Kovid depopulacija: Izaziva sterilitet kod oba pola, ostecuje dnk...

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.740
Poslednja izmena:
GAK doktorka ispitala 30 zena i 15 muskaraca i donela zakljucak da Covid19 unistava potomstva buduca. Ljubitelji teorija zavere, koji potpuno negiraju sve sto zvanicna nauka i medicina o virusu govori, ovoga puta koriste mini istrazivanje i senzacionalne naslove za opravdanje svojih psihoza i trazenje opravdanja zasto im ne ide u zivotu, a odgovor je Bill Gates :D Meni je zo sto ovaj virus zaista i nije smronosno oruzije od koga je smrtnost 100%. Onda bi ga suzbili za 2 meseca kao onomad variolu. Procenat antivax-era bi se sveo na smesan broj jer bi pocrkali redom, i stvar bi bila u redu. Ovako cemo da negiramo sve i svasta kao onomad 70tih sto su HIV, pa se i dan danas zivi sa tim. A krivci su svi osim samih prostih masa. Od masona, do softverskih arhitekti.
 
ne ali je logicno. da sam njihov, radovao bih se :D
Mislim da ljudi mesaju IT sektor zbog trenutne ekspanzije i dobrih plata sa realnim stanjem. Ova situacija apsolutno nikome ne odgovara. Mozda ima pojedinaca, ili manjih grupa, ali u globalu apsolutno nikome. Jer citamo, farmaceuti ce da zarade, a da bi farmaceuti mogli da zarade, treba da pomre koliko hiljada medicniskih radnika koji su prijatelji, kolege, rodjaci ili bracni partneri istih farmaceuta. Kao kada bi neko rekao hajde da pobijemo sve koji imaju slovo 'm' i slovo 'g' u imenu, pa se ovi sto nemaju raduju kako je sve ok. Ne ide to nikako tako. Ova pandemija je neka vrsta stanja svetskog rata koji se podnosi na nogama. Moje dede nisu bili ni cetnici ni partizani u ratu, pa im nije bilo super sto je rat a oni nigde ne pripadaju.
 
realno gledano, nije mi jasno kako neko može imati decu posle ovoga što se desilo 2020. godine, u ovako zlom svetu. kakvu budućnost imaju ta deca? takođe, ako vladari iz senke već žele da smanje populaciju, sterilizacija je humaniji način nego da ubijaju žive ljude vakcinama.

naravno, ja i dalje tvrdim da kovid i ne postoji, samo diskutujem o temi.
 
Za virus poznatiji kao spanska groznica, saveznicki teoreticari zavere su optuzivali svabe da su oni pustili virus u svet zbog izgubljenog rata. Budalama kraja nema i u svakoj krizi budale svoja lica pokazu i budu zestoko ismejani kada sve prodje.

i ta španska groznica je bila prevara koju su "zakuvali" preci današnjih vladara iz senke. znaju da su ovce naivne pa nema razloga da se ne prime dva puta na istu prevaru u roku od sto godina.

evo slika tadašnjeg maskenbala: https://s.france24.com/media/displa...8db9/w:1280/p:16x9/grippe espagnole 1919.webp
 
i ta španska groznica je bila prevara koju su "zakuvali" preci današnjih vladara iz senke. znaju da su ovce naivne pa nema razloga da se ne prime dva puta na istu prevaru u roku od sto godina.

evo slika tadašnjeg maskenbala: https://s.france24.com/media/display/c448e92c-6a7c-11ea-9be6-005056a98db9/w:1280/p:16x9/grippe espagnole 1919.webp
Pozivam te da odes u KBC Dragisa Mislovic i vidis licno kako izgleda ta prevara. Sve sam laznjak do laznjaka i maskenbal od doktora u skafanderima. A ovi mrtvi nisu mrtvi uopste vec su verovatno sklonjeni kao Arkan u Juznu Afriku kod Elvisa Prislija a platio Soros samo da bi Srbima crkla krava :whistling:
 
realno gledano, nije mi jasno kako neko može imati decu posle ovoga što se desilo 2020. godine, u ovako zlom svetu. kakvu budućnost imaju ta deca? takođe, ako vladari iz senke već žele da smanje populaciju, sterilizacija je humaniji način nego da ubijaju žive ljude vakcinama.

naravno, ja i dalje tvrdim da kovid i ne postoji, samo diskutujem o temi.
Što je zao svet kad je sve izmišljeno i teorija zavere i virus ne postoji?
 
GAK doktorka ispitala 30 zena i 15 muskaraca i donela zakljucak da Covid19 unistava potomstva buduca.
Ali nije ih pregledala pre epidemije,pa mogu da budu i od ranije sterilni ))
Cim vidis kurir kao izvor....
Neki virus postoji, ali očigledno nije corona.
Daj odluci se vec jednom.
Ti svakih tri sata menjas misljenje.
Mada,ako OCIGLEDNO nije korona,ti SIGURNO znas koji je?
 

Back
Top