Krajnja podela: Pozitivni i negativni ljudi

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
371
Mislim da na kraju krajeva nije bitno sta ko radi u zivotu, samo je bitno dal je pozitivan kao covek (uvek je ok, ispunjen je mirom, zadovoljstvom, blagostanjem, srecom) ili negativan (u smislu stalno se zali, nista mu ne ide za rukom, stalno krivi druge, narcisoidan je, iskompleksiran). Mislim da bi ovo bila neka krajnja podela i ono sto se kaze ,,dzabe sve ako nisi srecan" 😁
 
Не бих баш ја делио људе на негативне и позитивне.Ево,за 5 мин је на последњој пар постова,троје људи мислило да сам негативац ,а двоје да сам позитиван.И? Шта сам онда ја данас?А ово што си набројао особине једних и других...па свака трећа је моја.
 
Mislim da na kraju krajeva nije bitno sta ko radi u zivotu, samo je bitno dal je pozitivan kao covek (uvek je ok, ispunjen je mirom, zadovoljstvom, blagostanjem, srecom) ili negativan (u smislu stalno se zali, nista mu ne ide za rukom, stalno krivi druge, narcisoidan je, iskompleksiran). Mislim da bi ovo bila neka krajnja podela i ono sto se kaze ,,dzabe sve ako nisi srecan" 😁
Ja nisam u prvu kategoriju, ali nisam ni u drugu.
 

Back
Top