Quantcast

Krajnje dzangrizava tema

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Uh sta ja sve ne volem...Npr. ne mogu folirante da podnesem..kad krenu da mi kukaju pojedinci kako nemaju pare a nema sanse da kupe nesto sto nije markirano...snobizam jednom recju...ne volim kad mi kazu lako je tebi...(a kad dodjem na pauzu neki jos nisu ni ustali iz kreveta)...ne volim kad mi nek "mrnjauce" kako sam slatka lepa ma pravi dragulj...a u stvari me iza ledja olajava samo tako...ne volim kad zena nema svoj izbor sta ce da kupi vec me kopira...ne voli iskompleksirane osobe koje nista nikad nisu postigle a sole ti pamet...ne volim sto ja to sve trpim ponekad i nisam vise direktnija da kazem sta me nervira vec se povlacim...ma nabrajala bi jos...ko ce da se seti svega...Idem sad jer ne volim kad se zadrzim na kompu a nisam jos rucala...

Kerefeka

Ističe se
Poruka
2.527
- nevaspitanje i nekulturu
- nenajavljene posete
- zene-flegme koje mirno cavrljaju dok im deca demoliraju kucu u kojoj su u gostima
- kad neko "mirise"na kuvanje,a nije u kuhinji
- one koji po svaku cenu moraju da budu u centru paznje
- prodavacice koje mi se obracaju sa "Komsinice", iako sam na drugom kraju grada od onog gde stanujem
- snobove
- neukusno obucene zene ( ali ocigledno neukusno) sa stavom "super sam riba, zavidite mi"
- grebatore, koji nikad nisu podigli pare sa bankomata, nego ce kasnije da ti daju( posto im platis doruckak, kupis novine...)
- one koji mi ne vrate knjige koje pozajme, a kad ih trazis ucine da se osecas kao da si ti sitna dusa - pomenuto,ali morala sam jer me izludjuje

Vec mi je jasno da cu se vracati na ovu temu...

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.181
Ne volim:

:mrgreen:

- miris cigara u kosi, dim iz auspuha autobusa rano ujutru, prljavu okolinu, zvake na trotoaru , klupi(toliko mi smetaju da pocnem da ih brojim :lol:), bilo kakvo unistavanje infrastrukture i bacanje smeca na pod, reci ne znam, mozda, lazna obecanja, osobe koje sve mrzi, dvolicne, svalere, arogantne, forumska tepanja cico, duso (samo tu ih doziveh), kasnjenja, aljkavost pri poslu, sporinu, kuknjavu, panicarenje, ogovaranja, ubedjivanja kako je crno belo, nepravdu, necistocu, iscrtane obrve...

Osvrnuh se vise na ljudske osobine... trebalo mi pola sata do sat da razmislim sta je to sto ne volim...pozitivac sam i mislim o stvarima koje volim...nisam namcorasta i retko se zalim na stvari, situacije koje nemaju posebnu tezinu tj besmislene su da se uopste o njima vodi konverzacija..

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
Inspirisana nekolicinom dogadjaja danas i jednom pesmom....sedim i razmisljam sta sve ne volim i sta mi onako odistinski , pravo pravcijato, bas nacisto smeta...

Gde ja stanem vi produzite ...u formi nabrajanja , sa ili bez objasnjavanja, kako vam volja....

Ne volim :

- januar
- odvratne novogodisnje i bozicne c/p sms-ove , pogotovo one napisane cirilicom :zroll:
- one koji me zovu samo kada im treba nesto da obuku
- one koji me zovu samo kad im nesto treba ( maskara , toplomer, cigareta u zoru ) :zroll:
- oni koje kad kazem da sam nešto kupila prvo pitaju "posto je" z:hm:
- komsijsko dete bas nikako ne volim ide mi na nerve

.......aj sad vi ....namcori ste znam vas ....z:)
ja bih odgovorila namcoru jedan, al sam toliko nesto dobre volje ovih dana, da necu da kvarim sama sebi ugodjaj podsecajuci se koliko sam dzangrizava :lol:

gost 15307

Legenda
Poruka
56.186
...sto se nisam sposobna organizirat kako bih htjela, trenutno...
...sto predugo odlazem ono sto cu kad tad morati uraditi...
...sto zivim u nenormalnim okolnostima tj. u nenormalnoj zemlji i znam to, al me...frka da to konacno promijenim...
...sto imam sve manje energije da iz mjeseca u mjesec plivam...
...sto je to sve, zapravo, do mene, a ja....
ma, bljak... : (

Poruka
20.451
ja bih odgovorila namcoru jedan, al sam toliko nesto dobre volje ovih dana, da necu da kvarim sama sebi ugodjaj podsecajuci se koliko sam dzangrizava :lol:
Mrzim ove sto su dobre volje pa nista ne mrze z:D

