Kraj drame: Hrvatska ulazi; "veliki uspeh"

Sa mađarima smo bili 500tinjak godina sa srbima 80etak sa eu je još rano govoriti ali za sad je ok.
Tebi je super sta nam radna snaga odlazi, da ne mozes takorec naci majstora, a kada ga nades onda je bezobrazno skup. Da vecina Hrvata sklapa kraj s krajem (sva sreca nisam u toj kategoriji) Da se sprovela ilegalna legalna privatizacija i kada su ljudi demobilizirani su gubili poslove itd.
Izgleda da si sljepac ili si zadojen zapadnom ideologijom. Ne poznam nikoga tko je drzao pusku u ruci '90 da bi se slozio. Ljudi su ginuli da bi bili samostalni. a ne da se opet uvaljuju u neku zajednicu. Gadi mi se Hrvatska kao i vecina lopovske vlade koja god bila kao i masu gradana koje nemaju svoje ja. Na vlastitom primjeru sam vidio dio toga kada se treba promijeniti nesto u firmi. Vecina laje, a kada treba istupiti onda kita. kao i u ratno vrijeme masa ih je lajala u kaficu, a fronta nisu vidjeli. Zalim uopce sta sam sudjjelovao u tom ratu. U jugi sam zivio bolje, a zavrsetak rata sam docekao sa 24 godine.
 
Tebi je super sta nam radna snaga odlazi, da ne mozes takorec naci majstora, a kada ga nades onda je bezobrazno skup. Da vecina Hrvata sklapa kraj s krajem (sva sreca nisam u toj kategoriji) Da se sprovela ilegalna legalna privatizacija i kada su ljudi demobilizirani su gubili poslove itd.
Izgleda da si sljepac ili si zadojen zapadnom ideologijom. Ne poznam nikoga tko je drzao pusku u ruci '90 da bi se slozio. Ljudi su ginuli da bi bili samostalni. a ne da se opet uvaljuju u neku zajednicu. Gadi mi se Hrvatska kao i vecina lopovske vlade koja god bila kao i masu gradana koje nemaju svoje ja. Na vlastitom primjeru sam vidio dio toga kada se treba promijeniti nesto u firmi. Vecina laje, a kada treba istupiti onda kita. kao i u ratno vrijeme masa ih je lajala u kaficu, a fronta nisu vidjeli. Zalim uopce sta sam sudjjelovao u tom ratu. U jugi sam zivio bolje, a zavrsetak rata sam docekao sa 24 godine.
previše si osjetljiv a takve su i tetkice!Sa tobom se slažem da jedino nema pravde a ostalo su floskule.Bio ja slijep ili gledao tvojim očima na isto mi dođe.Ja sam u svom postu naveo činjenice a nekoma je lakše lajat na mjesec nego pokušati nešto promjeniti u životu.Živ ti i zdrav bio ali malo se potrudi kad razmišljaš i planiraš
 
previše si osjetljiv a takve su i tetkice!Sa tobom se slažem da jedino nema pravde a ostalo su floskule.Bio ja slijep ili gledao tvojim očima na isto mi dođe.Ja sam u svom postu naveo činjenice a nekoma je lakše lajat na mjesec nego pokušati nešto promjeniti u životu.Živ ti i zdrav bio ali malo se potrudi kad razmišljaš i planiraš
Tetkice se samo kurce i pisu drugima da su tetkice jer nemaju muda reci u facu :rotf: Ocito nisi drzao pusku u ruci da tako pises, Tetkice :mrgreen: Da nije bilo takvih kao sta sam ja ti bi sada bio na zapadu sigurno, a jos ti je i vrijeme da odes. Nije meni lose i zivim puno bolje nego vecina u Hrvatskoj.
 
Tetkice se samo kurce i pisu drugima da su tetkice jer nemaju muda reci u facu :rotf: Ocito nisi drzao pusku u ruci da tako pises, Tetkice :mrgreen: Da nije bilo takvih kao sta sam ja ti bi sada bio na zapadu sigurno, a jos ti je i vrijeme da odes. Nije meni lose i zivim puno bolje nego vecina u Hrvatskoj.
Braco povuci vodu za sobom jer pun mi je heroja!Heroji su 2 metra u zemlji a ti si slučaj
 
Hrvatska je dobila zeleno svetlo za ulazak u Šengensku zonu.

Vest su kao udarnu preneli svi hrvatski mediji, navodeći da će se ta zemlja u najvećoj bezgraničnoj zoni naći od 1. januara 2023.
O ulasku Hrvatske u Šengen zonu glasalo se pojedinačno, dok će se o Bugarskoj i Rumuniji glasati naknadno i očekuje se da će Austrija na te zemlje staviti veto. To znači da će prvog dana sledeće godine Hrvatska uklloniti rampe sa granice sa Slovenijom i Mađarskom.
...
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=2255925

Bravo Hrvatska. Znači od Nove Godine i euro i Schengen! 🇭🇷❤️🇪🇺

Cega se pametan stidi, tome se budala raduje​

 
Hrvatska je dobila zeleno svetlo za ulazak u Šengensku zonu.

