Quantcast

Kosuta vajara Jovana Soldatovica

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
Kosuta se NALAZILA na Pertrovaradinskoj tvrdavi 30 i nesto godina iscupana je iz zemlje.
Koje nam to BUDALE uredjuju NOVI SAD koji pored svega izjavljuju da su stanovnici a dosli juce sa planina bez gaca na dupetu.
Razrovaane ulice, gradnja svuda gde ima bar malo praznog prostora, a parking je deficitaran, parkiraju se na travnjak. Povremeno vredjaju antisemitskim uvredama.
I to sve u mraku jer su bolesne kukavice koe su samo aki kada su u grupio 200 na jednog onda su face.
CRKNITE KRETENI
ako se zatovri ovaj post ima ih i ovde a uvrede su od srca upucene

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.433
Nema razloga da zatvore temu. Sam cin kradje je morbidan, ali veruj sve je povezano. Jovan je skoro preminuo, pa se u necijoj mongrilskoj glavi rodila misao da ce njegova dela vredeti mnogo vise sada nego ranije. I toga nema samo u NS. Bilo je slucajeva takve vrste svuda i to ne samo u nasoj drzavi.

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Zakleo bih se da to ima veze sa POHLEPOM.

Čovek je nedavno preminuo.
Njegovih dela više nema na prodaju u bilo kojoj galeriji u N.Sadu.
Čeka se neko vreme da prođe i da skoče cene.
Zakleo bih se da je neko skovao plan tipa "sledećegodine u ovo vreme bićemo milioneri" :evil:

nesons

Iskusan
Poruka
5.434
mens:
ma polako, sada ce se NASA MAJA oglasiti i objasniti, kako zbog vec nekog neophodnog a do sada ne shvacenog razloga , kosute treba premestiti!!!:idea:

.....secate se cika JOVE:?: :idea:
:lol: :lol: :lol:
Ja kao portparol ( ili kako se vec kaze ) Maje zvane NASE , nisam ni primetio da nema Kosute !?
Kosute su za sumu !:lol:
A ovi koji prave kavgu ni oko cega su FASISTICKI nastojeni , i sta im mogu - to je u genima ( izgleda ? ) !
Bolje neka rade nesto korisno , i ako im smetaju zgrade - neka idu na salase i UZGAJAJU GUSKE !! ( ili da im menjaju obloge , dok ne preleze grip ):lol:

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
u ovom momentu padaju mi dve pesme na pamet...

prava je narodnjak, u okviru "prezivljavanja" naseg upoznavanja : "ko prezivi neka prica
opasna je igra to,
nije ljubav za slabica,
sad se vidi ko je ko...."

a druga je u skladu sa temom, pesma od najjezivije od najjezivijih grupa sa ex yu prostora koje su pripadaje najjezivijem muzickom pravcu zvanom pastirski rock...

Plavi Orkestar - Lovac i kosuta

Volim ritam tvoga boka
haljinu na pola koplja

Volim tvoje oci tamne kao grijeh
izbrisi mi bore, nacrtaj mi smijeh
volim tvoje oci tamne kao grijeh
volim te

A mozda kasno je za sve
opasno mi ulazis pod kozu
ali ja sam samo mali kamen u tvom brosu

Hajde, mala kosuto nemoj da te strah
zasto bjezis od mene, nisam lovac ja
hajde, mala kosuto nemoj da te strah
volim te
ati oduzimas mi dah

Lovac i kosuta
staza tajnom posuta
kao led, kao zar
nikad nece biti par

Volim tvoje drsko "dobro vece"
volim tvoje talijanske nakite sto zvece
volim tvoje oci

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.