Pored njih mrzim:
- egipat, egipcane i sve sto lici na njih
- odvratnu crvenu rasvetu od koje me bole oci
- priucene trbusne plesacice koje uvek u mene gledaju, ebo ih pas bas
- trbusni ples na decijem rodjendanu
- torte bez ukusa
- smrad cigare u kosi z:(( svojoj cistoj z:((
- strokave wc po kaficima

To bi bilo to za danas ...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Mrzim veronauku u školi i izbacivanje darvinove teorije jer je čoveka stvorio bog za 6 dana.
Mrzim paralelno postojanje jedne i druge teorije gde se od iole normalne dece prave zbunjeni kreteni.
Mrzim drugarice koje su to samo na rečima.
Mrzim nedostatak privatnosti uuuuuu kako to mrzim.
Mrzim autobuse koji naplaćuju vožnju na ulazu pa ne može da krene pola sata dok svi uđu.
Mrzim mrve.
Mrzim kad me neko ubeđuje da hrana koja je pokvarena "i nije toliko i može da se jede, jer mi ništa neće biti - samo malo smrdi".
Mrzim kad me neko tera da jedem.
Mrzim kad neko očekuje da ja njega/nju teram da jede. Ili pije. ili štagod.
Mrzim kada neko očekuje da ga na govaram da negde ide sa mnom.
Mrzim kenjkave ljude koji ne mogu da donesu jednu odluku u životu i da iza nje stanu.
Mrzim kada neko konstantno priča o svojim oblestima koje se, nekako, kroz godine uglavnom ne vide.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Mrzim što lokalna vlast radi šta joj se hoće, svi to znaju i svi ćute.
Mrzim što imaju toliku kontrolu nad MOJIM životom da ja sutra ne mogu ni da pretpostavim kakvo me gadno iznenađenje čeka ujutru.
Mrzim kićenje centra za novu godinu kineskim lampicama od 200 dinara, istim, već 5 godina, od kojih svaka šesta (bez preterivanja) radi.
Mrzim skota koji je uzeo pare za to ne zato što je uzeo pare nego što on sad ispada mnogo pametan i valjda niko ne zna šta je uradio.
Pun ki me **** poreza i izmišljanja novih kazni.
Sita sam kompleta za prvu pomoć koji moraju biti novi, pa košto se uzmu novi moraju da imaju ćebe. I zimske gume. I euro 3. I dupli tehnički pregled za osobu koja OČIGLEDNO NEMA PARA da kupi nov automobil, pa nekako treba da ima para za dva tehnička pregleda.

Serem vam se u državu dabogda i vaš budžet bio kao njen. Pi zda vam materina lopovska.

Microwave

Buduća legenda
Poruka
28.632
Mrzim ove sto su dobre volje pa nista ne mrze z:D

Pored njih mrzim:
- egipat, egipcane i sve sto lici na njih
- odvratnu crvenu rasvetu od koje me bole oci
- priucene trbusne plesacice koje uvek u mene gledaju, ebo ih pas bas
- trbusni ples na decijem rodjendanu
- torte bez ukusa
- smrad cigare u kosi z:(( svojoj cistoj z:((
- strokave wc po kaficima

To bi bilo to za danas ...
Mrzim apatiju koja je zavladala u ljudima pa zaboravili i da mrze z:) Mrzim što unazad nekoliko godina to i kod sebe primećujem...postao sam ravnodušan prema stvarima koje sam nekad prezirao. I najviše mrzim što tu apatiju primećujem kod starijeg sina koji ima tek 20 god. I znam da će zvučati starački džangrizavo ali ja sam sa 20 mogao da pitam pošto je svet...ništa mi nije bilo teško a ovo danas sačuvaj bože

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.488
-Mrzim kad mi se pojača ton na TV-u sam od sebe
kad su reklame,

-Užasava me reklama "Pronađi lajf u sebi...
Neinventivno do gađenja.

- Mrzim kad nas političari lažu k'o da smo debili,

-Ne volim "Farme","Veliku braću" i ostala čudesa.

-Mrzim zimu,generalno (sa lapavicom ili bez nje)

- Ne podnosim naturanje mišljenja,

- Ne volim kad pustim psa u kuću,a ostanu blatnjavi tragovi šapa po parketu i foteljama,

- Mrzim zamenu dana za noć
- Mrzim što tu lošu naviku ne mogu da promenim,

-Nerviraju me Hrvati kad počnu da "mudroseraju" po forumu i negiraju istorijske činjenice,

- Nerviram se ako je veza na netu povremeno spora,

-Nerviram se što se nerviram za svaku "sitnicu"....

Poruka
20.451
Mrzim sto sam popila 3 espresa veceras od toga dva jeziva i sad su mi oci ovako :eek: i ne mogu da spavam.
Pri tom mrzim sto mi sve forumske drugarice spavaju i hebe im se sto ja ovde sovim i mrzim ih.
Mrzim i sto sam sad od dosade sela da jedem dobos tortu.
Mrzim i sto cu da je zalijem koka kolom ...koju sad moram sama da otvorim i nacisto izuljam ruke ...sto takodje mrzim.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.