Vest su kao udarnu preneli svi hrvatski mediji, navodeći da će se ta zemlja u najvećoj bezgraničnoj zoni naći od 1. januara 2023.
O ulasku Hrvatske u Šengen zonu glasalo se pojedinačno, dok će se o Bugarskoj i Rumuniji glasati naknadno i očekuje se da će Austrija na te zemlje staviti veto. To znači da će prvog dana sledeće godine Hrvatska uklloniti rampe sa granice sa Slovenijom i Mađarskom.
...
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=2255925

Bravo Hrvatska. Znači od Nove Godine i euro i Schengen! 🇭🇷❤️🇪🇺
Zar je bilo drame? :mrgreen:

Доста драме. Неможеш у Шенген ма колико лежао

italijanski-general.jpg
 
Tebi je super sta nam radna snaga odlazi, da ne mozes takorec naci majstora, a kada ga nades onda je bezobrazno skup. Da vecina Hrvata sklapa kraj s krajem (sva sreca nisam u toj kategoriji) Da se sprovela ilegalna legalna privatizacija i kada su ljudi demobilizirani su gubili poslove itd.
Izgleda da si sljepac ili si zadojen zapadnom ideologijom. Ne poznam nikoga tko je drzao pusku u ruci '90 da bi se slozio. Ljudi su ginuli da bi bili samostalni. a ne da se opet uvaljuju u neku zajednicu. Gadi mi se Hrvatska kao i vecina lopovske vlade koja god bila kao i masu gradana koje nemaju svoje ja. Na vlastitom primjeru sam vidio dio toga kada se treba promijeniti nesto u firmi. Vecina laje, a kada treba istupiti onda kita. kao i u ratno vrijeme masa ih je lajala u kaficu, a fronta nisu vidjeli. Zalim uopce sta sam sudjjelovao u tom ratu. U jugi sam zivio bolje, a zavrsetak rata sam docekao sa 24 godine.
И у Србији је проблем са радном снагом зато увозимо Турке,Индијце,Пакистанце.. И без ЕУ смо у дефициту а камо ли да смо чланица ЕУ.
Да се не варамо и у ЕУ је несташица радника.. попуњавају мигрантима и Украјинцима али недовољно.
У Србији су прошла времена "имам таквих као ти 10 на бироу".
 
Hrvatska je dobila zeleno svetlo za ulazak u Šengensku zonu.

Vest su kao udarnu preneli svi hrvatski mediji, navodeći da će se ta zemlja u najvećoj bezgraničnoj zoni naći od 1. januara 2023.
O ulasku Hrvatske u Šengen zonu glasalo se pojedinačno, dok će se o Bugarskoj i Rumuniji glasati naknadno i očekuje se da će Austrija na te zemlje staviti veto. To znači da će prvog dana sledeće godine Hrvatska uklloniti rampe sa granice sa Slovenijom i Mađarskom.
...
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=12&dd=08&nav_category=167&nav_id=2255925

Bravo Hrvatska. Znači od Nove Godine i euro i Schengen! 🇭🇷❤️🇪🇺
Хоћемо ли због тога имати веће плате у Западној Европи. Чему радост.
 
Србија је још раније требало да уђе у пуно чланство ЕУ,
нажалост,
Србија је пуна неСрба,
а они коче, коче, коче ...

Разни грађани Србије,
Црни Горци, Маћедонци, Шипци, Хрватијанци, Муслије ...
Ма сви сви сви само роваре и укопавају нас својим отровима
које пуштају из себе.

Што видимо, ми Срби почистимо,
али има пуно негативних деловања које једноставно нису видљива.

Хрватијанци су успели да се наметну као доминантни у својој држави,
да ли ћемо то икада успети ми Срби у својој ?
 
Ponose se! Eno na hrvatskim forumima stavljaju mapu kako su konačno u pravom društvu, pravi Zapad, kako se isplatilo što su na pravoj strani, uzdižu Ukrajinu, sve su uradili što im se naredilo, kao pravi poslušni pačići, a ne kao ostali bedni Istočnjaci. Kažu i da su se Česi od sreće rasplakali što su njihova braća konačno sa njima, da ceo Zapad kliče: Živela Hrvatska!

A ne skidaju se sa srpskog foruma. :lol: Pre 30 godina pobegli iz Jugoslavije, od Srbije i Srba, a i dalje su tu dan i noć, dan i noć... Umesto da su sad na nekom EU forumu. Valjda postoji neki zajednički EU forum na kojima se članovi EU druže... Ili možda drugim narodima članstvo u EU nije najveće životno postignuće... Ko zna...

Smešni su i presmešni. :lol:

Jadni... Sve me je više sramota što smo s njima bili u istoj državi.
Pa ruku na srce tako je, Hrvati su poslušni, Ukrajinci su krajne prgavi, divlji i nepredvidljivi i morat će ih zapad pustiti niz vodu.
 

Back
Top