Koxovo je slobodna država!!!!

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
ALBANCI S "KALAŠNJIKOVIM" NA PIKNIK

Grupa Albanaca okupila se na pikniku u punoj ratnoj opremi i pucala na sve strane! Svaki je imao po pištolj, a pojedinci su vadili i „kalašnjikove“!

BEOGRAD - Uzmi pušku, pa da slavimo!

 
Poslednja izmena od moderatora:
Aj ti kopiraj neke komentare pa da svi zajedno dođemo do tog zaključka... ;)

Prvo, iz klipa se vidi da su ucesnici piknika Albanci, a gde je piknik odrzan, to se moze samo pretpostaviti. Moze biti u bilo kojem delu gde oni zive. Pucnjava jeste preterana, ja sam pristalica potpune zabrane, ali ako se to vec radi, ponovo da dodam, ja bih ih kaznio, onda je olaksavajuca okolnost sto se radilo u prirodi gde nije postojala nikakva opasnost po nevine ljude.
Drugo sto je vaznije, citaj...

Pa to sve UCK, ***** li im materina siptarska, sto nije neko poneo bombu pa da nauce i da lete u vazduh usput.

AJDE SAD LAGANO PUCAJTE SAMI SEBI U SVOJ CMAR DA BI VAS POSTEDELI ....NA KOLENA PRED SRBE!!!!

Nahranicemo svinje sa vama uskoro!!!


HAHAHAHHAHA STA JE OVO GEJ PIKNIKNIK KOSOVSKIH GOVANA KOJA NECE BITI JOS DUGO ZIVA HAHAHAHAH

Ne bih dalje, ipak je to za mazohiste. A za kraj jedan normalan komentar

Ne vidim razliku izmedju ovoga i srpskog pucanja na svadbama
 
Prvo, iz klipa se vidi da su ucesnici piknika Albanci, a gde je piknik odrzan, to se moze samo pretpostaviti. Moze biti u bilo kojem delu gde oni zive. Pucnjava jeste preterana, ja sam pristalica potpune zabrane, ali ako se to vec radi, ponovo da dodam, ja bih ih kaznio, onda je olaksavajuca okolnost sto se radilo u prirodi gde nije postojala nikakva opasnost po nevine ljude.
Drugo sto je vaznije, citaj...

Pa to sve UCK, ***** li im materina siptarska, sto nije neko poneo bombu pa da nauce i da lete u vazduh usput.

AJDE SAD LAGANO PUCAJTE SAMI SEBI U SVOJ CMAR DA BI VAS POSTEDELI ....NA KOLENA PRED SRBE!!!!

Nahranicemo svinje sa vama uskoro!!!


HAHAHAHHAHA STA JE OVO GEJ PIKNIKNIK KOSOVSKIH GOVANA KOJA NECE BITI JOS DUGO ZIVA HAHAHAHAH

Ne bih dalje, ipak je to za mazohiste. A za kraj jedan normalan komentar

Ne vidim razliku izmedju ovoga i srpskog pucanja na svadbama

Bedzet koliko ja znam nema vise toga ili je vrlo retko
 
ALBANCI S "KALAŠNJIKOVIM" NA PIKNIK



Ау, сунце ти калаЈисано......ахахаха.....:rotf::rotf::rotf: е, људи моји какви су то примитивци, па то је чудо невиђено... и то им је као "ПИКНИК".......ааааааааа......:hahaha::hahaha::hahaha: а вероватно је неки шиптарски геније ово снимио да се још похвале... него није ми јасно уопште шта они то раде... седе и пуцају и церекају се као ретарди, шта је ту смешно.......:lol::lol::lol:
 
I meni je upalo u oči da nema žena.

Kak bi rekli naši Zagorci - "pimpek party". :hahaha:

Ako se okupi drustvo sa "Qifteli"-ama, onda budu siguran da tu nece biti ni zena ni dece. To je neka tradicija koja je jos opstala. Ucestvuju samo odrasli muskarci. Tu se pevaju junacke pesme, pesme koje govore o onima koji su digli glas protiv osvajaca, o onima koji vole domovinu iznad svega itd. i sl. To nije nikakav piknik, ali zasto je tako nazvan, trebas pitati postavljaca koji ima veze sa Albancima koliko i ti. Licno mislim da je i bolje sto nema dece, a i zena, tamo gde se puca, sigurnije je bez "pratioca"
 
Ako se okupi drustvo sa "Qifteli"-ama, onda budu siguran da tu nece biti ni zena ni dece. To je neka tradicija koja je jos opstala. Ucestvuju samo odrasli muskarci. Tu se pevaju junacke pesme, pesme koje govore o onima koji su digli glas protiv osvajaca, o onima koji vole domovinu iznad svega itd. i sl. To nije nikakav piknik, ali zasto je tako nazvan, trebas pitati postavljaca koji ima veze sa Albancima koliko i ti. Licno mislim da je i bolje sto nema dece, a i zena, tamo gde se puca, sigurnije je bez "pratioca"

E sad je već jasnije.

Ne znam običaje i tradiciju Albanaca, pa mi stvarno bilo malo ono "gay" tako sjediti na travi, svirati i pjevati, a ženske čeljadi nigdje.

Nisam imao namjeru vrijeđati. :)
 
E sad je već jasnije.

Ne znam običaje i tradiciju Albanaca, pa mi stvarno bilo malo ono "gay" tako sjediti na travi, svirati i pjevati, a ženske čeljadi nigdje.

Nisam imao namjeru vrijeđati. :)
Ma znam, zato sam ti i odgovrio. Ipak tradicija u nekim segmentima ima i dalje veliki uticaj kod nas, iako je XXI vek. I dalje po selima postoje "Ode" [sobe za goste, salon, nazovi kako hoces] gde zenska noga nije krocila. Samo muskarci, a mladjarija sluzi goste.
 
Ma znam, zato sam ti i odgovrio. Ipak tradicija u nekim segmentima ima i dalje veliki uticaj kod nas, iako je XXI vek. I dalje po selima postoje "Ode" [sobe za goste, salon, nazovi kako hoces] gde zenska noga nije krocila. Samo muskarci, a mladjarija sluzi goste.


Да, оно беше да жена вреди пола коња, а гост два, јел' тако?
 
Да, оно беше да жена вреди пола коња, а гост два, јел' тако?

Mozda u Srbiji. Ovde je zena ravnopravna, ali se neki poslovi odvajaju na muske i na zenske. Muskarac npr. cepa drva, a zena pere tanjire, retko ces videti obrnut proces. Isto tako, muskarac je glava porodice, i on odlucuje [ a ne kao kod Milosevica], uz prethodan razgovor sa clanovima porodice normalno. Ako treba ici u rat, prvo ce poci muskarac a ne zenski clan porodice. A ta "Oda" [soba] je deo veoma stare tradicije, koja se jos postuje makar u ruralnim sredinama, u gradu sve manje i manje.
 

Back
Top