Krašova domaćica sa ukusom građevinskog šuta?

mario80

Legenda
Poruka
56.844
Zeznem se pre neki dan i kupim ovu domaćicu (tamna) a ukus je ko da žvaćeš farbani šut. Glazura čokolade ko da nije čokolada. Unutra sve neki komadi tvrdog šuta. Uglavnom da povratiš.

IMG_20231210_183252.jpg

To im EU ne bi primila, a mi sve prihvatamo...
Ma jeb'o EU hranu, još mi u Hrvatskoj se koliko toliko držimo, da tek probaš splačine koje po Nizozemskoj i Njemačkoj jedu.
Pričali su mi starci da je današnja hrana u odnosu na onu od prije 40 do 50 godina nula, ali još uvijek bolja nego ovo što na zapadu prodaju.
Ja bi recimo uvijek prije kupio svinju u Hrvatskoj ili Srbiji, nego neku uniformiranu, genetski modificiranu nizozemsku ili njemačku.
Tako da slobodno jedite Kraš, Pionir, Podravka, Carnex i ostale proizvode, nećete na zapadu naći bolje.
Što se tiče Maria, on gunđa da bi gunđao, njemu je sve novo sotonska naprava.

Kras je nekad pravio vrhunske proizvode, secam se kada sam kupovao kakao koji nista nije losiji od Nesquika a 100 puta bolji od Milke.
Dobar je i danas, možda lošiji nego prije, to sad toliko i ne znam, ali recimo da je Ledo primjer hrvatske firme koja je prije radila vrhunske sladolede, a sada radi govna. Propali načisto. Ma ne samo sladoled, kakva im je tek pizza, to bi samo u gladi pojeo, a košta kao dragi kamen.
Podravka je jedno vrijeme imala jako loše proizvode i kada su ljudi prestali kupovati, vratili su kvalitetu na staro. Znači može se, druga stvar što svi jure profit kao nenormalni. Ja iz Srbije recimo volim Carnex, bolji od ijedne hrvatske verzije takve vrste ručka na podgrijavanje.

Ma jeb'o EU hranu, još mi u Hrvatskoj se koliko toliko držimo, da tek probaš splačine koje po Nizozemskoj i Njemačkoj jedu.
Pričali su mi starci da je današnja hrana u odnosu na onu od prije 40 do 50 godina nula, ali još uvijek bolja nego ovo što na zapadu prodaju.
Ja bi recimo uvijek prije kupio svinju u Hrvatskoj ili Srbiji, nego neku uniformiranu, genetski modificiranu nizozemsku ili njemačku.
Tako da slobodno jedite Kraš, Pionir, Podravka, Carnex i ostale proizvode, nećete na zapadu naći bolje.
Što se tiče Maria, on gunđa da bi gunđao, njemu je sve novo sotonska naprava.
U marketu gde se snabdevam mi kažu da nema i neće više biti Gavrilovićevih proizvoda, jer je obustavljen uvoz u Srbiju...
a bilo je tih proizvoda duže vreme... nedostaju i neki lekovi, lekovite kreme (Blue Cap), šamponi... krimosi kolo vode...

Back