Krajnje dzangrizava tema

Svaki dan menjam ako ne svaku stavku na podugackoj listi a ono barem raspored tih stavki. Danas me najvise nervira kad:
-Ne vracaju pozajmljen novac na vreme
-Opterete duplo onoga ko moze i hoce a postede nekog drugog ko ne moze ili nece a na kraju meseca i jedan i drugi prime istu platu
-Kucne poslove koji kao da se mnoze kao azijski sarani
-Obicaj da za Bozic spremim i kupim toliko hrane koja ce se jesti danas i sutra a onda ce se par nedelja povlaciti po zamrzivacu i na kraju zavrsiti u smecu.
-Firme u kojima se ne zna ni za nedelju ni za praznik

Ima jos al' sam danas kao macka, lenja, sita i odmorna pa i ne razmisljam mnogo o tome sta me nervira. :)
 
Ne volim otopljavanje. Otiču mi ruke i pada pritisak, osećam se prljavo.
Usiljeno praćenje običaja, startovanje s njima u pedesetoj i ponavljanje identičnih obrazaca iz godine u godinu.ž
Pozivanje rodbine i nekih "prijatelja" na rođendane i kojekakva godišnja slavlja dok ostatkom godine ti ljudi nikada nisu tu.
Obrtanje mrtvih malih svinja na ražnju za badnje veče, orgijanje i naprasne posete crkvi u pripitom stanju.
Pričešćivanje posle 3 dana posta.

Eto to mi trenutno a pošto ima baš mnogo ovih stvari bolje da sačuvam nešto za kasnije :mrgreen:
 
....ne volim...

- surovu iskrenost koju niko ne trazi
- pasivnu agresiju
- jasnu agresiju
- previse prijatelja
- sistem "sestrice, dusice, mezimice, gde si kucko da se javis, aaaa butkice, gle' al' si skockala riboooo" i sve u tom fazonu

- mrzim sve folklorne posalice u fazonu "kum ce kumicu na klupicu u sumicu", mrzim dobacavanja, mrzim vulgarne kvazi "sexy" sale, masne price i psovke
- mrzim sve sto ima glasan sexy prizvuk "look at meeeeee bre"
- bas me nervira kada se neko zali na sav glas kako nema para, ima malo para, ima previse para, ima taman dovoljno para,
- ne podnosim kada neko prica koliko mu je plata ili ne daj boze, mene pita
- iritira me svako slepanje, svako fusarenje, svako kasnjenje, iritiram se i kada pustim tv i skontam da je nacionalnom programu koji placam 48 sati svadba, selo gori, rodjak sa sela, zikina sarenica, rodice se bebe i sl. a nakon toga forenzicari, kriminal, ubistva, sakacenje, zlocini i advokati a izmedju ta dva neki dojucerasnji najgori najgori djaci koji se socno pljuju pa sto se socnije ispljuju to se narod vise smeje i sladi bljak, bljak, bljak...
- mrzim sto nemam lep film uvece osim nedeljom, mrzim sto su alavi na pare i i sto je najbolji program na RTS digital kanalu, dripci
 
....ne volim...

- surovu iskrenost koju niko ne trazi
- pasivnu agresiju
- jasnu agresiju
- previse prijatelja
- sistem "sestrice, dusice, mezimice, gde si kucko da se javis, aaaa butkice, gle' al' si skockala riboooo" i sve u tom fazonu

- mrzim sve folklorne posalice u fazonu "kum ce kumicu na klupicu u sumicu", mrzim dobacavanja, mrzim vulgarne kvazi "sexy" sale, masne price i psovke
- mrzim sve sto ima glasan sexy prizvuk "look at meeeeee bre"
- bas me nervira kada se neko zali na sav glas kako nema para, ima malo para, ima previse para, ima taman dovoljno para,
- ne podnosim kada neko prica koliko mu je plata ili ne daj boze, mene pita
- iritira me svako slepanje, svako fusarenje, svako kasnjenje, iritiram se i kada pustim tv i skontam da je nacionalnom programu koji placam 48 sati svadba, selo gori, rodjak sa sela, zikina sarenica, rodice se bebe i sl. a nakon toga forenzicari, kriminal, ubistva, sakacenje, zlocini i advokati a izmedju ta dva neki dojucerasnji najgori najgori djaci koji se socno pljuju pa sto se socnije ispljuju to se narod vise smeje i sladi bljak, bljak, bljak...
- mrzim sto nemam lep film uvece osim nedeljom, mrzim sto su alavi na pare i i sto je najbolji program na RTS digital kanalu, dripci

:worth: :worth::worth:
 
ne znam vise sta mrzim, prestala sam da obracam paznju. idem svojim putem. kada bih obracala paznju na svaku sitnicu, ne znam gde bi mi bio kraj.
mozda mrzim leto, jer ili pregorim ili sa visokim zastitnim faktorom ne mogu da dobijem nikakvu boju. i tada mi sve smrdi i sve je lepljivo, a i tada mi najvise pada pritisak, pa sam sva nikakva.
 
