КРАЈ ВЛАДЕ!

fireworks3.gif


...ode Kostunica u prevremenu pemziju :D
 
Мито, знаш ли ти да је велико питање сада хоће ли ДСС прећи цензус. Искрено, не бих то волео да се деси. Доста ми је ДСС, корњача, сова, мачки, мишева (сетите се кад је Маршићанин био председник скупштине како је јурио беле мишеве)...
 
Е Јомини, да се и ја сложом са тобом. Стварно ми је дојадио са мачкама, совама, корњачама... Јбт, као да је он управник ЗОО врта.
 
Мито, знаш ли ти да је велико питање сада хоће ли ДСС прећи цензус. Искрено, не бих то волео да се деси. Доста ми је ДСС, корњача, сова, мачки, мишева (сетите се кад је Маршићанин био председник скупштине како је јурио беле мишеве)...

А што се ти бринеш за ДСС када за њих и онако нећеш гласати. Него, видим натртио си двоглавог белог орла па се питам НО ПРОБЛЕМ за кога ћеш ти гласати ??? За нас који подржавамо Коштуницу немој да се сИкираш јер ми "и онако нећемо прећи цензус"...??? За кога ћеш ТИ ГЛАСАТИ, ГЛАСНОГОВОРНИЧЕ ???
 
Морам да признам да је ДСС изабрао одличан начин и,пре свега,тајминг за могући велики "come back" на политичку сцену Србије,јер ће у кампањи ИТЕКАКО имати чиме да располаже против ДС-&Г17+ и њихове политике.
Наравно,овај циљ повратка на сцену се просто уклопио у поштен и одговаран потез повлачења из Владе у интересу државе и српског народа.

Што би се рекло,једним ударцем две муве и за себе и у интересу државе.Па,иако не подржавам (бар не досадашњу) Коштуничину политику,овај пут морам да честитам Коштуници.
 
I to bi bio kraj Koštunice... Poslednji potez...

Лало, ја се стварно плашим за твоје здравље, уопште више не могу да УГУРАМ у твој познати "профил" овакве твоје коментаре, да ниси био на неком ЕУ курсу, да ниси можда постао неки нови курсаџија... ниси ми више уопште јасан ???
 
Sto?ovde je anarhija prirodno stanje...
Kostunica nije naivan,naravno da je izabrao odlican trenutak.Vrlo lukavo...sada ce da nam istresa patriotizam, a la Slobodan Milosevic...
Kakva je u narodu atmosfera,mislim da ce mu proci.
Ali,dobro je za Ds,da vise sa djavolom ne sadi tikve...
 
Лало, ја се стварно плашим за твоје здравље, уопште више не могу да УГУРАМ у твој познати "профил" овакве твоје коментаре, да ниси био на неком ЕУ курсу, да ниси можда постао неки нови курсаџија... ниси ми више уопште јасан ???

Zašto? Šta će on sada, gde će? S kim će? Kome treba tako prevrtljiva osoba?
 
А што се ти бринеш за ДСС када за њих и онако нећеш гласати. Него, видим натртио си двоглавог белог орла па се питам НО ПРОБЛЕМ за кога ћеш ти гласати ??? За нас који подржавамо Коштуницу немој да се сИкираш јер ми "и онако нећемо прећи цензус"...??? За кога ћеш ТИ ГЛАСАТИ, ГЛАСНОГОВОРНИЧЕ ???

Мито, бекријо, види да ти кажем нешто. Да ли знаш зашто ми је драго што корњача неће прећи цензус? Зато што је од митинга "Косово је Србија" направио свој предизборни митинг. Превара тотална. А ти Мито, бунџијо вечити, колико сам могао приметити на форуму тај дан, ниси ни био на митингу, јер си постовао овде око 7 сати. Зато, Мито, не лажи више по форуму да ћеш нешто учинити, а знаш да нећеш. Исто тако, Мито, не кити се туђим заслугама. Само сам гледао овде по форуму како величаш паљење амбасада, а ниси био ни код једне :)
 

Back
Top