Коштунице, врати се, све ти је опроштено!

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
DSS: Vlada donela samo glad i bedu
Izvor: Tanjug

Beograd -- Srbija treba da odustane od politike "Evropa nema alternativu" koja je za tri godine građanima donela samo glad, nespokojstvo, nezaposlenost i opštu bedu.


Demokratska stranka Srbije smatra da je rekonstruisana vlada premijera Mirka Cvetkovića lošija od prethodne i da su jedino rešenje za situaciju u zemlji vanredni parlamentarni izbori, kaže portparol te stranke Petar Petković.

"Dva meseca od kada je formirana druga Mirkova (Cvetković) vlada vidimo da su učinci te vlade još i gori nego pre rekonstrukcije", rekao je Petković.

Prema njegovim rečima to najbolje pokazuju stalna poskupljenja, skoro najskuplje namirnice i najmanje plate u regionu, i visoka zaduženost države.

On navodi da se “za samo dva meseca Srbija zadužila više od milijardu evra, a poskupljenja za setvu, za seme, naftu i hemikalije, u ovoj godini su veća od 40 odsto. Ubijaju se i srpska privreda i seljak, a u svakom segmentu društva situacija je jako teška, loše se živi i jedino rešenje su izbori".

"Mislili smo da je prva Mirkova vlada najgora, a ispostavlja se da je ova druga još gora. Mislili smo da je Srbija dotakla dno sa prvom vladom, a sada smo i ispod tog dna sa drugom Mirkovom vladom. Loše je da ne može biti gore i najbolje rešenje su vanredni parlamentarni izbori kako bi se ponovo uspostavila prava državotvorna politika koju je DSS vodila od 2004 do 2008. godine", istakao je Petković.

Portparol DSS je ocenio da je Srbija "poražena i na unutrašnjem i na spoljašnjem planu", kao i da rekonstruisana vlada nema energiju, jer je zasnovana na pogrešnoj politici.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=09&nav_id=511063

П.С.
За време Коштуничиних влада
-огроман буџетски суфицит
-неупоредиво виши стандард
-највећи степен инвестиција (само једна "велика" приватизација)
-динар 77 за евро
-констатан вискоји раст БДП
-бољи кредитни рејтинг
-већи стопен слободе медија
-мања стопа незапослености
-регионална експанзија битнијих државних фирми
-већа социјална сигурност
-мање непотизма
-без прогона политичких неистомишљеника
-цивилизованија полиција (коју је водио обијач)

али и
-такође велика корупција
-партизам
-повећање администрације
-недостатак реципроцитета у односима са иностранством
 
DSS: Vlada donela samo glad i bedu
Izvor: Tanjug

Beograd -- Srbija treba da odustane od politike "Evropa nema alternativu" koja je za tri godine građanima donela samo glad, nespokojstvo, nezaposlenost i opštu bedu.


Demokratska stranka Srbije smatra da je rekonstruisana vlada premijera Mirka Cvetkovića lošija od prethodne i da su jedino rešenje za situaciju u zemlji vanredni parlamentarni izbori, kaže portparol te stranke Petar Petković.

"Dva meseca od kada je formirana druga Mirkova (Cvetković) vlada vidimo da su učinci te vlade još i gori nego pre rekonstrukcije", rekao je Petković.

Prema njegovim rečima to najbolje pokazuju stalna poskupljenja, skoro najskuplje namirnice i najmanje plate u regionu, i visoka zaduženost države.

On navodi da se “za samo dva meseca Srbija zadužila više od milijardu evra, a poskupljenja za setvu, za seme, naftu i hemikalije, u ovoj godini su veća od 40 odsto. Ubijaju se i srpska privreda i seljak, a u svakom segmentu društva situacija je jako teška, loše se živi i jedino rešenje su izbori".

"Mislili smo da je prva Mirkova vlada najgora, a ispostavlja se da je ova druga još gora. Mislili smo da je Srbija dotakla dno sa prvom vladom, a sada smo i ispod tog dna sa drugom Mirkovom vladom. Loše je da ne može biti gore i najbolje rešenje su vanredni parlamentarni izbori kako bi se ponovo uspostavila prava državotvorna politika koju je DSS vodila od 2004 do 2008. godine", istakao je Petković.

Portparol DSS je ocenio da je Srbija "poražena i na unutrašnjem i na spoljašnjem planu", kao i da rekonstruisana vlada nema energiju, jer je zasnovana na pogrešnoj politici.

 
Свако је бољи од диктатора БоТа-е и жуте пузеће пропасти.
Уосталом за време цара Воје живело се барем дупло боље.

živelo se super
najviše srba ispratio u hag, odoše crna gora i kosovo....
srećom, neko ga prevario da "vrati mandat narodu".....a narod k'0 narod.....:hahaha:
 
živelo se super
najviše srba ispratio u hag, odoše crna gora i kosovo....
srećom, neko ga prevario da "vrati mandat narodu".....a narod k'0 narod.....:hahaha:
Не лоопетај оксидансу.
Бар ти балиш на свакој теми којом се испраћа Младић у Хаг, Црну Гору су отцепили твоји НАТО љубимци, а пронађи макар један пост у коме ти жалиш за Косовом???
Са 420 евра плате су звекнуле на 300, ако су и толико,цене млека, меса, и хлеба обрачунате у тим истим еврима су данас чиста пропаст.
Можда је твоја једина срећа парада поноса пошто си овде откидао на исту.
 
Не лоопетај оксидансу.
Бар ти балиш на свакој теми којом се испраћа Младић у Хаг, Црну Гору су отцепили твоји НАТО љубимци, а пронађи макар један пост у коме ти жалиш за Косовом???
Са 420 евра плате су звекнуле на 300, ако су и толико,цене млека, меса, и хлеба обрачунате у тим истим еврима су данас чиста пропаст.
Можда је твоја једина срећа парада поноса пошто си овде откидао на исту.

Pa i Karadžića je druknuo koštuničin rade bulatović, čim je predao dužnost, ne misliš valjda da su ga ovi novi našli i uhapsili za tri dana?:lol:

Veliki je ološ taj mutavi
 

Back
Top