Ne volim..
- cirkularne sms-ove (posebno za praznike)
- ne volim laskavce i osobe kojoj su uzrecice - cici, mici, duso..itd.
- ne volim LAZ
- ljude koji ti traze da im pomognes pa posle nestanu bez traga (do sledece prilike)
- snobove
- lazne prijatelje
- ne volim vrucine...(nastavice se :lol:)
 
Ne volem jos i ovo...

-Postapalice-brate, znaci, ovo-ono, j` ga...prosto para usi.
-Draga Savjeta, slatka moja da ti kazem...
-Prepricavanje do detalja filma/predstave/serije koju nisam gledala
-Ogovaranje-reci, reci...
-Ubjedjivanje kako je nesto super-divno-krasno, samo ja to ne uvidjam
-Modni detalji, fashion trend must have
-More skoro identicno obucenih ljudi
-Gledanje "ispod oka"...
-Cudjenje tipa- "Ne znas/nisi vidjela/cula to i to, pa gdje ti zivis?!"
-Kad zgazim na zvaku, pa mi se zalijepi za cipelu...
-Kad neko gricka nokte, zakontice...
-Okrzan, pogotovo crveni lak
-Prljavu kosu, a karmin na usnama
-Predimenzionirane misice-"teretana look"
-...to be continued...
 
-Prepricavanje do detalja filma/predstave/serije koju nisam gledala
Jaoj ovo :lol: ne znam samo da li je gore kad mi neko prepričava nešto što nameravam da čitam/gledam (kako da kažem, kvariš mi doživljaj), što ne nameravam da čitam/gledam (gospodar prstenova i sl.) jer sam probala i ubilo me je u pojam pa me time pokušava ubediti da ipak moram :lol: ili kada mi neko prepričava nešto što nisam ni razmatrala da li da čitam/gledam ili ne što je, verovatno, najgora varijanta.
 
- sistem "sestrice, dusice, mezimice, gde si kucko da se javis, aaaa butkice, gle' al' si skockala riboooo" i sve u tom fazonu
e ovo sam zaboravila. samo sto je meni ovo kategorija mrzim. ljudi koji se svima obracaju sa nadimcima, u deminutivu, tepajuci i pricajuci ko trogodisnja deca. a obicno su ti koji tako pricaju najgrdje tracare i zlobnici. kako bese ono...na ustima med, a u srcu jed?
 
- zimu, posebno februar, to je najodvratniji mesec u godini
- ljude koji mi cestitaju praznike za zeljama tipa: da se ponovo udas...da nadjes decka...da smrsas :besan2:. ( pa majku mu bitnije je zdravlje, sreca i pare, pa nek je klise po sto puta)
- ljude koji samo pozajmljuju i traze bez namere da ikada vrate
- pitanja 'kako si i kako ti je dete'.... koja postavljaju samo da bi imali razlog da pocnu da pricaju o sebi. U stilu :"Kako ti je dete?"(pokusavam da zaustim, a on/ona vec nastavljaju). Evo moja cerka.....i u nedogled.
- cinjenje usluga koje nisam trazila, i ocekuvanje da se osecam duznom zbog toga,
- ljude koji uzimaju knjige na citanje i ne vracaju ih, uniste izgube , bace...a kad se naljutis, dobijes kometar : "Sta ti jeeee....pa to je samo knjiga!" Grrrrrr

nastavak sledi.....
 
Ovog trenutka najviše mrzim svačije najbolje prijatelje, ljude koji su super sa svima, a u stvari nikog ne vole, samo ubeđuju druge da su im prijatelji, ne bi li ih iskoristili zbog nečeg (para, sexa, širenja kontakta...).

I cirkularne mailove u stilu-"ako ne pošalješ ovo svima iz imenika umreće ti majka i ostaćeš bez para i nikad nećeš naći srodnuu dušu". Bljak, pljuc, fuj.
 
Ovog trenutka najviše mrzim svačije najbolje prijatelje, ljude koji su super sa svima, a u stvari nikog ne vole, samo ubeđuju druge da su im prijatelji, ne bi li ih iskoristili zbog nečeg (para, sexa, širenja kontakta...).

I cirkularne mailove u stilu-"ako ne pošalješ ovo svima iz imenika umreće ti majka i ostaćeš bez para i nikad nećeš naći srodnuu dušu". Bljak, pljuc, fuj.

za tebe prava grupa...
http://lajkni.info/like.php?id=32741

:zcepanje:
 

Back
Top