Kosuta vajara Jovana Soldatovica

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Kosuta se NALAZILA na Pertrovaradinskoj tvrdavi 30 i nesto godina iscupana je iz zemlje.
Koje nam to BUDALE uredjuju NOVI SAD koji pored svega izjavljuju da su stanovnici a dosli juce sa planina bez gaca na dupetu.
Razrovaane ulice, gradnja svuda gde ima bar malo praznog prostora, a parking je deficitaran, parkiraju se na travnjak. Povremeno vredjaju antisemitskim uvredama.
I to sve u mraku jer su bolesne kukavice koe su samo aki kada su u grupio 200 na jednog onda su face.
CRKNITE KRETENI
ako se zatovri ovaj post ima ih i ovde a uvrede su od srca upucene
 
Nema razloga da zatvore temu. Sam cin kradje je morbidan, ali veruj sve je povezano. Jovan je skoro preminuo, pa se u necijoj mongrilskoj glavi rodila misao da ce njegova dela vredeti mnogo vise sada nego ranije. I toga nema samo u NS. Bilo je slucajeva takve vrste svuda i to ne samo u nasoj drzavi.
 
Zakleo bih se da to ima veze sa POHLEPOM.

Čovek je nedavno preminuo.
Njegovih dela više nema na prodaju u bilo kojoj galeriji u N.Sadu.
Čeka se neko vreme da prođe i da skoče cene.
Zakleo bih se da je neko skovao plan tipa "sledećegodine u ovo vreme bićemo milioneri" :evil:
 
mens:
ma polako, sada ce se NASA MAJA oglasiti i objasniti, kako zbog vec nekog neophodnog a do sada ne shvacenog razloga , kosute treba premestiti!!!:idea:

.....secate se cika JOVE:?: :idea:

:lol: :lol: :lol:
Ja kao portparol ( ili kako se vec kaze ) Maje zvane NASE , nisam ni primetio da nema Kosute !?
Kosute su za sumu !:lol:
A ovi koji prave kavgu ni oko cega su FASISTICKI nastojeni , i sta im mogu - to je u genima ( izgleda ? ) !
Bolje neka rade nesto korisno , i ako im smetaju zgrade - neka idu na salase i UZGAJAJU GUSKE !! ( ili da im menjaju obloge , dok ne preleze grip ):lol:
 
u ovom momentu padaju mi dve pesme na pamet...

prava je narodnjak, u okviru "prezivljavanja" naseg upoznavanja : "ko prezivi neka prica
opasna je igra to,
nije ljubav za slabica,
sad se vidi ko je ko...."

a druga je u skladu sa temom, pesma od najjezivije od najjezivijih grupa sa ex yu prostora koje su pripadaje najjezivijem muzickom pravcu zvanom pastirski rock...

Plavi Orkestar - Lovac i kosuta

Volim ritam tvoga boka
haljinu na pola koplja

Volim tvoje oci tamne kao grijeh
izbrisi mi bore, nacrtaj mi smijeh
volim tvoje oci tamne kao grijeh
volim te

A mozda kasno je za sve
opasno mi ulazis pod kozu
ali ja sam samo mali kamen u tvom brosu

Hajde, mala kosuto nemoj da te strah
zasto bjezis od mene, nisam lovac ja
hajde, mala kosuto nemoj da te strah
volim te
ati oduzimas mi dah

Lovac i kosuta
staza tajnom posuta
kao led, kao zar
nikad nece biti par

Volim tvoje drsko "dobro vece"
volim tvoje talijanske nakite sto zvece
volim tvoje oci






:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top