КРАХИРА МОЗИЛА ПА ЦЕО РАЧУНАР, ОД КАКО САМ КРЕНУО СА ВРАЋАЊЕМ СТАРОГ ИЗГЛЕДА Фб

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Да ли је случајно или има неке везе... Од када се надмудрујем са ФБ, он ми уваљује нову верзију, ја враћам на стару, те онај Old laout па Reverte site па понекад тресе слика, па крахира један "таб" на Мозили, па цела Мозила.
Искочи оно да пошаљем краш репорт, пошаљем али опет.
Па ми затамни екран, па сто чуда.
па морам да га рестартујем.
Кажем, не знам има ли то неке везе.

Онда одем на Гугл Хром, и тамо крахира. Плус што Хроме збиља загуљен, не могу да му уградим ад блокер итд.
И сада уградим Оперу, има сличне команде као Мозила. Видећу шта ће бити, да ли ће и њега обарати.

Овде ме замолише да искључим ад блокер, ја то урадим, само за овај сајт, али ме и даље моле. Драги пријатељу, искључи адблокер, ми живимо од реклама...
 
Poslednja izmena:
Да ли је случајно или има неке везе... Од када се надмудрујем са ФБ, он ми уваљује нову верзију, ја враћам на стару, те онај Old laout па Reverte site па понекад тресе слика, па крахира један "таб" на Мозили, па цела Мозила.
Искочи оно да пошаљем краш репорт, пошаљем али опет.
Па ми затамни екран, па сто чуда.
па морам да га рестартујем.
Кажем, не знам има ли то неке везе.

Онда одем на Гугл Хром, и тамо крахира. Плус што Хроме збиља загуљен, не могу да му уградим ад блокер итд.
И сада уградим Оперу, има сличне команде као Мозила. Видећу шта ће бити, да ли ће и њега обарати.

Овде ме замолише да искључим ад блокер, ја то урадим, само за овај сајт, али ме и даље моле. Драги пријатељу, искључи адблокер, ми живимо од реклама...
Da nemas instaliran CCleaner,ako ne probaj da ga skines i pokreni ciscenje Browswera,mozda ti pomogne.Ako si iskljucivao Add Block,sigurno si navukao dosta poupova(Kolacica),koji ti smetaju radu pretrazivaca.
 
Имам ЦЦ једном сам га активирао и редовно радим Диск клинап
Овде ми нуди да провери само Интернет Екслпорер и Микрософт Еџе...
Али ево, покренух га и на списку су отпаци од Мозиле, готово ГБ кеш меморије. Него замисли, за сат времена рада на Опери, преко 100 МБ кеш меморије
 
Poslednja izmena:
Да ли је случајно или има неке везе... Од када се надмудрујем са ФБ, он ми уваљује нову верзију, ја враћам на стару, те онај Old laout па Reverte site па понекад тресе слика, па крахира један "таб" на Мозили, па цела Мозила.
Искочи оно да пошаљем краш репорт, пошаљем али опет.
Па ми затамни екран, па сто чуда.
па морам да га рестартујем.
Кажем, не знам има ли то неке везе.

Онда одем на Гугл Хром, и тамо крахира. Плус што Хроме збиља загуљен, не могу да му уградим ад блокер итд.
И сада уградим Оперу, има сличне команде као Мозила. Видећу шта ће бити, да ли ће и њега обарати.

Овде ме замолише да искључим ад блокер, ја то урадим, само за овај сајт, али ме и даље моле. Драги пријатељу, искључи адблокер, ми живимо од реклама...
Moj ad bloker ne mogu da detektuju pa me ni ne mole da iskljucim :P
 
Nemam ja proble ni sa AddBlocker-om,samo me upozori da neka web stranica nije u redu i da ne bi trebao da je otvaram.Koristim ga i na Mozilli i na Chrome-u.
Немам ни ја са адблокером, него са овом молбом. А на Хрому негде запиње, када одем на Јутјуб, чекам по 10-ак секунди да ми се појави оно "прескочи оглас"
1604648763708.png
 
Najbolje da resetuješ Windows. Sačuvaš samo podatke, a obrišeš sve ostalo, aplikacije i ceo Win. To možeš i iz Windowsa. Posle reinstaliraš jednu po jednu aplikaciju i pratiš šta se dešava.
Да ресетујем? Мислиш деинсталирам па наново? То не смем, већ сам писао раније, није мој, легалан Виндоус. Пре месец дана га човек носио у фирму да му уграде десетку, пошто је била осмица која се сама апдејтовала на десетку, али било неких застоја... Тако да не смем ништа да чачкам системски...
 
