Quantcast

Koжа

Liv Tyler

Primećen član
Poruka
780
Uuuu mislim da ideologija teme i nije bila tako losa al ste doprineli tome da postane odvratna. I sta sad? Oni koji imaju bubuljice ili ne briju bradu svaki dan ne treba da imaju nekog? Ne treba da se ljube ni da vode ljubav? Misiiim svasta. Naravno da se kupanje i osnovna licna higijena podrazumeva, pranje zuba, kupanje sapunom i sve sto ste naveli. Ali sad kao ako neko ima mitisere njegova nije isti osecaj, koza je necista, kad zatvoris oci i dodirnes - osetis pa ti zasmeta. Nobody's perfect!

didy_yu

Aktivan član
Poruka
1.756
u svemu tome meni su feromoni jedini vazni , Ako mi odgovara miris , prirodan miris te osobe sve je ok ......mrzim one shto mirishu na cimet, bljak

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Miris kože... nežnost kože... feromoni koji vladaju vama kada zatvorite oči i prepustite se... Da li je fizički izgled tada bitan....? Koliko vas nervira neobrijano i bubuljicarsko mitisersko lice vaseg dragog ili prepuderisana, iskvarcovana, mitiserska, perutava koža vaše drage? Da li uopste mozete da budete sa takvom osobom u vezi...?
...........mmmmmmmmm da miris koze je neshto shto me inspirishe,sputava ili odbija kod dama ..............kad mi miris prija ,dodje mi da ljubim svaki centimetar njenog tela .......

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.104
Nemam pojma. Valjda ako te osoba privuche necim , pricom , smehom pokretima , preci ces preko nekih drugih stvari.
Volim da vidim lepu kozu , da je dodirnem i da sam vlasnik iste. 8)

Zvezda vodilja

Zainteresovan član
Poruka
301
E pa opet ja!

Sto se feromona tica, oni se ne mirisu. Oni se ni ne osecaju svesno niti deluju svesno. To je ono sta nas privuce nekome i ono nesto sta nam ucini da nam neko bude privlacan, odbojan, prijatan ili da osecamo bojazan. Nesvesno!

Miris nasuprot svakog od nas je nesto sta takodje utice na to da nam se neko svidja ili ne da nas privlaci ili ne ali svesno. To je miris koji osecamo svesno.

Sto se bubuljica tice zapanjena sam diskriminacijom koju ovde potencirate! Pa nravno da su i ljudi sa takvim nedostatcima voljeni i vole. Ili sta mislite, da ih treba poubijati?! Gluposti! Niko od nas nije savrsen, neko je puniji, neko suvlji, neko procelav, neko priglup, neko priprost, neko nizak, neko previsok, neko ovakav neko onakav....i sta onda? Znaci li to da ne mozemo osetiti ljubav jer nismo savrseni?!

Bas bih volela da vidim sve vas koji ste ovde to tako komentarisali!

Crnci nama smrde isto kao sto mi smrdimo azijatima. Zasto?

Jer azijati imaju evolucijom totalno zakrzljale znojne zlezde i nemaju tako "jak" miris tela kao belci.