Quantcast

Krajnje dzangrizava tema

crveni oblak

Elita
Poruka
19.101
Nervira me srpska administracija svih vrsta, a posebno ona u maticnim knjigama kada treba prepraviti gresku na manje tri kvadratna centimetra povrsine rubrike i sve prepravke moraju biti sa potpisom, pecatom i precrtavanjem, a da se na istom tom broju centimetara napise i ono sto je ispravno koje pri tom ne sme dodirivati ni pecat ni potpis ni liniju ni prethodnu (uglavnom tudju) gresku. I jos se sve to obavlja na bar dva sprata i u bar dve kancelarije u kojima cekanje obavezno zavisi od vanrednih okolnosti. :evil:

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.189
Danas mrzim zdravstvo... red, rad i organizacija su naucna fantastika u nasim domovima zdravlja. Celo prepodne cekati, da bi vam na kraju rekli da je intervencija otkazana... a sto je vec otvoreno bolovanje, a putni troskovi, a pogubljeni zivci? Kad nacelnik mora da juri anesteziologa da mu kaze da je puna cekaonica pacijenata... ej bre! Gledam bakicu na nosilima, nece niko da pomogne njenom sinu da je uspravi da bi joj snimili pluca. Sestre uzmicu od nje kao da je zarazna. Ne daj boze da im okrvavi belu uniformu ispod koje nose crvene tange. Jednog guraju u kolicima a drugom kazu da se uhvati za kolica pa da trci uporedo. A za sve to vreme, neciji crni dzukac sedi u sred cekaonice. Da ne verujes! :evil:

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
jedna od tsvari koje ne volim je kada me hvata mrzovolja
to je obicno kada sam umorna kao pas (kao sada), kada je pretoplo (kao sada) i kad nesto cekam (kao sada)
onda mi je sve bez veze, i ne znam cime da prekratim vreme
uz to me nerviraju ljudi koje moram da cekam iz bilo kog razloga, koji ne postuju moje vreme, kao da su oni bogomdani, i tako se nerviram u sebi i postajem prava nadzak baba
i u poslednje vreme je mnogo dosadna ova krstarica, nista zanimljivo ni da vidis ni da procitas
jednom sam otisla na politiku (kako sam se samo prevarila) ne bih li prekratila dosadu, odmah mi je postalo jos gore
sta tek da ocekujem na religiji
jel ima neki pdf gde nije dosadno?
ajde up[utite me, mrzim da cekam

Poruka
15.172
Mrzım pesak ı nos kojı mı je ızgoreo..
mrzım cınjenıcu da ne mogu da gledam u sunce bez naocara pa mı je trag od naocara ostao..
ı to sto svı na plazı bulje ko da nisu nıkada vıdelı devojku koja se sunca toples:roll:
ı mrzim sebe sto mi je puno na moru 2 nedelje a neko bi sve dao za to...

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.448
ne volim ribe koje nemaju nikakav problem sto su ribe ono slatke su sve im je reseno nemaju problem
ok svako ima problem... ali neki drugi problem
u stvair verovatno moze da se radi na sebi al ajd ako bas sad da kazem.
ne volim kad mi padne neka energija a ne volim ni sto svi koriste tu rec energija i feng sui. ne volim da je popravljam
ne volim sto se ponavljam i sto mi ispadaju stvari.
ne volim kad kukam pa mi neko da razumno resenje :) ... a onda kad stvarno trazim misle da samo kukam. ok ovo je dekadentno.
ne volim sto nije dobro kad si dekadentan.
ne volim sto se stalno nesto mislim . ne volim sot nemam pravu ideju
a ovako spolja ebiga ne znam ... ne volim sto nekad promene nesto u gradu a da me nisu pitali :I

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.