Kozna jakna

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.363
Da...oštetićeš je ako je pereš...
Preporučujem ti da je spolja obrišeš alkoholom a iz unutra je naprskaš alkoholom u kom si rastvorila koju kap nekog eteričnog ulja čiji ti miris prija i tako ostaviš da stoji izvrnuta da se osuši postava.Na kraju je obavezno namaži vazelinom ili parafinskim uljem...ili ako nemaš ništa drugo može čak i kokosovo ulje ili pavolovićeva ona original

Enina

Elita
Poruka
20.607
Da...oštetićeš je ako je pereš...
Preporučujem ti da je spolja obrišeš alkoholom a iz unutra je naprskaš alkoholom u kom si rastvorila koju kap nekog eteričnog ulja čiji ti miris prija i tako ostaviš da stoji izvrnuta da se osuši postava.Na kraju je obavezno namaži vazelinom ili parafinskim uljem...ili ako nemaš ništa drugo može čak i kokosovo ulje ili pavolovićeva ona original
Pise na netu da se ne pere.Najgore sto se usmrdi.Nista..pokusat cu to sto ti kazes.

Enessa

Buduća legenda
Poruka
31.398
Postoji Hemel krema za čišćenje kože ,vrlo dobra i efikasna,
Zatim može se i prefarbati, naravno ne sam nego majstori koji to znaju, oni je prvo očiste dobro i onda ofarbaju.Može se farbati i u drugu boju jedino svetliju od postojeće ili u istu.
Ako je postava iscepana, masna ili smrdi najbolje je promeniti .Ali opet treba majstor.
Ovo je ujedno i moja reklama pa izvolite,radim u radnji moje majke sve popravke kože i tekstila.

Enessa

Buduća legenda
Poruka
31.398
Postoji Hemel krema za čišćenje kože ,vrlo dobra i efikasna,
Zatim može se i prefarbati, naravno ne sam nego majstori koji to znaju, oni je prvo očiste dobro i onda ofarbaju.Može se farbati i u drugu boju jedino svetliju od postojeće ili u istu.
Ako je postava iscepana, masna ili smrdi najbolje je promeniti .Ali opet treba majstor.
Ovo je ujedno i moja reklama pa izvolite,radim u radnji moje majke sve popravke kože i tekstila.
Izvinjavam se ,pogrešno sam napisala,jakna se može farbati u tamniju od postojeće boje (ne u svetliju ) a najbolje uspeva u crnu,
Ako nije jako zaprljana uspešno se čisti Hemel kremom koja se može naći u Metro prodavnicama .
obuce.
Za ovo nije potreban majstor čisti se fatom ili nekom mekanom krpom.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.