Quantcast

"Kraljevina Srbija"- buducnost ili ne?

Da li Srbija treba da bude kraljevina?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fosilvaso

Elita
Poruka
17.148
Ne tito nije bezao iz zemlje bio je tu vodio je gerilski rat ono sto je trebao mali perica da radi! Trebao je da se bori dokraja da pogine u borbi a ne da pobegne
Lako se boljševičko bravarsko kopile 'borilo' protiv Švaba! Njega nije bilo briga koliko će promonarhističkih Srba pobiti Hitler!
Dapače, ŠTO IH VIŠE POBIJE HITLER, MANJE POSLA ZA NJEGA pri boljševizaciji Balkana!

AleksaJ

Domaćin
Banovan
Poruka
3.613
Lako se boljševičko bravarsko kopile 'borilo' protiv Švaba! Njega nije bilo briga koliko će promonarhističkih Srba pobiti Hitler!
Dapače, ŠTO IH VIŠE POBIJE HITLER, MANJE POSLA ZA NJEGA pri boljševizaciji Balkana!
Јосиф никада није био бољшевњик ..влада је на принципам аРуске буржосаке либералне револуције и мењшевизма

Poslednja izmena:

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.572
Osim toga, wiki kaže: " Desant na Drvar, pokušaj likvidacije ili zarobljavanja vrhovnog komandanta NOVJ, maršala Tita ("Sedma neprijateljska ofenziva"). "???
A u ranijim operacijama se taj bravar uopšte ne spominje? Gde je Bravar ustvari i bio celo vreme rata dok britanci nisu počeli opskrbljivati njegove koljače? :zcepanje:
Uuuuu od tebe se ne sme spomenuti tito odmah pokusavas da debatu svedes na pisanje o njemu

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.572
Ne moze kad nema vojske, nista nije pod njegovom kontrolom, maloletan je, u rukama Simovica, i na kraju terenski i da ima neku grupu oko sebe i ubije Simovica i preuzme kontrolu po cinu Simovica, vojska se raspala, nije je fakticki bilo. Nije dovoljno samo smjeniti Simovica. On nije fakticki imao ni kontrolisao vojsku na terenu, nije je bilo.
Tito je fakticki imao partijsku vojsku crvene armije -- postojala je komanda, odbori, podruznice. To je ilegala, kriminalna banda.
Zato sto tito nije bio dete !

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
29.706
Po razboritosti tvog pisanja i po neznanju ko je bio predsednik srbije zakljucujem da imas oko 4 godine
da li si ti tako ratoboran i samouki Generalrazvodnik ,strucnjak za procente i kupanje bunara ,..imao ucesce u ratu kada ovako drsko pises sta je trebalo ciniti 1941?Sudeci po tvojoj aroganciji rekao bih da da ima polozeno od pomocnika mitraljesca do pilota Mi8 ?

Poslednja izmena od moderatora:

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
29.706
Ne nije svett onakav kakvim se tebi cini ! Videces kad odrastes!
Hoces stidljvo da kazes da nemas ucesce u ratu ?Sta te onda cini kompetentnim da pricas o Aprilskom ratu ? Mozda si bubalica ,nabubao si teorijsko znanje ?Sigurno ti nece biti problem da navedes sta je to Kraljevska vojska od PO i PA orudja imala u arsenalu.Ti komandujes odbranom ,znas sa cim raspolazes

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.572
Hoces stidljvo da kazes da nemas ucesce u ratu ?Sta te onda cini kompetentnim da pricas o Aprilskom ratu ? Mozda si bubalica ,nabubao si teorijsko znanje ?Sigurno ti nece biti problem da navedes sta je to Kraljevska vojska od PO i PA orudja imala u arsenalu.Ti komandujes odbranom ,znas sa cim raspolazes
Ko je rrkao da nemam ucesce u ratu? Ja nisam monarhista da bi bezao! Ja sam za tazliku od vas patriota !

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.572
Zasto si i pomislio da sam ja kao ti ? Koji si izbegavao ucesce u ratu

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.881
ne mozes vrdanje u cilju izbegavanja odgovora nazvati odgovorom !
Nikakvo vrdanje. Dobio si odgovore. To što ih ne razumiješ ili ti ne odgovaraju je nešto drugo. Nego kako to preci sadašnjeg prestolonasljednika nisu učestvovali u stvaranju države?
Ko je rrkao da nemam ucesce u ratu? Ja nisam monarhista da bi bezao! Ja sam za tazliku od vas patriota !
De nam onda reci gdje si ti to bio u ratu, koliko dugo iu kom svojstvu.
Kako šta? Pa "znanje" pokupljeno na wikipediji. I ispred seoske prodavnice dok pije pivo.

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.572
Nikakvo vrdanje. Dobio si odgovore. To što ih ne razumiješ ili ti ne odgovaraju je nešto drugo. Nego kako to preci sadašnjeg prestolonasljednika nisu učestvovali u stvaranju države?

De nam onda reci gdje si ti to bio u ratu, koliko dugo iu kom svojstvu.

Kako šta? Pa "znanje" pokupljeno na wikipediji. I ispred seoske prodavnice dok pije pivo.
Za tebe bi bila prava stvar da ides bar na wikipediju! Bar dok pijes pivo! Dobro nije kao skola ali bi ispadao mnogo manje smesan ! Mada si meni bas zbog te neukosti i toliko smesan