Kostunicina saradnica kupila stan od drzave za 184 evra po m/2

Iskreno se nadam da će na sledećim izborima izlaznost biti 20 %, pa onda da vidimo ko sme da kaže da ima legitimitet da vlada...valjda će i ovoj interesno-korumpiranoj grupi koja sebe zove "političarima" biti jasno da narod njih niti voli, niti mrzi...već da ih prezire...
Samo što sumnjam da će se tako šta dogoditi, ipak je ovaj narod zaglupljen i obnevideo od svakodnevnih gluposti i igara kojim ga obasipaju

Zakonski imaju legitimitet jer su ukinuli cenzus čemu sam se žestoko protivila. U postsocijalističkim zemljama cenzus je trebao biti 50% + 1 glas , narednih 20 godina baš zbog labave demokratije i potvrde legitimiteta u biračkom telu

Ne, ne, ne.
Ja više volim onu Dadinu foru: izlaznost 80+1%, nevažećih* listića 65%

* - nevažeći stoga što se na njima glasalo za nepostojeću opciju, Falus.
:zper:

E, da...zaboravih na tu opciju :) Da, tačno, to sam podržao, a i predvideo da će falus preći cenzus, pa u sledećoj turi osvojiti i apsolutnu većinu ;) Kako bi ih to sve boleloooo, kuku majkooo
A vidiš, mogla bi i jedna tema o tome, da raspalimo malo i vidimo kakvo je raspoloženje za eventualne izbore

Ne, ne, ne.
Ja više volim onu Dadinu foru: izlaznost 80+1%, nevažećih* listića 65%

* - nevažeći stoga što se na njima glasalo za nepostojeću opciju, Falus.
:zper:

Е још кад би се појавио неко кредибилан да позове народ на тако нешто, ...беш ми све ако неби гласао. Пази ево на потпис да би се СВИ, али СВИ љути противници удружили да униште некога ко би овако нешто покушао.

Poslednja izmena:
Е још кад би се појавио неко кредибилан да позове народ на тако нешто, ј.ебеш ми све ако неби гласао. Пази ево на потпис да би се СВИ, али СВИ љути противници удружили да униште некога ко би овако нешто покушао.

To bi se zvala Renesansa u Srbiji kada bi neko javno pozvao na poništavanje glasačkih listića prilikom izbora.Čak i kada bi to neko i smogao snage da uradi to bi bilo cenzurisano sem ako ne bi bilo rečeno u živom programu

А јесте провали како је пенила Косорка кад се онај тип појавио са мајицом "не треба ми секс, моја ме влада фуцкингује сваки дан" Тип наравно добио шут карту, ал и објашњење му је било да ј.аја - то ми је била једина чиста мајица.:hahaha:

Е још кад би се појавио неко кредибилан да позове народ на тако нешто, ј.ебеш ми све ако неби гласао. Пази ево на потпис да би се СВИ, али СВИ љути противници удружили да униште некога ко би овако нешто покушао.

K'o kad probaš da ukineš skupštinske kolače :D
Milina da ih gledaš, marširaju ko 1.

To bi se zvala Renesansa u Srbiji kada bi neko javno pozvao na poništavanje glasačkih listića prilikom izbora.Čak i kada bi to neko i smogao snage da uradi to bi bilo cenzurisano sem ako ne bi bilo rečeno u živom programu

Мислим да би тај неко морао да има много велика КОХОНЕС, плашим се да неби добро прошао!

А јесте провали како је пенила Косорка кад се онај тип појавио са мајицом "не треба ми секс, моја ме влада фуцкингује сваки дан" Тип наравно добио шут карту, ал и објашњење му је било да ј.аја - то ми је била једина чиста мајица.:hahaha:

Svi smo mi Cvirn!
Pravda za Cvirna!
:lol:

edit: Želim tu majicu.

Rešenje i jeste u nevažećim listićima jer to je jedini znak kojeg će stranke razumeti sasvim jasno jer nevažeći listići najjasnije pokazuju revolt, zato se nikada i ne objavljuje koliko ih je bilo!

Objavljuje se.
A stranke ( bas sve ) zabole za izlaznost. I da samo 1 glasac izadje na izbore ona stranka koja dobije taj 1 glas bi slavila svoju pobedu ko da je za nju glasalo 70%........

U nasim strankama se nakupio mulj ove drzave.......
Ali sta ces,imas onih koji duboko veruju da ce jedni da hapse one druge kada dodju na vlast i tome sl.......
A kada ga pitas kako njegova najpostenija opoziciona stranka za pare odustade od rasprave o budzetu......e tu ostajes bez ikakvog odgovora.....

A u principu je:

DS= DSS=SNS=SPS=SRS=LDP=.......= lopov do lopova

Poslednja izmena:
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75302&sectionId=37

Pa kako ovo da se desi kod prepostenih narodnjaka??? Pa neki se kunu u njihovo postenje...

