Kraj petooktobarske diktature

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.443
Otvaranjem ove teme želeo sam zapravo da zahvalim mnogim ljudima na ovom forumu sa kojima sam imao čast da prilično sadržajno komuniciram i da im poželim puno sreće i zdravlja u životu.

Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.

Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.

Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.

Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.

Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.

U zdravlje.
 
Otvaranjem ove teme želeo sam zapravo da zahvalim mnogim ljudima na ovom forumu sa kojima sam imao čast da prilično sadržajno komuniciram i da im poželim puno sreće i zdravlja u životu.

Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.

Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.

Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.

Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.

Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.

U zdravlje.

Ama bas nista u Srbiji nece da se desi u narednim mesecima.

Boris Tadic ce biti na celi srbije JOS JEDAN MANDAT.


Jednostavno, niko drugi ozbiljan NE POSTOJI.


Sa ovim poenima koje jejuce dobio od medjunarodne zajednice, Borisu Tadicu je OSIGURAN sledeci predsednicki mandat.
 
Nista se u Srbiji promeniti nece....ustase koje su vam postavili da vam vladaju vladace i dalje....sve vise ce da unistavaju zemlju i narod u svakom pogledu do totalnog unistenja istog....a isti taj narod kao najobicnija stoka ....sto srpski narod i jeste ...ce da cuti....bleji i ceka svoj kraj. Bolje nije ni zasluzio.
 
Otvaranjem ove teme želeo sam zapravo da zahvalim mnogim ljudima na ovom forumu sa kojima sam imao čast da prilično sadržajno komuniciram i da im poželim puno sreće i zdravlja u životu.

Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.

Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.

Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.

Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.

Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.

U zdravlje.

Tisina je ono sto se dosad "culo" i sto ce da se cuje jos neko vreme, ali ovo jeste odlazeca vlast...a otici ce tek uz veliku buku, drugacije ne moze. :cao:
 
Ako i ode....doci ce drugi iz te ekipe samo pod drugim imenom. Ko sto smo do sada imali..SPS-DSS,G17,DS..... a sve to isto

Naravno.

Medjunarodni faktor NECE DOZVOLITI da u Srbiji na vlast dodje neko ko moze da napravi neki belaj na Balkanu koji bi ugrozio njihove interese.

To bi trebalo da je svima jasno.

Pored takvog vaseg razmisljanja nije ni cudo da imamo ovakvu vlast.

Najlakse je "dici ruke" i reci "nista ne zavisi od nas". To cete da izvinite gospodo.

Ako zelite bolji zivot, niko vam ga nece dati na tacni - morate sami da se izborite.
 
Pored takvog vaseg razmisljanja nije ni cudo da imamo ovakvu vlast.

Najlakse je "dici ruke" i reci "nista ne zavisi od nas". To cete da izvinite gospodo.

Ako zelite bolji zivot, niko vam ga nece dati na tacni - morate sami da se izborite.

BITNE, STRATESKE STVARI NSP ne zavise od Srbije.

Srbija je SAKA JADA u svetskim okvirima koju mogu da vrte oko malog prsta kako im se prohte.

Ni mnoge vece i mocnije zemlje od Srbije ne mogu nista..

Zato se treba usredsrediti samo na ono sto je moguce.


"Boze, daj mi snage da izdzim ono sto ne mogu promenuti, hrabrosti da menjam ono sto mogu promenuti I MUDROSTI DA TO DVOJE RAZLIKUJEM!"

(Ovo svaki Srbin treba da nauci na pamet!)
 
Bice "kako dosli, tako i otisli".

Bas tako. :ok:

pa srpski narod nije u stanju da to ucini .

Ako takvo misljenje imas o svom narodu, cemu se onda nadas?

Sto ne predjes u DS-ovce i lepo prestanes da ih kritikujes?

BITNE, STRATESKE STVARI NSP ne zavise od Srbije.

Srbija je SAKA JADA u svetskim okvirima koju mogu da vrte oko malog prsta kako im se prohte.

Ni mnoge vece i mocnije zemlje od Srbije ne mogu nista..

Zato se treba usredsrediti samo na ono sto je moguce.


