gost 198384
Iskusan
- Poruka
- 5.443
Otvaranjem ove teme želeo sam zapravo da zahvalim mnogim ljudima na ovom forumu sa kojima sam imao čast da prilično sadržajno komuniciram i da im poželim puno sreće i zdravlja u životu.
Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.
Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.
Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.
Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.
Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.
U zdravlje.
Više nemam nameru da potrošim ni trunku energije na komentarisanje stanja u ovoj unezverenoj državi pa ću se u skladu sa tom odlukom držati između ostalog i podalje od foruma na neko duže vreme.
Uostalom svaka dalja priča o bilo čemu što se tiče politike u Srbiji više i nema mnogo smisla.
Aktuelnim dešavanjima stavljena je simboilična tačka na jedno poglavlje istorije ali po mom sada već najdubljem uverenju i na petooktobarsku dikaturu.
Srbija se neće zapaliti zbog hapšenja Ratka Mladića, nije buknula ni zbog bitnijih stvari ali će njena politička mapa u dogledno vreme bez dileme biti značajno izmenjena.
Iako je aktivistički lavež u poslednjih par dana nikada jači smatram da je tišina sve ono što odlazeća vlast treba da čuje od naroda u narednim mesecima.
U zdravlje.