Tako se, na primer, pod rednim brojem 11 na spisku nalazi Nedeljka Stanisavljević, blizak saradnik generalnog sekretara Koštuničine vlade Dejana Mihajlova (DSS). Nedeljka je javnosti poznata po tome i što je vodila konferencije za novinare premijera Koštunice. Ona je stan od 72 kvadratna metra na Paliluli kupila za nešto više 13.200 evra, tačnije za neverovatna 184 evra po kvadratu!

Na čelu tadašnje stambene komisije nalazio se ministar Slobodan Lalović. Osim njega, u komisiji su bili i ministri Velimir Ilić, Dragan Jočić, Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.

Sve kadrovi narodnjaka postenjacina......

Najzesci je ovaj:
Ja svakog meseca plaćam 222 evra, jer nisam imao novca da odjednom dam sve. U vreme kada sam potpisivao ugovor, tih 222 evra je bilo oko 18.000 dinara, a sada je više od 20.000. Moj stan je pod hipotekom - kaže Đokić.

Sad mi treba jos da ga zalimo sto on za stan od 95 m/2 na Novom Beogradu placa tu uzasnu ratu od cak 222 evra.
A da je uzeo kredit da kupi takav stan legalno na Novom Beogradu rata bi mu bila 1000evra.

:eek:
Je l obavestio neko Koštunicu? :dontunderstand:

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75302&sectionId=37

Pa kako ovo da se desi kod prepostenih narodnjaka??? Pa neki se kunu u njihovo postenje...

Tako se, na primer, pod rednim brojem 11 na spisku nalazi Nedeljka Stanisavljević, blizak saradnik generalnog sekretara Koštuničine vlade Dejana Mihajlova (DSS). Nedeljka je javnosti poznata po tome i što je vodila konferencije za novinare premijera Koštunice. Ona je stan od 72 kvadratna metra na Paliluli kupila za nešto više 13.200 evra, tačnije za neverovatna 184 evra po kvadratu!

Na čelu tadašnje stambene komisije nalazio se ministar Slobodan Lalović. Osim njega, u komisiji su bili i ministri Velimir Ilić, Dragan Jočić, Zoran Stojković, Zoran Stanković i Bojan Dimitrijević.

Sve kadrovi narodnjaka postenjacina......

Najzesci je ovaj:
Ja svakog meseca plaćam 222 evra, jer nisam imao novca da odjednom dam sve. U vreme kada sam potpisivao ugovor, tih 222 evra je bilo oko 18.000 dinara, a sada je više od 20.000. Moj stan je pod hipotekom - kaže Đokić.

Sad mi treba jos da ga zalimo sto on za stan od 95 m/2 na Novom Beogradu placa tu uzasnu ratu od cak 222 evra.
A da je uzeo kredit da kupi takav stan legalno na Novom Beogradu rata bi mu bila 1000evra.

da nije mlohava kostunica u pitanju , bio bi siguran da se iza price o saradnici i otkupu stana , krije neka zesca piiiiip.............ovako , samo mlohavi zna zasto joj je dao gajbu.........:think:

Poslednja izmena od moderatora:
Objavljuje se.
A stranke ( bas sve ) zabole za izlaznost. I da samo 1 glasac izadje na izbore ona stranka koja dobije taj 1 glas bi slavila svoju pobedu ko da je za nju glasalo 70%........

U nasim strankama se nakupio mulj ove drzave.......
Ali sta ces,imas onih koji duboko veruju da ce jedni da hapse one druge kada dodju na vlast i tome sl.......
A kada ga pitas kako njegova najpostenija opoziciona stranka za pare odustade od rasprave o budzetu......e tu ostajes bez ikakvog odgovora.....

A u principu je:

DS= DSS=SNS=SPS=SRS=LDP=.......= lopov do lopova

Na prošlim izborima nisam čula podatak o nevažećim listićima.

Е људи јел може неко да ми каже кога сам то увредио овим:

Ма бре људи ј.......... Вас ДС - то су лопине као што су и сви други, али овде се ради о скидању ђане господину непбавештеном и препоштеном!

Фасовао сам казнени поен, зато што сам увредио другог члана - кога? Ако сам некога увредио дај да му се извиним!!! - Ко одређује ове модераторе:dash::dash::dash:, па нисам буквално мислио ј... Вас, него фигуративно, па нисмо у основној школи

Poslednja izmena:
Е људи јел може неко да ми каже кога сам то увредио овим:

Ма бре људи ј.......... Вас ДС - то су лопине као што су и сви други, али овде се ради о скидању ђане господину непбавештеном и препоштеном!

Фасовао сам казнени поен, зато што сам увредио другог члана - кога? Ако сам некога увредио дај да му се извинем!!! - Ко одређује ове модераторе:dash::dash::dash:, па нисам буквално мислио ј... Вас, него фигуративно, па нисмо у основној школи

Šta ima on od tvog izvijanja? :dontunderstand: :mrgreen:

Back