"Boze, daj mi snage da izdzim ono sto ne mogu promenuti, hrabrosti da menjam ono sto mogu promenuti I MUDROSTI DA TO DVOJE RAZLIKUJEM!"

(Ovo svaki Srbin treba da nauci na pamet!)

Blajbingere, ovo su ciste konstrukcije i fantazije (tvoje) koje necu komentarisati.
 
Pored takvog vaseg razmisljanja nije ni cudo da imamo ovakvu vlast.

Najlakse je "dici ruke" i reci "nista ne zavisi od nas". To cete da izvinite gospodo.

Ako zelite bolji zivot, niko vam ga nece dati na tacni - morate sami da se izborite.
Па, реално , мало је зависило од нас и када смо много боље стајали у међународној и унутрашњој политици, а тек не зависи сада, кад смо разбуцани, уцењени и притиснути (опет, и споља и изнутра).

И доиста је пука илузија и самозаваравање веровати да би било ко други на власти радио боље.

Онај од политичара ко жели да нас у то увери је обични демагог.
 
BITNE, STRATESKE STVARI NSP ne zavise od Srbije.

Srbija je SAKA JADA u svetskim okvirima koju mogu da vrte oko malog prsta kako im se prohte.

Ni mnoge vece i mocnije zemlje od Srbije ne mogu nista..

Zato se treba usredsrediti samo na ono sto je moguce.


"Boze, daj mi snage da izdzim ono sto ne mogu promenuti, hrabrosti da menjam ono sto mogu promenuti I MUDROSTI DA TO DVOJE RAZLIKUJEM!"

(Ovo svaki Srbin treba da nauci na pamet!)
Управо тако.

На жалост, слабо се овде неодговорна и незрела политичка елита труди да нас васпита у смислу да то најзад научимо.
 
Ako takvo misljenje imas o svom narodu, cemu se onda nadas?

Sto ne predjes u DS-ovce i lepo prestanes da ih kritikujes?

.

Ko kaze da se ja nadam nesto u vezi Srbije i srpskog naroda??? Nada za njih vise ne postoji.

Nisam ni u jednoj stranci tako da ne mogu da PRELAZIM.....a da se ja pitam zna se sta bi uradio sa strankama i njihovim liderima ,clanovima i sl.
 
Па, реално , мало је зависило од нас и када смо много боље стајали у међународној и унутрашњој политици, а тек не зависи сада, кад смо разбуцани, уцењени и притиснути (опет, и споља и изнутра).

И доиста је пука илузија и самозаваравање веровати да би било ко други на власти радио боље.

Онај од политичара ко жели да нас у то увери је обични демагог.

To sto govoris vec duze vreme je cist defetizam (i ne samo kod tebe).

Dok bude ovaca, bice i sisanja.


Ko kaze da se ja nadam nesto u vezi Srbije i srpskog naroda??? Nada za njih vise ne postoji.

Nisam ni u jednoj stranci tako da ne mogu da PRELAZIM.....a da se ja pitam zna se sta bi uradio sa strankama i njihovim liderima ,clanovima i sl.

Pa kad ne postoji nada zasto pises? Ko pise,ipak se necemu nada, nemoj da zavaravas sebe.
 
Blajbingere, ovo su ciste konstrukcije i fantazije (tvoje) koje necu komentarisati.

Pikice to nisu fantazije, to je GORKA REALNOST!


Vidis li recimo sta se uprao desava na Bliskom Istoku i Severnoj Africi?

Vidis li kao im ruse rezime i smenjuju vlade i predsednike...?

I to su sve zemlje koje su i ekonomski i vojno jace od Srbije.....

I ne mogu nista protiv tih novih DRZAVNIH UDARA....



Mislis da to ISTO ne mogu da urade u Srbiji, uvek kada im se PROHTE?

Tako da oni NIKADA nece u Srbiji dozvoliti vlast koja im ne odgovara....

Pomiri se sa tim.
 
Otvaranjem ove teme želeo sam zapravo da zahvalim mnogim ljudima na ovom forumu sa kojima sam imao čast da prilično sadržajno komuniciram i da im poželim puno sreće i zdravlja u životu.

Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.

Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.

Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.

Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.

Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.

U zdravlje.

U zdravlje !
 
To sto govoris vec duze vreme je cist defetizam (i ne samo kod tebe).

