Koжа

hehe... kakvi likovi... ne vole nashminkane, iskvarcane, kao ni zene pushache... a gde nalazite vi te silne "prirodne" devojke il ste ovde u potrazi za njima?

Ja ne trazim silne..prirodne da..imam mogucnost izbora..recimo na plazi..(nase iskompleksirane se vide na kilometar)..Kao sto devojke vole 2-3 dana ''zapustene'' muskarce.;).ili obrijane..to je sve..da ne ulazimo u licnu higijenu..
 
Ja ne trazim silne..prirodne da..imam mogucnost izbora..recimo na plazi..(nase iskompleksirane se vide na kilometar)..Kao sto devojke vole 2-3 dana ''zapustene'' muskarce.;).ili obrijane..to je sve..da ne ulazimo u licnu higijenu..

ufff... mojne vishe, pozlice mi... a i tebi budesh li chekao leto...:roll: :lol:
 
Neces mi zgaditi danasni dan.ne ne...:p
2005539896290393633_rs.jpg
 
Miris kože... nežnost kože... feromoni koji vladaju vama kada zatvorite oči i prepustite se... Da li je fizički izgled tada bitan....? Koliko vas nervira neobrijano i bubuljicarsko mitisersko lice vaseg dragog ili prepuderisana, iskvarcovana, mitiserska, perutava koža vaše drage? Da li uopste mozete da budete sa takvom osobom u vezi...?

Ako decko moze da gleda takvu devojku 15 minuta,i da pomisli da je poljubi, ako dodje do toga da zatvori oci i prepusti se, to znaci da moze da bude u vezi sa takvom osobom.
 
hehe... kakvi likovi... ne vole nashminkane, iskvarcane, kao ni zene pushache... a gde nalazite vi te silne "prirodne" devojke il ste ovde u potrazi za njima?

čik da vidim ko ne voli našminkane poošačice............

kod kože.... prži me kad nosi poonđu...i kad bljesne svom lepotom ona linija vrata ka leđima....
 
Uvek se na ovakve opaske setim filma Miris Zene....i mog omiljenog Ala...:) i jos omiljenijeg Tanga..:)..na taj nacin zenu ili muskarca dozivljavaju i osecaju samo posebno senzitivni ljudi...
 
Miris kože... nežnost kože... feromoni koji vladaju vama kada zatvorite oči i prepustite se... Da li je fizički izgled tada bitan....? Koliko vas nervira neobrijano i bubuljicarsko mitisersko lice vaseg dragog ili prepuderisana, iskvarcovana, mitiserska, perutava koža vaše drage? Da li uopste mozete da budete sa takvom osobom u vezi...?


kao da je gubavac u pitanju, tako si to rekao :). neko je u vezi i sa nekim ko ima samo dva zuvba u glavi i to pokvarena, crna i polutrula, a ti pominjes bubuljice kao da je kolera.
 
Volim miris i nežnost kože... al' svoje :D
Šalim se, volim kad neko ima negovanu kožu, čistu... opštu telesnu urednost volim... volela sam kad moja koža je mirisala na njega...
 
Koža mora biti čista i od prljavštine i mitesera i td., to bar nije teško. Obavezno se kupati (može i tuširati), ali ja sam za kupanje, najmanje jednom dnevno.
 
Koža mora biti čista i od prljavštine i mitesera i td., to bar nije teško. Obavezno se kupati (može i tuširati), ali ja sam za kupanje, najmanje jednom dnevno.
Potpisujem!

Pa,uostalom, u 21. stoljeću svi imamo kućni odgoj,kupaonicu i tekuću vodu???:shock::shock:

A i sapun je jeftin!!:confused:
Di problem??
 
Tragicno je kad devojka stalno maze neke kreme po licu, koristi losione, a od toga joj se samo sijaju bubuljice i crveni joj se lice. Ako vec imas bubuljice a nista ti ne pomaze,ostavi ih nemoj ih jos naglasavati. Ili uradi ono sto niko ne preporucuje, zamaskiraj ih puderom. Samo ih nemoj stalno mazati kremama koje se sijaju.
 
bubuljice mogu jedino od pudera da se pogorsaju,kad ih glupace zacenemtiraju jer misle da se nece tako primetiti :roll: a ono bude jos gore...

ja thnx god nemam ni jedno ni drugo....mislim ni bubuljice ni puder :neutral:
 
Ni ja. A koristila sam samo nekada tecni puder. A kameni puder i puder u prahu, kao i one kuglice, to nikad nisam mogla ni da zamislim da mi stoji to na licu. Glupace moraju da cementiraju...
 

Back
Top