"Kraljevina Srbija"- buducnost ili ne?

Da li Srbija treba da bude kraljevina?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji ste vi likovi vi podrzavate republiku glasate za republikanske partije sta kao verujete u onu stanjinovu parolu da drzava treba da odumre jacanjem pa na svakom mestu podrzavate i glasate za republiku . Pitanje je ako glasate za republiku i podrzavate republikanske partije PO CEMU STE VI MONARHISTI ?????
AKO GLASAS ZA VUCICA KAKO ZNAS DA SI MONARHISTA???
Tako sto Vucic pomaze POKS ...

Kako ne kapiras m sve je jasno.
 
Koji ste vi likovi vi podrzavate republiku glasate za republikanske partije sta kao verujete u onu stanjinovu parolu da drzava treba da odumre jacanjem pa na svakom mestu podrzavate i glasate za republiku . Pitanje je ako glasate za republiku i podrzavate republikanske partije PO CEMU STE VI MONARHISTI ?????
AKO GLASAS ZA VUCICA KAKO ZNAS DA SI MONARHISTA???
Prvo oni koji se ovde zalažu za monarhiju ni u kom slučaju ne glasaju za Vučića. Drugo je li tebi toliko teško shvatiti ti se na izborima ne glasa da li će Srbija biti republika ili monarhija. Naročito ne na lokalnim.
I tesko tebi sa tvojom pameti .
TI SA TVOJOM PAMETI NECES DOBRO PROCI U ZIVOTU
Ja sam sa svojom pameću završio fakultet i našao solidan posao. A da ništa drugo naučio sam svoj jezik kako treba. Što je već mnogo više od onoga što si ti postigao.
 
Prvo oni koji se ovde zalažu za monarhiju ni u kom slučaju ne glasaju za Vučića. Drugo je li tebi toliko teško shvatiti ti se na izborima ne glasa da li će Srbija biti republika ili monarhija. Naročito ne na lokalnim.

Ja sam sa svojom pameću završio fakultet i našao solidan posao. A da ništa drugo naučio sam svoj jezik kako treba. Što je već mnogo više od onoga što si ti postigao.
Opet sam te uhvatio u lazi . Tvrdio si da ste vecina u srbiji a za vucica glasa 60% dakle neka u tih 60% bude kompletna manjina republikanaca ali zakone matematike ne mozes da poreknes za vucica glasa vecina dakle vi monarhisti ga drzite na vlasti !!! Iz kog razloga ne sposobni ste da se organizujete ili ste ko ovce pa idete za cobanom bez pogovora .
Drugo vucic se ne bira na lokalnim ozborima
I trece sto se tice tvog obrazovana to sam vec nekoliko puta objasnio u virtuelnom svetu mozes da budes sta pozelis ti pravnik mistik pisac a marsijaner cak bog licno ...
Ali ja ti govorim da u stvarnom svetu TI SA SVOJOM PAMECU NECES DOBRO PROCI . TU ne pomaze masta i tvrdnje ja sam pravnik za to se mora u skolu da bi bio pravnik morao bi poznavati istoriju biti upucen u politiku ne sto se to izucava na tom faxu nego sto je to stvar opste kulture koju bi ti kao fakultetski obrazovan covek morao da imas ali cinjenice govore suprotno
 
Opet sam te uhvatio u lazi . Tvrdio si da ste vecina u srbiji a za vucica glasa 60% dakle neka u tih 60% bude kompletna manjina republikanaca ali zakone matematike ne mozes da poreknes za vucica glasa vecina dakle vi monarhisti ga drzite na vlasti !!! Iz kog razloga ne sposobni ste da se organizujete ili ste ko ovce pa idete za cobanom bez pogovora .
Drugo vucic se ne bira na lokalnim ozborima
I trece sto se tice tvog obrazovana to sam vec nekoliko puta objasnio u virtuelnom svetu mozes da budes sta pozelis ti pravnik mistik pisac a marsijaner cak bog licno ...
Ali ja ti govorim da u stvarnom svetu TI SA SVOJOM PAMECU NECES DOBRO PROCI . TU ne pomaze masta i tvrdnje ja sam pravnik za to se mora u skolu da bi bio pravnik morao bi poznavati istoriju biti upucen u politiku ne sto se to izucava na tom faxu nego sto je to stvar opste kulture koju bi ti kao fakultetski obrazovan covek morao da imas ali cinjenice govore suprotno
Ja sam i u pravom i virtuelnom svetu isto. To sam što sam. Za razliku od pojedinih koji tvrde da sve znaju najbolje a u realnosti nemaju vjerovatno ni završen zanat. Ne ja nikada nisam tvrdio da su monarhisti većina. I kao što rekoh ja sam bar sa svojom pameću naučio srpski jezik kako treba. Samo to je dovoljno u odnosu na ono što si ti postigao.
 
