Kovid vakcine svake godine porucuje Fajzer

zx16

Iskusan
Poruka
5.287
Pazi kad nijedan vaxer ne ulazi u temu
Па, после ових графикона, вуна Кићо!
img_20211202_090219-jpg.1060367

20211203_133710.jpg

Poslednja izmena od moderatora:

bas kao

Poznat
Poruka
9.658
Pazi kad nijedan vaxer ne ulazi u temu
napunili gace, tresu im se ruke, ne mogu ni da kucaju; bice da smo probili zlu medijsku blokadu da vakcine nisu biorazgradljive, i samo je pitanje jel li bustr poslednji ili eventualno jos jedna doza treba da se ovi overe... ybg, mnogo nas je bilo... na planeti, sad cemo mi koji ostanemo lakse da disemo

p.s. a fajzer ih lozi, ne brinite bice svake godine.... aha, kada bi se lagali, i sto rece bajden fauci je predsednik, mandat 5 godina, rece rend pol - ALI U ZATVORU

bas kao

Poznat
Poruka
9.658
I svi donosioci zarazeni sojem omikron-sojem bili vakcinisani protiv korone . Tako vesti kazu.
I sta sad .
Polako, ne smemo da pokvarimo iznenadjenje, samo neka oni ispucaju te svoje ''adute'' prvo, zasto samo vakcinisani imaju omikron [mi u americi ne znamo jos koji smo imali, niko od mojih nije bio na safariju, u stvari ja sam ispao negativan i zena, samo su deca pozitovna]

polako, procenti ce biti uzasni u februaru, tek ulazimo u zimu, ima da padaju od straha sta uradise - ova omicron-moronic varijanta; neka se bustuju jos neki put do kraja zime, dok se ne overe, ili ih kovid ne overi

Poslednja izmena:

a bre Milun

Elita
Poruka
21.442

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.