Dok bude ovaca, bice i sisanja.




Pa kad ne postoji nada zasto pises? Ko pise,ipak se necemu nada, nemoj da zavaravas sebe.
Опет ти то о дефетизму.

Не, уопште није дефетизам.

О нади уопште не размишљам, тако да ни не знам да ли је има или нема.

То је то, увек и било - Радиш оно шта можеш, и шта мораш, и дајеш максимум од себе. Трудиш се да се усавршаваш у свему што радиш, почев од усисавања собе и кувања ручка, преко куцкања по тастатури, до научних радова...

Ако ти се чини да нема смисла, онда га - правиш.

То јест - живиш живот, и не мислиш на хебене политичаре.
 
Pikice to nisu fantazije, to je GORKA REALNOST!


Vidis li recimo sta se uprao desava na Bliskom Istoku i Severnoj Africi?

Vidis li kao im ruse rezime i smenjuju vlade i predsednike...?

I to su sve zemlje koje su i ekonomski i vojno jace od Srbije.....

I ne mogu nista protiv tih novih DRZAVNIH UDARA....



Mislis da to ISTO ne mogu da urade u Srbiji, uvek kada im se PROHTE?

Tako da oni NIKADA nece u Srbiji dozvoliti vlast koja im ne odgovara....

Pomiri se sa tim.

Nece biti da je tako. Rade gde vide da mogu da rade.

Опет ти то о дефетизму.

Не, уопште није дефетизам.

О нади уопште не размишљам, тако да ни не знам да ли је има или нема.

То је то, увек и било - Радиш оно шта можеш, и шта мораш, и дајеш максимум од себе. Трудиш се да се усавршаваш у свему што радиш, почев од усисавања собе и кувања ручка, преко куцкања по тастатури, до научних радова...

Ако ти се чини да нема смисла, онда га - правиш.

То јест - живиш живот, и не мислиш на хебене политичаре.

Pa drugacije si malopre pisala - o politici, ali dobro razumecu ovo kao povlacenje prethodne reci (misli,posta).
 
Pikice to nisu fantazije, to je GORKA REALNOST!


Vidis li recimo sta se uprao desava na Bliskom Istoku i Severnoj Africi?

Vidis li kao im ruse rezime i smenjuju vlade i predsednike...?

I to su sve zemlje koje su i ekonomski i vojno jace od Srbije.....

I ne mogu nista protiv tih novih DRZAVNIH UDARA....



Mislis da to ISTO ne mogu da urade u Srbiji, uvek kada im se PROHTE?

Tako da oni NIKADA nece u Srbiji dozvoliti vlast koja im ne odgovara....

Pomiri se sa tim.
Sve i da je do u zapetu tacno to sto pises, to nije razlog da se odusevljavamo takvim stanjem stvari, jos manje za euforicne poklice "Ne postoji bolji!" i slicno, sto, bar sudeci po tvojim postovima, ti radis i redovno i ostalima preporucujes- u imperativu!
Red defetizma, red tadicizma, a izmedju- Pomozi, Boze!
 
Otvaranjem ove teme želeo sam zapravo da zahvalim mnogim ljudima na ovom forumu sa kojima sam imao čast da prilično sadržajno komuniciram i da im poželim puno sreće i zdravlja u životu.

Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.

Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.

Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.

Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.

Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.

U zdravlje.

Zdrav bio ... i hvala ti ...

I ako Bog da da opet pisemo - u nekim lepsim i boljim prilikama , u srecnijoj i slobodnijoj Srbiji .
 
Sve i da je do u zapetu tacno to sto pises, to nije razlog da se odusevljavamo takvim stanjem stvari, jos manje za euforicne poklice "Ne postoji bolji!" i slicno, sto, bar sudeci po tvojim postovima, ti radis i redovno i ostalima preporucujes- u imperativu!
Red defetizma, red tadicizma, a izmedju- Pomozi, Boze!

Tacno jeste, a tacno jeste da TRENUTNO nema niko bolji od Tadica da bude predsednik Srbije.

To ne znaci da u buducnosti se nece pojaviti neko bolji.

Ali ZA SADA, ja ga ne vidim.

A ti ga vidis?
 

Back
Top