Ja sam i u pravom i virtuelnom svetu isto. To sam što sam. Za razliku od pojedinih koji tvrde da sve znaju najbolje a u realnosti nemaju vjerovatno ni završen zanat. Ne ja nikada nisam tvrdio da su monarhisti većina. I kao što rekoh ja sam bar sa svojom pameću naučiobsrpski jezik kako treba. Samo to je dovoljno u odnosu na ono što di ti postigao.
nemas ti pojma . O istoriji i politici a zelis da debatujes o tome pisuci o prabopisu hahahahahaha da si zavrsio samo srednju skolu morao bi imati mnogo izgradjeniju opstu kulturu poz avanje istorije i politike na primer . A ti tu jako santas i posrces i sto se kacis samnom kad obojica znamo da nisi dorastao obojica znamo da ce se to zavrsiti tvojim pricanjem o pravopisu titu komunizmu i na kraju decijim durenjem
 
nemas ti pojma . O istoriji i politici a zelis da debatujes o tome pisuci o prabopisu hahahahahaha da si zavrsio samo srednju skolu morao bi imati mnogo izgradjeniju opstu kulturu poz avanje istorije i politike na primer . A ti tu jako santas i posrces i sto se kacis samnom kad obojica znamo da nisi dorastao obojica znamo da ce se to zavrsiti tvojim pricanjem o pravopisu titu komunizmu i na kraju decijim durenjem
Prabopis? Po zavanje? Šta je to santas? :think:
 
Зашто да буде толико на штету многих ? Ниједна ниј етолико криминализована на штету толико многих , а на корист толико мало .
Kada bi OTEO sve onoj MALOJ grupici koja ima 'mnogo' to bi bila kap u moru kada bi se rasporedila na toliko mnogih! Recimo da je osoba X ukrala milijardu evra! Otmeš mu to, svakom građanu daš po 100 evra i gotovo, to je sve, nema više!
 
Прелетачевићем је показано бирачицама и бирачима да су подпуно неважни у постојећем систему одлушиваања.

показано им је да УОПШТЕ се не влада путем гласња у ПАРА републици Србији.

Илузија је да је квази парламент место власти

Парламент је псеудо Еснафско Монархистички савет који само акламацијом доноси декрете

назови 'племенитих'

Такву Еснафску Монархију је од 1800те уводила свака група која се докупла оружја банке медија ......

Два века Србија је МОНАРХИЈА ... то што се само по имениу зове републиком то је лаж
Protiv Monarhije si, a tvrdiš da već 200 godina imamo Monarhiju!? :zcepanje:
 
Znači da NIJE problem VEĆINE što grupica KRADE, nego što nas je bravar doveo u ovo DUŽNIČKO ropstvo!

Мислим да жеш моћи успешно наставити ову ауто дискусију са (контра)аргиментима кој

кроз постове шаљеш ...

Ево сви гледамо гда ћеш доспети сам себи опонирајући ......
 
Мислим да жеш моћи успешно наставити ову ауто дискусију са (контра)аргиментима кој
кроз постове шаљеш ...
Ево сви гледамо гда ћеш доспети сам себи опонирајући ......

Bravarevi nisu krali, ali se dug galopirajući povećavao! Ovi kradu, a dug se SMANJUJE!? :zcepanje: :zcepanje:
 
Bravarevi nisu krali, ali se dug galopirajući povećavao!

Ma nista je to bilo. YU je 1991 recimo imala GDP 120 milijardi dolara, a dug je bio 18 milijardi. Znaci oko 15% bruto odomaceg proizvoda. YU je bila 24. u svijetu po GDP.
Danas je dug ovih zemalja oko 50% bruto domaceg proizvoda, i zemlje bivse YU zemlje bi zajedno bile rangirane 55. u svijtetu po GDP.
 
Ma nista je to bilo. YU je 1991 recimo imala GDP 120 milijardi dolara, a dug je bio 18 milijardi. Znaci oko 15% bruto odomaceg proizvoda. YU je bila 24. u svijetu po GDP.
Danas je dug ovih zemalja oko 50% bruto domaceg proizvoda, i zemlje bivse YU zemlje bi zajedno bile rangirane 55. u svijtetu po GDP.
Normalno! Kamate na stare kredite povećavaju dug brže nego što raste BDP!
 
Smesni su mi generalno svi monarhisti jadni upinju se da dokazu da je bolje imati vlast koja se ne bi mogla promeniti cak i kad ne valja nnego imati vlast koja bi se mogla promeniti kad ne valja . Teza smesna sama po sebi .
A najsmesniji su mi ovi sto zagovaraju monarhiju tako sto konstantno oplakuju tita hahaha ili oni iz bosne koji bi monarhiju uvodili po susednim drzavama a ne u svojim i tako umesto da usrece svoj narod i u svoje drzave donesu jedinstvo kojim monarh zraci oni se upinju da unesrece srpski narod iako ne postoji ni jedsn pokazatelj cak ni indicija da mi imamamo interes za time . Stavise svi pokazatelji i sve indicije govore da je monarhisticki pokret u srbiji iscezao i nestao od kad je narod upoznao jugoslovenskog princa koji je jedini pretendent na nepostojeci tron republike srbije
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top