kad se zaposljava ili redovan,to bar nije problem.Veci je problem zaposliti u svakom domu zdravlja po jednog satanistu da ih skuplja.
2. Brate vakcina jos nije ni izmisljena,niti se zna da li ce je uopste proizvesti,odmori malo sa vakcinom.
3. Kaste nikad nisu ni nestajale,ogranicenje kretanja je jednostavno,ne daju ti pasos i tu si gde si.Nego imas li ti pasos?
4. Gde ces vise ogranicenja jbt.
preko vakcina zele da ubace bionanocipove koji su pola elektronski a pola bioloski, znaci vrhunac danasnje svemirske tehnologije a koji se sjedinjuju sa vasim tkivom i koji bioloski rastu u vasem telu
Nisu vise nanoroboti koji ce da lutaju telom i da te utepuju kad oni hoce?Sad su bionanocipovi koji su ustvari ziv organizam ali su cipovi...
Nekad me zaboli glava kad citam sta pises,ti malo pripazi sa kim se druzis.Mnogo si ti poceo sa tim satanistima da divanis.

Poruka
3.355
1.DNK vec imaju,od vecine,ako hoce da ga uzmu.Svako od nas ide na neki sistematski pregled kad se zaposljava ili redovan,to bar nije problem.Veci je problem zaposliti u svakom domu zdravlja po jednog satanistu da ih skuplja.
2. Brate vakcina jos nije ni izmisljena,niti se zna da li ce je uopste proizvesti,odmori malo sa vakcinom.
3. Kaste nikad nisu ni nestajale,ogranicenje kretanja je jednostavno,ne daju ti pasos i tu si gde si.Nego imas li ti pasos?
4. Gde ces vise ogranicenja jbt.
5. Nisu vise nanoroboti koji ce da lutaju telom i da te utepuju kad oni hoce?Sad su bionanocipovi koji su ustvari ziv organizam ali su cipovi...Nekad me zaboli glava kad citam sta pises,ti malo pripazi sa kim se druzis.Mnogo si ti poceo sa tim satanistima da divanis.

1. Немају, далеко од тога, на земљи има 7 000 000 000 људи, и то што имају је разбацано и раштркано.
2. +1
3. Нестале су само када је требало изградити нови свет, 1800-2000, и када су из најсиромашнији слојева долазили научници, адмирали, итд...
4. +1
5. Немој се правити глуп јер ниси, нити правити будалу од себе. Савремена технологија превазилази Џемс Бонда.

А да дивани много, дивани! ахахахаха

LokiMacak

Ističe se
Poruka
2.534
Takodje danas preko vakcina zele da ubace bionanocipove koji su pola elektronski a pola bioloski, znaci vrhunac danasnje svemirske tehnologije a koji se sjedinjuju sa vasim tkivom i koji bioloski rastu u vasem telu. Ta neverovatno moderna i inovativna tehnologija je totalno neshvatljiva obicnim ljudima jer je toliko napredna. Cilj tih bionanocipova je cipovanje ljudi a kojima ce se ljudi povezivati sa tehnologijama i kompjuterima.
Ček,ček,to mi nešto poznato zvuči...
Pola mehanički,pola biološki čipovi koji se ubace u krvotok da te "asimuliraju" i onda ti omogućavaju povezivanje sa tehnologijom i kompjuterima...
Ama negde sam to čuo

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.673
Te nanocipove ubacuju i vec su na neki nacin ubacili preko aerosola.

Analiza Kemtrejlsa:

Metali kao provodnici frekvencija: Rastvori aluminijuma (dejstvo: odsustvo duha, ludilo, Alchajmer, rak)
Alu - Fluor - veze (apatija)
Titanium dodaci, Kobalt, Barijum (dejstvo u centralnom nervnom sastavu, duhovna nezrelost)
Metalne soli, Stroncijum (radioaktivan, dozvoljava genetiska ostecenja, rak)
Otrovni teski metali kao Volfram (pojacan oksidom zive)
Olovo, Benzol, Biotoksini
Polimeri koji prave paucinu Morgelons = fibroidni plasticni konci
Osusene neidentifikovane celije
Nervni otrovi - Arsen, Fluor
Opasne i rezistentne bakterije, otrovne gljivice i paraziti;

LokiMacak

Ističe se
Poruka
2.534
Meni nije nimalo smesno sto dajes repliku da hemijski tragovi predstavljaju vodenu paru i kerozin.
Tebi je jasno da su ti "hemiski tragovi" izduvni gasovi avionskog motora? Ok,dobro,to jeste zagađenje,ali nije zavera,svi su svesni da avioni koriste gorivo i da kad motor sagoreva to govoro pravi te iozduvne gasove...Mislim kapiraš,zar ne? Molim te,reci mi da kapiraš.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.167
Tebi je jasno da su ti "hemiski tragovi" izduvni gasovi avionskog motora? Ok,dobro,to jeste zagađenje,ali nije zavera,svi su svesni da avioni koriste gorivo i da kad motor sagoreva to govoro pravi te iozduvne gasove...Mislim kapiraš,zar ne? Molim te,reci mi da kapiraš.
Ne kapira,zat sto se ne vide uvek.Kad je pritisak i vlaznost na odredjenom nivou,oni se vide i ostaju dugo,u protivnom ne.
Ali da bi skapirao treba malo i procitati,fiziku,termodinamiku...itd,a ne samo gledati klipove na YT.
Nikad on nece skapirati,veruj mi...

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.673
Ljudi su proverili sta ispustaju ti avioni, ne vredi ti da pametujes.

Ne kapira,zat sto se ne vide uvek.Kad je pritisak i vlaznost na odredjenom nivou,oni se vide i ostaju dugo,u protivnom ne.
Ali da bi skapirao treba malo i procitati,fiziku,termodinamiku...itd,a ne samo gledati klipove na YT.
Nikad on nece skapirati,veruj mi...

Koji ste vi trolovi covece. Nije jasno koja je korist da ovako nesto trolujete, pa i vi udisete tu hemiju.

Vas su izgleda bas odradili rastvori aluminijuma. Desava se, neki ljudi su osteljiviji na pojedine agense od drugih.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
16.167
Vas su izgleda bas odradili rastvori aluminijuma. Desava se, neki ljudi su osteljiviji na pojedine agense od drugih.
Koji rastvor aluminijuma?Hemijska formula bi bila pozeljna,i nacin na koji deluje na organizam (a da nije klip za YT,ta sranja ne otvaram).
Ko je dokazao da ih pustaju?Koja laboratorija,koji hemicar?Najbitnije,KAKO je dokazano da je to taj agens?

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.673
Koji rastvor aluminijuma?Hemijska formula bi bila pozeljna,i nacin na koji deluje na organizam (a da nije klip za YT,ta sranja ne otvaram).
Ko je dokazao da ih pustaju?Koja laboratorija,koji hemicar?Najbitnije,KAKO je dokazano da je to taj agens?
Bas si resio da postanes satanista. Ne valja ti to.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.