Krakovanje programa

Program je nov tj pojavio se ove godine 2023 tako da jos uvek nije niko uspeo krekovanje.
Пре бих рекао да још никог није заитересовало, а раде онлајн проверу, тако
да увек могу да промене, ако изађе крек. Зато само можеш офлајн да играш
крековане игре… провере јел валидна верзија и ћао...
 
Jedino da nadjes kljuc za manje pare. Oni u svakom trnutku mogu da provale da li si registrovan ili nisi, online...
Ili uraditi krek bez interneta da moze, ubaciti probni serijal.

E sad, jedini je problem sto ja taj program tj exe fajl od instalacije nemam imam samo instalacioni jer sam obriso.
A na sajtu vise ne mogu da skinem probni period (jer sam preko 20tak puta iskoriscavao i otvarao sa novim google nalogom licencu njihovu pa su verovatno provalili)

A moze da mi da proba da skine probni period sa landr fx voice effect
I da mi probni serijiski broj, meni treba samo serijiski broj od landr i nista vise, jeste da cu nakon 7 dana opet biti bez landr-a ali jbg
 
Ili uraditi krek bez interneta da moze, ubaciti probni serijal.

E sad, jedini je problem sto ja taj program tj exe fajl od instalacije nemam imam samo instalacioni jer sam obriso.
A na sajtu vise ne mogu da skinem probni period (jer sam preko 20tak puta iskoriscavao i otvarao sa novim google nalogom licencu njihovu pa su verovatno provalili)

A moze da mi da proba da skine probni period sa landr fx voice effect
I da mi probni serijiski broj, meni treba samo serijiski broj od landr i nista vise, jeste da cu nakon 7 dana opet biti bez landr-a ali jbg
Ne razumes ae u problematiku, oni provale krek na prvu konekciju, a jelte program nece da radi bez konekcije...
No onda je krek jedino moguc, ako program moze da radi offline, a net koriste samo za proveru.
No to krekovati je onda komplikovanije, jer moras da reverse inzenjerujes prvo da bi provalio
da li program uopste moze da radi bez neta, pa tek onda krekujes da radi offline...
 
Први и последњи пут сам, из неког разлога, платио програм на годину дана пре петнаестак година. Беше то неки антивирус. Још пет - шест година су ми слали љубавна писма са понудама и до осамдесет посто попуста. Али, Србо је ово, нећете да ме преварите. Никад више.
 
Први и последњи пут сам, из неког разлога, платио програм на годину дана пре петнаестак година. Беше то неки антивирус. Још пет - шест година су ми слали љубавна писма са понудама и до осамдесет посто попуста. Али, Србо је ово, нећете да ме преварите. Никад више.
Ја све преко торрента и гугла али ово нема нигде ни на торенту ни на гооглу да се доwnloaduje а не знам крековати на уоutubu ima upustva ali не знам за онлине!

Пробајте ви ево:
https://plugins.landr.com/en/product/vocal-effects-vst/
 
Ја све преко торрента и гугла али ово нема нигде ни на торенту ни на гооглу да се доwnloaduje а не знам крековати на уоutubu ima upustva ali не знам за онлине!

Пробајте ви ево:
https://plugins.landr.com/en/product/vocal-effects-vst/
Нећеш ни наћи крек, ако нема интереса, тај програм треба малој популацији...
 
Нећеш ни наћи крек, ако нема интереса, тај програм треба малој популацији...
Мора да постоји начин, скинем пробну верзију и са пробним серијским бројем крекујем да ми не проверава лиценцу када истекне након седам дана
 
Kako se sa ollydbg moze krekovati "online" licenca koja je istekla?
Obicno rusim ceo sistem za taj jedan program i sve bude ok
Ja koristim IDA Freeware, odradjuje posao. Kod nekih manje ozbiljnih programa, tj. onih koji nemaju neku sofisticiraniju proveru, sve se svodi na lociranje instrukcija koje rade proveru, i patchovanje tog binary-ja na tom mestu sa bezuslovnim jump-om. Negde nije jednostavno do ove mere, vec treba sklopiti malo siru sliku kako je sve uvezano, sto zahteva malo vise vremena, ali imas i programe za koje verujem da ne vredi ni pokusavati zamlacivati se, tj. isplativije ti je kupiti licencu, nego provesti ko zna koliko svog vremena za nesto sto ces mozda razbiti, a mozda i neces. Ako u roku od par sati vidim da ne ide, bataljujem i ne nerviram se dalje.

Da se samo ogradim, ovo nije legalna radnja ukoliko se to radi za svrhu nelegalnog koriscenja tako modifikovanog softvera, i/ili njegovo distribuiranje u toj formi. Sve sto radim, radim iskljucivo iz znatizelje. Neko voli da resava ukrstene reci, itd, ja volim ovo :D
 
Ja koristim IDA Freeware, odradjuje posao. Kod nekih manje ozbiljnih programa, tj. onih koji nemaju neku sofisticiraniju proveru, sve se svodi na lociranje instrukcija koje rade proveru, i patchovanje tog binary-ja na tom mestu sa bezuslovnim jump-om. Negde nije jednostavno do ove mere, vec treba sklopiti malo siru sliku kako je sve uvezano, sto zahteva malo vise vremena, ali imas i programe za koje verujem da ne vredi ni pokusavati zamlacivati se, tj. isplativije ti je kupiti licencu, nego provesti ko zna koliko svog vremena za nesto sto ces mozda razbiti, a mozda i neces. Ako u roku od par sati vidim da ne ide, bataljujem i ne nerviram se dalje.

Da se samo ogradim, ovo nije legalna radnja ukoliko se to radi za svrhu nelegalnog koriscenja tako modifikovanog softvera, i/ili njegovo distribuiranje u toj formi. Sve sto radim, radim iskljucivo iz znatizelje. Neko voli da resava ukrstene reci, itd, ja volim ovo :D
To pod uslovom da je pisan u kompajliranom jeziku… joш 80их спидлок је користио енкрипцију кода, па је варијанта била да нађеш део
који декриптује, па онда тек декриптовани код да претражујеш ЧП
 

Back
Top