KRAJ Federer završio karijeru!

Poslednjih 4-5 godina Djokovic na prevaru uzima gomilu GS titula, igrajuci neka smesna finala. Bolje cuti nego da se time hvalis.
Po tebi - svi su pošteni, samo Djoković prevarant :mrgreen: prevario sve same vrhunske tenisere, na način "a la Mačkoni" :rotf:

Pokušavao sam da te na neki način shvatim ali, sad stvarno vidim koliko mržnje nosiš i imaš u sebi..:eek::roll:
U suštini ovim si sve rekao ali najviše o sebi.

Apsolutno svi se slažu da je ovo bio istorijski meč izmedju Federera i Djokovića, vjerovatno neponovljiv po mnogo čemu..
Samo tebi je Novak na "prevaru" uzeo tu titulu :mrgreen: pa da se podsjetimo.. :D


"Igrajući neka smešna finala".. da li su u tim finalima "smešni" i Novakovi protivnici?

Što se tiče Federera... nisam sreo ni jedno Švajcarca koji je navijao za Novaka, pa ni za Nadala.. valjda si shvatio poentu?
Federer ima svoje zasluženo mjesto u istoriji tenisa i to mu niko ne može osporiti, baš kao ni nekim drugima.

Sa ovakvim predubjedjenjima, neistinama, mržnjom i vrijedjanjem, koje konstantno ispoljavaš i na sve načine pokušavaš da omalovažavaš skoro sve druge učesnike, očigledno da postoji neki problem u tebi, koji te tjera da izazivaš negative konotacije i osjećanja kod mnogih članova.

Ali, ok.. šta bi mi bez tebe... :mrgreen: samo, više nisi kompetentan, tvoja mišljenja i komentari su za mene više nego irelevantni.
 
https://mondo.rs/Sport/Tenis/a1392608/rafael-nadal-porez-spanija-novak-djokovic-prozivka.html

Uvek je davao sve za Španiju.

Rafael Nadal je jedan od najvećih sportista koje je Španija imala i vrlo dobro je poznato da je uvek davao svoj maksimum kada bi igrao pod zastavom svoje zemlje!
Pet puta je osvajao Dejvis kup sa Španijom, ima i dve zlatne medalje sa Olimpijskih igara, tako da niko nije mogao da mu spočitava da nije patriota. Uz to, Nadal je veoma uzoran građanin i odlučio je da poreze, koji nisu mali, plaća Španiji.

"Ja sam Španac. I srećan sam zbog toga. Naravno, kada treba da se plati porez sam malo manje srećan, ali sam imao sreće da se rodim u sjajnoj zemlji koja mi je pružila odličan život", poručio je Nadal i time malo "pecnuo" tenisere sa ATP tura, možda i Đokovića koji živi u Monte Karlu.

Rafa gospodin :D

Lako je biti gospodin u zemlji koja ima turističke atrakcije i nema Vučića :whistling:
 
Po tebi - svi su pošteni, samo Djoković prevarant :mrgreen: prevario sve same vrhunske tenisere, na način "a la Mačkoni" :rotf:

Pokušavao sam da te na neki način shvatim ali, sad stvarno vidim koliko mržnje nosiš i imaš u sebi..:eek::roll:
U suštini ovim se sve rekao ali najviše o sebi.

Apsolutno svi se slažu da je ovo bio istorijski meč izmedju Federera i Djokovića, vjerovatno neponovljiv po mnogo čemu..
Samo tebi je Novak na "prevaru" uzeo tu titulu :mrgreen: pa da se podsjetimo.. :D


"Igrajući neka smešna finala".. da li su u tim finalima "smešni" i Novakovi protivnici?

Što se tiče Federera... nisam sreo ni jedno Švajcarca koji je navijao za Novaka, pa ni za Nadala.. valjda si shvatio poentu?
Federer ima svoje zasluženo mjesto u istoriji tenisa i to mu niko ne može osporiti, baš kao ni nekim drugima.

Sa ovakvim predubjedjenjima, neistinama, mržnjom i vrijedjanjem, koje konstantno ispoljavaš i na sve načine pokušavaš da omalovažavaš skoro sve druge učesnike, očigledno da postoji neki problem u tebi, koji te tjera da izazivaš negative konotacije i osjećanja kod mnogih članova.

Ali, ok.. šta bi mi bez tebe... :mrgreen: samo, više nisi kompetentan, tvoja mišljenja i komentari su za mene više nego irelevantni.
Ti si kao moderator propustio prethodne 3 strane brutalnog vredjanja i pljuvanja po Federeru gde se naziva pogrdnim imenima i omalovazava se u svakom postu. Zatim si se na kraju javio da meni ponovo solis pamet i kritikujes. Da sam kvaran pomislio bih da si se dogovorio sa drugarima da ovako spamuju temu?
Jesu smesna finala osim ako Beretini, Anderson i Marej nisu vrh tenisa? I to je bio moj odogvor na to da je Federer osvojio 19 od 20 GS titula na prevaru, sto ti naravno nisi video da je neko napisao.

Znam da si ostrascen navijac ali malo objektivnosti ne bi ti skodilo?
 
Placa drzavi Srbiji. To sto je ovaj zajahao, to je druga tema. Inace Nolo se samom Vucicu mnogo vise uvukao nego bilo kojem drugom politicaru, i to ti ne smeta? :D

Ne, plaća Vučiću, svi mi znamo ko ovde vlada i crpi državne resurse. Nije druga tema, već apsolutno povezana, jer ti upravo tražiš od Đokovića da finansira tvoje botovske drugare. Što bi rekao naš narod, evo ti tuki da isteraš oči :whistling:
 
Ne, plaća Vučiću, svi mi znamo ko ovde vlada i crpi državne resurse. Nije druga tema, već apsolutno povezana, jer ti upravo tražiš od Đokovića da finansira tvoje botovske drugare. Što bi rekao naš narod, evo ti tuki da isteraš oči :whistling:
Ziveli, Nolo :D

1663585055312.png
 

Back
Top