Kraj drame u izbornom štabu Hilari Klinton

Nastjenka

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
406
Kraj drame u izbornom štabu Hilari Klinton


Nervno rastrojen čovek, noseći nešto sto je izgledalo kao bomba, ušao je u izborni lokal senatorke Hilari Klinton u Ročesteru, u državi Nju Hempšir, ljude u zgradi uzeo za taoce tražio da razgovara sa Klintonovom i posle šest sati se predao, saopštila je policija.

Ubrzo pošto je pustio poslednjeg taoca čovek koga su identifikovali kao Lilanda Ajsenberga je izašao iz izbornog lokala, spustio bombu kućne izrade koja je izgledala kao paket i predao se specijalnom policijskom antiterorističkom timu sa uperenim puškama prema njemu.

Napadač, obučen u sive pantalone, belu košulju i crvenu kravatu, primoran je da legne na zemlju, stavljene su mu lisice i prebačen je u policijsku stanicu, navodi agencija Asošijeted pres.

Čovek je ušao u kancelariju nešto posle jedan popodne po američkom vremenu i uzeo nekoliko talaca, naveli su policija i očevici.

Odmah je oslobodio jednu ženu sa malom bebom, a dva sata kasnije je puštena još jedna žena. Nekoliko sekundi pre nego što se predao oko šest popodne po američkom vremenu pustio je poslednjeg taoca da izadje.

Policija je ranije saopštila da niko nije povredjen.

Policija je za vreme trajanja talačke krize blokirala taj deo grada i dovela tim za demontiranje bombi, navodi agencija Rojters.

Agencija Asošiejted pres je, pozivajući se na policijske izvore, prenela ranije da je reč o starijem čoveku za kojeg je poznato da je mentalno nestabilan.

Senatorka Hilari Klinton je čim je čula za incident otkazala planirani govor u Virdziniji, saopštili su zvaničnici njene Demokratske partije.

Ona i Barak Obama imaju najviše izgleda da budu izabrani za kandidata Demokratske partije na budućim predsedničkim izborima u SAD.

Štab Baraka Obame u Ročesteru je odmah evakuisan.

Ročester se nalazi 120 kilometara severno od Bostona, ima 30.117 stanovnika i jedan je od 16 izbornih štabova Hilari Klinton u toj državi, navodi se na vebsajtu njene kampanje.

U Nju Hempširu se u januaru održavaju prvi unutarpartijski izbori za predsedničkog kandidata stranke i zato je sada u centru pažnje.

(Beta)
 
Kyo brate dragi, hajde molim te ko brata promeni avatar. Ne mogu da je gledam. :D


a znam i ja bi ju mjenjao i već par puta samo htio to učiniti...
al nekako je ona moj zaštitni znak na svim forumima gdje pišem...tad bi morao na svim forumima i mjenjati

i to još ne bi bio problem kad imam na forumima i neke banovane naloge pa tamo ne bih mogao to učiniti...

ipak ostajem dosljedan sebi...

a i iskreno neznam koju bi sliku stavio

eto npr. stavio bi sliku Vesne Pusić i Vesne Pešić zajedno al takvu nisam našao na netu...obje su mi mrak političarke...šteta što nisu nezavisni kandidati a ne da pripadaju strankama kojim pripadaju:(
 
a znam i ja bi ju mjenjao i već par puta samo htio to učiniti...
al nekako je ona moj zaštitni znak na svim forumima gdje pišem...tad bi morao na svim forumima i mjenjati

i to još ne bi bio problem kad imam na forumima i neke banovane naloge pa tamo ne bih mogao to učiniti...

ipak ostajem dosljedan sebi...

a i iskreno neznam koju bi sliku stavio

eto npr. stavio bi sliku Vesne Pusić i Vesne Pešić zajedno al takvu nisam našao na netu...obje su mi mrak političarke...šteta što nisu nezavisni kandidati a ne da pripadaju strankama kojim pripadaju:(

imam ja jednu odlicnu za tebe...

Cak lici ti...

03-1.jpg
 
a znam i ja bi ju mjenjao i već par puta samo htio to učiniti...
al nekako je ona moj zaštitni znak na svim forumima gdje pišem...tad bi morao na svim forumima i mjenjati

i to još ne bi bio problem kad imam na forumima i neke banovane naloge pa tamo ne bih mogao to učiniti...

ipak ostajem dosljedan sebi...

a i iskreno neznam koju bi sliku stavio

eto npr. stavio bi sliku Vesne Pusić i Vesne Pešić zajedno al takvu nisam našao na netu...obje su mi mrak političarke...šteta što nisu nezavisni kandidati a ne da pripadaju strankama kojim pripadaju:(

Stavi Rundeka, Štulića, Dedića. Stavi bilo koga, ali Severinina gleda tako glupo da mi i ti takav izgledaš :D . Nije bitan avatar, bitan si ti i tvoje pisanje.
 
Stavi Rundeka, Štulića, Dedića. Stavi bilo koga, ali Severinina gleda tako glupo da mi i ti takav izgledaš :D . Nije bitan avatar, bitan si ti i tvoje pisanje.

sam sebi uskačeš u usta;)
pa nije uopće bitan avatar

a ovo za Dedića...e njega bi već stavio

divim se njegovom radu i veoma ga cijenim

al ipak mi je Sevka ugodnija oku...:D

a i nekako bi mi bilo čudno da nakon toliko dugo vremena nekih 3 godine kako postujem po forumima sa tom slikom da sad mjenjam...
 

Back
Top