Kovid depopulacija: Izaziva sterilitet kod oba pola, ostecuje dnk...

Pozivam te da odes u KBC Dragisa Mislovic i vidis licno kako izgleda ta prevara. Sve sam laznjak do laznjaka i maskenbal od doktora u skafanderima. A ovi mrtvi nisu mrtvi uopste vec su verovatno sklonjeni kao Arkan u Juznu Afriku kod Elvisa Prislija a platio Soros samo da bi Srbima crkla krava :whistling:

Naravno da je maskenbal u skafanderima, a u te zdravstvene ustanove ne idem, jer me sigurno ne bi portir pustio kada bih mu rekao da idem da proverim da li tu zaista ima bolesnih. Što se mrtvih tiče, ljudi svaki dan umiru od svojih bolesti (raka, srca, pritiska), a ovi ih upisuju kao umrle od korone bez urađene autopsije. Kako se bez autopsije može dokazati da je bilo ko umro od korone? Samo mi odgovori na to poslednje pitanje.
 
Naravno da je maskenbal u skafanderima, a u te zdravstvene ustanove ne idem, jer me sigurno ne bi portir pustio kada bih mu rekao da idem da proverim da li tu zaista ima bolesnih. Što se mrtvih tiče, ljudi svaki dan umiru od svojih bolesti (raka, srca, pritiska), a ovi ih upisuju kao umrle od korone bez urađene autopsije. Kako se bez autopsije može dokazati da je bilo ko umro od korone? Samo mi odgovori na to poslednje pitanje.
Sta sve necu provitati ovde... Ja ne znam u kom selu zivis... Mada svako selo ima nekog doktora valjda... kakvog takvog...

A kako se bez autospije moze dokazati da je neko umro od raka, ili srcanog udara ili od metka? Kao onomad seselj sto je pricao o zardjalim kasikama i autopsiji... Da li shvatas besmislenost svog razmisljanja?
 
Svet je zao upravo zbog te zavere, a to je, po mnogim pokazateljima - mogući genocid svetskih razmera koji se sprema putem vakcinacije, 5g zračenja i gladi. Ako tebi takav svet nije zao, ne znam kakav jeste.
Tebi je svejedno, Ti si vec otpadnik od tog sveta. Takav i ne trebas nama koji bi da zivimo u tom svetu. Povuci se na planinu i pusti nas da se zracimo cime hocemo. To sto nemas da jedes i sto si bio katastrofalan djak u skoli, pa sada nemas posao, kriva ti je 5g mreza i vakcina. Kasicna psihoza, tacnije ulazak u psihozu kroz frustracije. Decko, momak, druze, dete, uradi nesto sa svojim zivotom i ne brukaj se svojim nepoznavanjem sopstvenog racunara na kome pises.
 
Tebi je svejedno, Ti si vec otpadnik od tog sveta. Takav i ne trebas nama koji bi da zivimo u tom svetu. Povuci se na planinu i pusti nas da se zracimo cime hocemo. To sto nemas da jedes i sto si bio katastrofalan djak u skoli, pa sada nemas posao, kriva ti je 5g mreza i vakcina. Kasicna psihoza, tacnije ulazak u psihozu kroz frustracije. Decko, momak, druze, dete, uradi nesto sa svojim zivotom i ne brukaj se svojim nepoznavanjem sopstvenog racunara na kome pises.

Važi, ubij glasnika koji pokušava da te upozori na opasnost.
 
A kako se bez autospije moze dokazati da je neko umro od raka, ili srcanog udara ili od metka? Kao onomad seselj sto je pricao o zardjalim kasikama i autopsiji... Da li shvatas besmislenost svog razmisljanja?

Rak, srčani udar i metak se ne politizuju i ne preti se narodu vakcinacijom od toga. Zbog toga pitanje dokaza za te stvari i za koronu nema istu težinu.
 
"Korona preti da uništi čovečanstvo i nakon što je iskorenimo"
Naučnici su objavili alarmantno upozorenje zbog potencijalnih štetnih efekata na plodnost muškaraca koje izaziva koronavirus.
Istraživači sa Univerziteta za nauku i tehnologiju Huažong u Vuhanu pozivaju na hitna istraživanja dugoročnih posledica infekcije kovidom 19 na plodnost muškaraca zbog pojave mnogobrojnih dokaza o smanjenoj pokretljivosti spermatozoida, manjem broju spermatozoida i oštećenju testisa, i navode da virus preti da uništi čovečanstvo i nakon što se pandemija završi.
„Smatramo da je potrebno hitno praćenje stanja muških pacijenata zaraženih koronavirusom tokom oporavka", rekli su mikrobiolog Ju Tian i reproduktivni biolog Li-kuan Žou.
 

Back
Top