Quantcast

Krađa beba 60ih do 90ih godina

AleksaJ

Poznat
Poruka
7.498
Sumnjam da je u Indiji taj broj manji, milijarda ih je, čega sve tu nema.
У праву си .. Баш гледам неко веће 'Милионер из блата ' .. ма ко да је Кустурица Немања га саставио ....

Мада окренем неки пут на СИФИ ..или ХОРОР .... па се мислим ... где ли су сви ти ванземњаци и мани'јаци

skura58

Stara legenda
Poruka
98.602
Biznis koji je samo uznapredovao.
I, ne samo bebe,
Pedofili iz Norveške plaćaju velike pare za male dečake i devojčice,
I biraju, jer su ih i fotografisali.

Jpš da mi neko kaže na niko iz policije i obaveštajnih službi ništa nezna...

AleksaJ

Poznat
Poruka
7.498
Biznis koji je samo uznapredovao.
I, ne samo bebe,
Pedofili iz Norveške plaćaju velike pare za male dečake i devojčice,
I biraju, jer su ih i fotografisali.

Jpš da mi neko kaže na niko iz policije i obaveštajnih službi ništa nezna...
.... а родитељи .. бабе тетке ... сви се каче на фејсбоок ...... сујета сујета .......и ко је крив ... ко је сујетнији пол ?

Metronomy

Poznat
Poruka
9.316
Da li bi neko trazio bebu da ne postoji sumnja u kradju? Ranije su ljudi po inerciji verovali lekarima, jer je tada bilo i dobrih i postenih, pa su kriminalci koristili tu masku. Od 90tih vise niko nije ni mogao da bude lekar da ne pripada mafiji. Hapsili su one koji ne pristaju da pogaze zakletvu i prisivali im razne necasne radnje, ucenjivali decom, poslom i mnogi su pobegli iz drzave kao sto i sada rade.
Valjda je jasno po kolicini botova da fakticku vlast jos uvek imaju kriminalci. Verujem da su i mojoj zeni ukrali prvo dete, medjutim ubrzo je muz nacelnice ginekologije, inace deciji kardiolog, spalio dokumentaciju ginekologije tako da su tragovi zataskani....
Naravno da je ovakvu bagru stitio sistem, ali monarhisticki, sto gore narodu u komunizmu to bolje eliti, kao ni danas za njih ne vaze zakoni, ne postoji drzava, a ni granice jer su svi ti kriminalci jedinstveni u svetu, a veza medju oblastima delovanja mafije su advokati.

Istina je kradu decu, kradu organe i ubijaju ljude koje bi trebalo da lece....

Metronomy

Poznat
Poruka
9.316
Da li ste pokušavali da saznate nešto o tome više? Mora da postoji izvod iz mku?
Jesam li pomenuo sistem? Otkud knjiga umrlih, ako bebe nema u knjizi rodjenih?
Drugo, ceo aparat je mafijaski....recimo, sekretar partijske organizacije opstine je bio cetnik....
nepismeni njegov rodjak glavni covek za uvodjenje u katastar.....
Cela lekarska elita je bila iz cetnickih familija....
Za spaljivanje knjiga sam i saznao od svoje skolske drugarice koja je mnogo kasnije postala ginekolog....tu bagru od decijeg kardiologa sam znao licno i to u vrlo negativnom strucnom, etickom i ljudskom smislu...kao i njegovu zenu koja je probusila zeni vodenjak...

Metronomy

Poznat
Poruka
9.316
Traziti svoje dete u nekoj manjoj sredini znacilo je zamerati se vladarima....i danas to vazi....ubicama, secikesama, izdajnicima i sve cime se inace bave sve mafije sveta....arhitekte, zubari, su najglasniji kao nezavisni inace mafija drzi i knjizevni kinematografski pa i PESNICKI resor....Matija Beckovic recimo je kao onaj pevac americki mafijaski "rodjak" Vuk Draskovic takodje...