Quantcast

KRATKI TRAKTAT O OČEVIMA I ĆERKAMA

Željko B.

Zainteresovan član
Poruka
416
Opšte mesto je da su ćere slaba tačka očeva. Ne razlikujem se ni ja tu nešto mnogo. Činjenica je da smo mi muškarci, poprilično drvenasti. Neki breze, neki hrastovi a boga mi, većina je bukvaste strukture.
Da razjasnim, ne delim ja svoje srce na muški i ženski deo. Samo, malkice više, pazim na onaj zvrkasti i brbljivi.
Elem, kada je Nevena ugledala svetlo dana ja sam se unakazio od alkohola. To je uzrokovalo pomeranje otvaranja Galerije. Za neupućene, moj prvi pokušaj u ugostiteljstvu. Razlog, popilo se svo piče i porazbijale sve čaše, o mamurluku nebi. A kad sam je prvi put video, noge su mi se odsekle.
Deleči životni prostor sa njom naučio sam puno o mnogo stvari.
Naučio sam da su žene osećajnije. Plakala je satima za mišem koga sam izbacio iz stana, jer i on ima svoju mamuuuuuuu.
Naučio sam da su žene sujetne na svoj izgled. I danas se ljuti kad joj kažem da je nekad bila slatko i lepo dete.
Naučio sam da žene ne mare da kuvaju, već da to rade samo da bi udovoljile onima koje vole. Muškarci mogu komotno da čuvaju pare u kuvarima bez bojazni da će ih žene ikada nači
Naučio sam da ratne diorame, mogu da se vide, osim na televiziji, i u ženskim sobama u toku priprema za izlaz.
Naučio sam da žene ne umeju da sakriju pijanstvo. Umislila je da neću primetiti promile, ako priča sa mnom. Kad promila nema, uleti u sobu ko uragan.
Naučio sam i da kad prevrne očima u stvari i ne znam šta sve to može da znači ali da je svakako bolje da ćutim i da se nadam da će za mesec, dva da prođe.
Ali sam naučio i kako može da se zaspe sa osmehom na licu, dok ti češkaju ruku.
Kako se iščekuje poljubac kad se izlazi
Kako sa strane gleda tata, i kako se vidi ponos što je njen tata najlepši na svetu.
Kako se deli radost
Kako se peva sreća.
I konačno, shvatio zašto će tatama uvek ćerke da budu slaba tačka.
P. S. TEKST JE AFIRMATIVNOG KARAKTERA ZATO ŠTO SAM OD MOG ŽENSKOG POTOMKA, ISKORUMPIRAN, POKLONOM U VIDU SATA
Pogledajte prilog 544790