Kovid propusnice najavljene ovih dana od strane premijerke

Da li podržavate uvođenje kovid propusnica?

  • DA

    glasova: 11 30,6%
  • NE

    glasova: 25 69,4%

  • Ukupno glasova
    36
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.402
Kovid propusnice se spremaju ovih dana od strane premijerke. Evo linka: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/brnabic-nismo-odustali-od-propusnica-spremamo-se-polako/rjnxjn9

E sad ja lepo pitam ko su bre oni da uvode bilo sta sto narod ne zeli? Drzava pripada narodu a ne politicarima satanistima. Ako narod nece ko su bre oni da sprovode nesto sto narod nece? Ko je pitao narod da li zeli ili ne te kovid propusnice? NIKO!!! Prema tome to je nistavno

Ja licno mislim da ako uvedu da ce im to biti zadnje sta uvode jer narod Srpski nije tamo neki francz ili izraelac ili australijanac da cuti da ga jebedu. SRBIN TI JE NEKO KO NE MOZE DA SE UVEZE, PODJARMI, UKATANCI. ON TI JE SLOBODAN UVEK I NECE DOZVOLITI NIKAKAV JARAM. BICE GORE NEGO PREPROSLO LETO I TO STO PUTA GORE TO OSECAM. Evo dokaza da narod ne zeli kovid propusnice:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajde da vidim da li Srbi imaju muda kao ostatak sveta ili nemaju :D
Pa i u dosta zemalja je uvedeno i ni jedna vlada nije srusena do sada zbog toga :)
Nemaju veze mooda sa tim, nego mozak.
Da nema ovakvih kao sto je zabrak i ostali zaludjenici i naucnici sa YT ne bi dosli do ove situacije.
 
E sad ja lepo pitam ko su bre oni da uvode bilo sta sto narod ne zeli? Drzava pripada narodu a ne politicarima satanistima. Ako narod nece ko su bre oni da sprovode nesto sto narod nece? Ko je pitao narod da li zeli ili ne te kovid propusnice? NIKO!!! Prema tome to je nistavno
Vec sam se uplasio da si zaboravio sataniste....

Ko je pitao narod da li hoce da zivi ovde, umesto na Tenerifima? Ko su oni da nam zabrane to?
 
Ja želim, a ja sam narod.
Ti si narod ali u oooooogromnoj manjini. A ako kazes da nisi u manjini ajde dokazi. A ne mozes da dodkazes jer nije bilo referenduma. A i to sto zeli neko ili vecina opet im ne daje pravo da uvode nesto a da narod ne pitaju. Jer prvo treba de se izjasni narod na referendumu jer narod je taj ko je vlasnik drzave a ne politicari. Jer kad smo glasali za politicare koji su na vlasti oni nisu govorili na predizbornim govorima nista o kovid propusnicama.tako da to ako uvedu bice nistavno
 
Kovid propusnice se spremaju ovih dana od strane premijerke. Evo linka: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/brnabic-nismo-odustali-od-propusnica-spremamo-se-polako/rjnxjn9

E sad ja lepo pitam ko su bre oni da uvode bilo sta sto narod ne zeli? Drzava pripada narodu a ne politicarima satanistima. Ako narod nece ko su bre oni da sprovode nesto sto narod nece? Ko je pitao narod da li zeli ili ne te kovid propusnice? NIKO!!! Prema tome to je nistavno

Ja licno mislim da ako uvedu da ce im to biti zadnje sta uvode jer narod Srpski nije tamo neki francz ili izraelac ili australijanac da cuti da ga jebedu. SRBIN TI JE NEKO KO NE MOZE DA SE UVEZE, PODJARMI, UKATANCI. ON TI JE SLOBODAN UVEK I NECE DOZVOLITI NIKAKAV JARAM. BICE GORE NEGO PREPROSLO LETO I TO STO PUTA GORE TO OSECAM. Evo dokaza da narod ne zeli kovid propusnice:

https://gpmaljevac.com/prosvjednici...oYq9HJNBgK1iLFddKSNXPu8Xm6THPGwnqBkRda0UTqlnE
Posle izvršitelja, gondole, GMO, Codex Alimentarijusa i prskanja iz aviona, sad su nam još natakarili propusnice.

