Kradja na izborima, kupovina glasova, slikanje glasackog listica

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.540
Na sledecem linku imate u Crnoj Gori opisano kako se krade na izborima kupovinom glasova, ucenama i kako se dokazuje da ste glasali za neke partije slikanjem glasackog listica. Evo linka:

https://nolb.in4s.net/uobicajen-dan...nje-glasackog-listica-telefonom/?sr_pismo=lat

E sad kako doskociti takvim prevarantima ucenjivacima to jest kako prevariti prevarante? Dugo sam smisljao kako da stanemo na put takvim prevarama i sinula mi je ideja. Smislio sam nacin da na izbroima na pravom glasackom listicu vi zapravo zaokruzite po svom izboru partiju i stranku koju zelite i da tako zaokruzen listic ubacite. Naravno vi slikate listic na kome ste zaokruzili po vasem nahodjenju. A kad odete kuci tu sliku prebacite u kompjuter ili laptop i onda je prepravite u sliku kao da ste glasali za prevarante. A to radite tako sto izbrisete sto ste zaokruzili po svom izboru i onda da lazno zaokruzite kao da ste glasali za ucenjivace i da onda takvu editovanu sliku pokazete ucenjivacima i da vam onda plate i da vas vise ne ucenjuju recimo radnim mestom ili slicno. Ili da dobijete pare od njih.

Za to prepravljanje ne trebaju vam nikakvi specijalni programi vec samo program koji se zove PAINT koga ima svaki WINDOWS u sebi. E sad sama metoda prepravljanja i editovanja sam dao u videu pa pogledajte:

 
Ovo jeste zanimljivo pitanje, ali nije za Teorije zavera, vec za Politiku, a i kasno Marko na Kosovo stize...:roll::p
Ipak, zarad opste informisanosti, treba reci da pod pretnjom da se glasa za odredjenu stranku (a svi znamo koja je to)
i uputom da se listic fotografise na licu mesta, kao dokaz Bedastoci koja je tako nesto zatrazila od vas ucenivsi vas poslom ili cime god,
vi mozete slobodno da zaokruzite opciju koju ucenjivac od vas trazi, slikate je da mu donesete pogani dokaz, ali da u sledecem trenutku
po zakonu - imate pravo da zaokruzeno precrtate, kao i sve ostale opcije na listi - sem one za koju zaista glasate, koju cete na kraju i zaokruziti,
a potom listic ubaciti u glasacku kutiju. Po izbornom zakonu, takav listic je validan, vazi se i usvaja se. ;) Eto, da se ne biste zamajavali s preko-precim,
naokolo-blizim Paintom kao omladinac @izuzetan ... :lol: :p A sada - kljuc u bravu, pa u ruke, pa u dzep, da znate gde je . ;) :cool:
 
Ovo jeste zanimljivo pitanje, ali nije za Teorije zavera, vec za Politiku, a i kasno Marko na Kosovo stize...:roll::p
Ipak, zarad opste informisanosti, treba reci da pod pretnjom da se glasa za odredjenu stranku (a svi znamo koja je to)
i uputom da se listic fotografise na licu mesta, kao dokaz Bedastoci koja je tako nesto zatrazila od vas ucenivsi vas poslom ili cime god,
vi mozete slobodno da zaokruzite opciju koju ucenjivac od vas trazi, slikate je da mu donesete pogani dokaz, ali da u sledecem trenutku
po zakonu - imate pravo da zaokruzeno precrtate, kao i sve ostale opcije na listi - sem one za koju zaista glasate, koju cete na kraju i zaokruziti,
a potom listic ubaciti u glasacku kutiju. Po izbornom zakonu, takav listic je validan, vazi se i usvaja se. ;) Eto, da se ne biste zamajavali s preko-precim,
naokolo-blizim Paintom kao omladinac @izuzetan ... :lol: :p A sada - kljuc u bravu, pa u ruke, pa u dzep, da znate gde je . ;) :cool:
Fono je to ako je tako samo nije lose da prilozite dokaz vasoj tvrdnji tako sto ce te napisati link gde sve to pise zvanicno u zakonu
 
Evo konacno sam naso na sajtu izborne komisije u odeljku "najcesca pitanja" pod tackom 16. lepo pise da se moze samo zaokruziti i svako drugo saranje znaci nevazeci glasacki listic. Evo pogledajte:

glasacki-listic.png
 

Back
Top