Quantcast

Koverte i markice sa Tadićevim likom

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.728

Predsedniku Srbije Borisu Tadiću odate su u Kini brojne počasti. Juče mu je svečano uručena filatelistička koverta sa njegovim likom i potpisom, koja je u njegovu čast štampana u 50.000 primeraka. Kineska pošta je, takođe, pustila u opticaj markice sa zastavom Srbije.

Inače, Tadić je juče ujutro, zajedno sa ambasadorom Kine u Beogradu Vej Đing Huom, obišao Kineski zid.

- Kineski zid je inspiracija za mene i moj narod, koliko može da se doprinese zajedničkoj istoriji i jedinstvenom cilju - upisao je Tadić u knjigu utisaka. (Ag)

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=77119&sectionId=37
Kineski zid mu je inspiracija, njemu i njegovom narodu!

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
A šta bi sa Briselom!?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.156
Neće njemu Mongoli da upadaju u Srbiju, mi smo sad saveznici sa Kinezima bre!:hahaha:
Ацо, прво погрешио си у наслову јер НИЈЕ маркица са његовим ликом него са заставом Србије...

И шта да ти кажем, све је то лепо и красно, али мене на ову врућину 'вата нека зима у вези оне "бесцаринске зоне" - замисли сада када јурну овамо мали жути, има да нас преплаве...и онако их има већ доста, имам другара у Панчеву... каже СВУДА СУ КИНЕЗИ...

Appel

Iskusan
Poruka
5.689
Ацо, прво погрешио си у наслову јер НИЈЕ маркица са његовим ликом него са заставом Србије...

И шта да ти кажем, све је то лепо и красно, али мене на ову врућину 'вата нека зима у вези оне "бесцаринске зоне" - замисли сада када јурну овамо мали жути, има да нас преплаве...и онако их има већ доста, имам другара у Панчеву... каже СВУДА СУ КИНЕЗИ...
Pa kad nas 7 i kusur miliona pravi bescarinsku zonu sa 1.3 milijarde Kineza, ko tu ima bolje šanse?

Inače, bescarinska zona ne znači slobodno kretanje ljudi...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.