5G, uranijum, fluor u vodi, afera jelka, pevajuća fontana, Jovanjica.
 
Ti si narod ali u oooooogromnoj manjini. A ako kazes da nisi u manjini ajde dokazi. A ne mozes da dodkazes jer nije bilo referenduma. A i to sto zeli neko ili vecina opet im ne daje pravo da uvode nesto a da narod ne pitaju. Jer prvo treba de se izjasni narod na referendumu jer narod je taj ko je vlasnik drzave a ne politicari. Jer kad smo glasali za politicare koji su na vlasti oni nisu govorili na predizbornim govorima nista o kovid propusnicama.tako da to ako uvedu bice nistavno
Da se ja pitam, ja bih jedan referendum da se narod oglasi da li je za ukidanje svih poreza, od PDV-a, preko onog na prihode, do onog na nekretnine... taj bi referendum doneo više sreće ovom jadnom i napaćenom narodu radnika i seljaka na brdovitom Balkanu.
 
Ti si narod ali u oooooogromnoj manjini. A ako kazes da nisi u manjini ajde dokazi. A ne mozes da dodkazes jer nije bilo referenduma. A i to sto zeli neko ili vecina opet im ne daje pravo da uvode nesto a da narod ne pitaju. Jer prvo treba de se izjasni narod na referendumu jer narod je taj ko je vlasnik drzave a ne politicari. Jer kad smo glasali za politicare koji su na vlasti oni nisu govorili na predizbornim govorima nista o kovid propusnicama.tako da to ako uvedu bice nistavno
Vi ste glasali za SRS, i sad vas je Vučić poslušao i rešio da vlada u vaše ime.
 
Kovid propusnice se spremaju ovih dana od strane premijerke. Evo linka: https://www.blic.rs/vesti/drustvo/brnabic-nismo-odustali-od-propusnica-spremamo-se-polako/rjnxjn9

E sad ja lepo pitam ko su bre oni da uvode bilo sta sto narod ne zeli? Drzava pripada narodu a ne politicarima satanistima. Ako narod nece ko su bre oni da sprovode nesto sto narod nece? Ko je pitao narod da li zeli ili ne te kovid propusnice? NIKO!!! Prema tome to je nistavno

Ja licno mislim da ako uvedu da ce im to biti zadnje sta uvode jer narod Srpski nije tamo neki francz ili izraelac ili australijanac da cuti da ga jebedu. SRBIN TI JE NEKO KO NE MOZE DA SE UVEZE, PODJARMI, UKATANCI. ON TI JE SLOBODAN UVEK I NECE DOZVOLITI NIKAKAV JARAM. BICE GORE NEGO PREPROSLO LETO I TO STO PUTA GORE TO OSECAM. Evo dokaza da narod ne zeli kovid propusnice:

https://gpmaljevac.com/prosvjednici...oYq9HJNBgK1iLFddKSNXPu8Xm6THPGwnqBkRda0UTqlnE

Шта ти је бре?

Па, не уводи ковид пропуснице Ана Брнабић, већ Александар Вучић.

Кад чујеш Вучића да прича о томе, онда можеш да се забринеш.

А овако...то само он ујутру подели задатке ко шта тог дана треба да лупета и да плаши народ од раног јутра, да би их он увече смирио (или само држао у неизвесности).
 
onomad, bio u poseti na jedan sajam u nemacku i vidim jedan prostor ogradjen sa zicu i unutra stolovi, ljudi jedu..........pitam sta je ovo, redar kaze , ti sto su ogradjeni su vakcinisani a mi koji slobodno setamo okolo i gledamo ih ko kokoske u ogradi, mi nismo vakcinisani.
Doslo mi da se smejem. Oni vakcinisani su pod kontrolom a mi nevakcinisani smo van ograde, slobodni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top