Sto se tice adblock-a i krstarice, ne znam koji adblocker KOristis.

Ako koristis Adblock, kada odes na Krstaricu kliknes na "Don't run on pageS on this site". Ne na "page". Niti "pause".

Ako koristis Adblock Plus, klikni na Block ads on THIS WEBSITE, a ne na THIS PAGE,
pojavice se popup dijalog, prevuci slajder skroz ulevo na Adblock won't run on any page matching
*.krstarica.com/* , zatim klik na EXCLUDE. Refresovace se stranica i samo klk na DONE.
I nece ti se vise pojavljivati ono dosadno upozorenje

Nije sto sam sad mod ali Krstarica stvarno nema napadne-agresivne reklame tako da mozes slobodno da iskljucis adblock. Sto se tice youtube-a ne znam kako ti tacno chrome ne dozvoljava, da kojim slucajem nisi pokusao da instaliras adblock ekstenziju namenjenu za drugi browser?


.. al' sam isarao tekst :v
 
Poslednja izmena:
Ma nije to nikakva deinstalacija, to je elementarno jednostavno i nema šta tu da se pokvari, Windows 10 to odradi sve sam. Ovako radiš:

Dole u search bar-u kucaš "reset", izlazi ti opcija "Reset this PC", klikneš tu pa na "Get started", pa na "Keep my files" i dalje on sve odradi sam.

Sve što treba posle je da reinstaliraš Chrome, Firefox i programe, uradiš Windows update, i onda očistiš disk od đubreta, to mogu isto da ti objasnim kako.

Procedura je 100% sigurna, ništa se neće zeznuti.
 
Sto se tice adblock-a i krstarice, ne znam koji adblocker KOristis.

Ako koristis Adblock, kada odes na Krstaricu kliknes na "Don't run on pageS on this site". Ne na "page". Niti "pause".

Ako koristis Adblock Plus, klikni na Block ads on THIS WEBSITE, a ne na THIS PAGE,
pojavice se popup dijalog, prevuci slajder skroz ulevo na Adblock won't run on any page matching
*.krstarica.com/* , zatim klik na EXCLUDE. Refresovace se stranica i samo klk na DONE.
I nece ti se vise pojavljivati ono dosadno upozorenje

Nije sto sam sad mod ali Krstarica stvarno nema napadne-agresivne reklame tako da mozes slobodno da iskljucis adblock. Sto se tice youtube-a ne znam kako ti tacno chrome ne dozvoljava, da kojim slucajem nisi pokusao da instaliras adblock ekstenziju namenjenu za drugi browser?


.. al' sam isarao tekst :v
Јуче инсталиро Оперу, она има своја адблокер, на њему сам ставио крстарицу као изузетак
1604680982146.png
 
Ma nije to nikakva deinstalacija, to je elementarno jednostavno i nema šta tu da se pokvari, Windows 10 to odradi sve sam. Ovako radiš:

Dole u search bar-u kucaš "reset", izlazi ti opcija "Reset this PC", klikneš tu pa na "Get started", pa na "Keep my files" i dalje on sve odradi sam.

Sve što treba posle je da reinstaliraš Chrome, Firefox i programe, uradiš Windows update, i onda očistiš disk od đubreta, to mogu isto da ti objasnim kako.

Procedura je 100% sigurna, ništa se neće zeznuti.
Видећу, а диск чистим са Properties - Disc clean up
и CC celaner
 
Dole u search bar-u kucaš "reset", izlazi ti opcija "Reset this PC", klikneš tu pa na "Get started", pa na "Keep my files" i dalje on sve odradi sam.
Sve što treba posle je da reinstaliraš Chrome, Firefox i programe, uradiš Windows update, i onda očistiš disk od đubreta, to mogu isto da ti objasnim kako.

Значи и Офис наново... А и то је урађено у фирми. Уз то, о јаду сам се забавио док нисам некако угурао spell checking више се и не сећам како...
Остало не би био проблем...
 
Када је Опера изгубила памћење,
било је оно нот респондинг
и опет зацрни екран.
Светле лампице да је упаљен, лампица за нумерички део тастатуре, чује се звук, али све мрачно.
Не вреди притискати дугме за Ресет ии On/off
Шта ћу него да му ишчупам батерију.
А знам да то није баш пожељно.
Можда ћу морати ово што ми препдложисте
Dole u search bar-u kucaš "reset", izlazi ti opcija "Reset this PC", klikneš tu pa na "Get started", pa na "Keep my files" i dalje on sve odradi sam.
Али авај! Влансик није у БГ ових дана, без њега не могу да поново уградим ни Офис, ни Касперски...
 
Poslednja izmena:

Back
Top