KRALJICA FORUMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
Pošto se stalno lome koplja oko titule kraljice foruma, pa forumaška javnost ne zna kome da se obraća sa "vaše visočanstvo", demokratski je da se putem glasova izabere ona koja će poneti krunu.Mandat traje 6 meseci, posle se bira nova.

Ovde možete priložiti svoje kandidature ili glasati za favorita.

Uslovi: da je dobra žeMska, da joj je Kojatkin posvetio bar jednu priču, da se muvala bar sa jednim forumaše (može tajno a može i javno), da ume da kuva, da poseduje više od 10 pari cipelica, da razlikuje "spenserice" od baletanki i da je učestvovala bar u jednom forumaškom okršaju i pobedila.


Dakle, izvolite...
 
Pošto se stalno lome koplja oko titule kraljice foruma, pa forumaška javnost ne zna kome da se obraća sa "vaše visočanstvo", demokratski je da se putem glasova izabere ona koja će poneti krunu.Mandat traje 6 meseci, posle se bira nova.

Ovde možete priložiti svoje kandidature ili glasati za favorita.

Uslovi: da je dobra žeMska, da joj je Kojatkin posvetio bar jednu priču, da se muvala bar sa jednim forumaše (može tajno a može i javno), da ume da kuva, da poseduje više od 10 pari cipelica, da razlikuje "spenserice" od baletanki i da je učestvovala bar u jednom forumaškom okršaju i pobedila.


Dakle, izvolite...

evo ja predlazem samu sebe :flert:
izuzetno sam dobra zeMska, muvala sam se iskljucivo sa visim instancama, nikako sa obicnim forumasima, preferiram skupe modne marke, imam 83 para cipela, lozim se na satc.
ako me izaberete, za vreme mog mandata, pored ovog preCednica upravnog odbora, dodacu i drugu titulu :)
i da, molicu se za amazonske sume i mir u svetu :flert:
 
Pošto se stalno lome koplja oko titule kraljice foruma, pa forumaška javnost ne zna kome da se obraća sa "vaše visočanstvo", demokratski je da se putem glasova izabere ona koja će poneti krunu.Mandat traje 6 meseci, posle se bira nova.

Ovde možete priložiti svoje kandidature ili glasati za favorita.

Uslovi: da je dobra žeMska, da joj je Kojatkin posvetio bar jednu priču, da se muvala bar sa jednim forumaše (može tajno a može i javno), da ume da kuva, da poseduje više od 10 pari cipelica, da razlikuje "spenserice" od baletanki i da je učestvovala bar u jednom forumaškom okršaju i pobedila.


Dakle, izvolite...

Ja ni u legendama ne naleteh da postoji takva. :mrgreen:
Visoki ti kriterijumi, biće tu šminkanja CV-a... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top