Quantcast

"Kraljevina Srbija"- buducnost ili ne?

Da li Srbija treba da bude kraljevina?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.166
Ali meni je dovoljno sto nas dvojica znamo ko laze od nas dvojice . Ja znam da ti ne brises postove samo da bi mene zabavio i nasmejao ti se koprcas i vrdas jer nemozes da mi pariras u debati

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.166
Kakvo vrdanje? Eto dokazao sam da nisi pročitao baš puno knjiga :D
Cime si to dokazao ? Znas li ti da se nesto dokazuje cinjenicama ? A cinjenica to je kad tvrdim da nemozes da dokazes svoje reci da su sagovornici koji te razbiju u debati lazovi . Ja sam trazio da dokazes svoje klevete ili da priznas da si lazov

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Moderator bi morao da se odnosi sa uvazavanjem prema svim ucesnicima u debati a ne da svojim izjavama omalovazava svoje neistomisljenike jer im nije dorastao u debati!
Не затрпавај овакве теме, неграматиком, несрпским језиком и неправописом.

Ти нас све овде тероришеш неполитиком, неисторијом и нефилозофијом

На било ком другом форуму одавно би ти прецртали налог као терористи живот.

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.656
Cime si to dokazao ? Znas li ti da se nesto dokazuje cinjenicama ? A cinjenica to je kad tvrdim da nemozes da dokazes svoje reci da su sagovornici koji te razbiju u debati lazovi . Ja sam trazio da dokazes svoje klevete ili da priznas da si lazov
Vidi se iz tvojih postova. Nemozes spojeno npr.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Обриши га са ових тема.

Он је тролчина.

Док не нађете решење за њега, нећу настављати текстове из политичке филозофије копоративизма, на шта је велика већина имала позитивне реакције и ставове.

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.166
Vidis to je primer vrdanja . U stilu ti pisi sta hoces ja cu da ti pisem o gramatici . Dakle spojeno ili odvojeno cinjenica je da nemas dokaze za svoje tvrdnje da se mojim recima ne moze verovati dok sam ja uspeo da DOKAZEM DA nemas nijednu cinjenicu ili dokaz cak ni primer za svoje tvrdnje a tvrdnje bez dokaza kojima pokusavas da ocrnis sagovornika su klevete i lazi !!!
Dakle ocekujem tvoje priznanje naravno ukoliko si musko i imas ono medju nogama sto muskarca cini muslarcem

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.166
Обриши га са ових тема.

Он је тролчина.

Док не нађете решење за њега, нећу настављати текстове из политичке филозофије копоративизма, на шта је велика већина имала позитивне реакције и ставове.
Obecavas?
Ajd sada neka neko kaze da moje pisanje ne daje rezultate . Mistik je obecao da nas vise nece zatrpavati svojim piskaranjem . Sad samo koliko ce biti postojan u svom obecanju

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Vidis to je primer vrdanja . U stilu ti pisi sta hoces ja cu da ti pisem o gramatici . Dakle spojeno ili odvojeno cinjenica je da nemas dokaze za svoje tvrdnje da se mojim recima ne moze verovati dok sam ja uspeo da DOKAZEM DA nemas nijednu cinjenicu ili dokaz cak ni primer za svoje tvrdnje a tvrdnje bez dokaza kojima pokusavas da ocrnis sagovornika su klevete i lazi !!!
Dakle ocekujem tvoje priznanje naravno ukoliko si musko i imas ono medju nogama sto muskarca cini muslarcem
Немаш ти везе са темом !

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.656
Tebi je ovde x puta dokazano koliko u stvari ne znaš ništa o ovoj temi. Ali džaba. Gdje su dokazi da su se Karađorđevići obogatili na nepošten način?

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Tebi je ovde x puta dokazano koliko u stvari ne znaš ništa o ovoj temi. Ali džaba. Gdje su dokazi da su se Karađorđevići obogatili na nepošten način?
Meni nijejasno da Vi nemate mehanizme, da uklonite obicnog daveza.

Zato se ljudi ne zadrzavaju kada je klovn prisutan.

Treba da cekam ban, da bih izlozio radove, citate i porazgovarao sa ljudima koji izbegavaju temu zbog kurjakove nedostojnosti.

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.166
Meni nijejasno da Vi nemate mehanizme, da uklonite obicnog daveza.

Zato se ljudi ne zadrzavaju kada je klovn prisutan.

Treba da cekam ban, da bih izlozio radove, citate i porazgovarao sa ljudima koji izbegavaju temu zbog kurjakove nedostojnosti.
Sto mi ne zapusis usta cinjenicama i argumentima

eremita

Zaslužan član
Poruka
109.364
Коментар на ово твоје тражење си ми ОБРИСАО! Зашто?
Враћај коментар или ћу те пријавити Супермодераторима или Администраторима.
Какав је то начин?
Коментар на ово твоје тражење си ми ОБРИСАО! Зашто?
Враћај коментар или ћу те пријавити Супермодераторима или Администраторима.
Какав је то начин?
Немој вређати ни модератора "ђаволчића" а ни историју српског народа..........

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Тзв."сремски вук" је у ствари војвођанерска буба-шваба која има проблем са сопственим пореклом. Питајте га ШТА ЈЕ ПО НАЦИОНАЛНОСТИ - и све ће бити јасно !
On je po nacionalnosti Vuk sa geografskim sremackim poreklom !

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Sto mi ne zapusis usta cinjenicama i argumentima
Знаш да је немогуће да неко из Доњег дома објашњава чињенице и аргументе онима у Горњем дому.

Бабе и Жабе се не сабирају или не одузимају.

sremski vuk

Iskusan
Poruka
6.166
Знаш да је немогуће да неко из Доњег дома објашњава чињенице и аргументе онима у Горњем дому.

Бабе и Жабе се не сабирају или не одузимају.
Hahajaha a ti bi u gornji dom pravo sa dna direktno u gornji dom

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
33.802
Јок ти ћеш.

Руља је неспособна за Горњи дом, зато су вас лако нахушкали све да нас стрељате.

Једноставно речено политички и филозофски сте глупи у том вашем Доњем дому.

Собзиром да данас постоји само Доњи дом, зато су Вам институције, власт и држава као и ви, политичко-економски глупи, сирови и тупави.

Сами себи сте спремили самоуништење.