KOSTUNICA : ZA SARADNJU BEZ CLANSTVA

Bengazi

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.701
Koštunica: Za saradnju bez članstva


Jagodina -- Predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da bi za Srbiju bilo najracionalnije čvršće povezivanje sa EU, bez učlanjenja.

On je na tribini DSS u Jagodini rekao da je Kosovo problem u međusobnim odnosima ali da "taj problem nije stvorila Srbija nego EU.

"Srbija treba u odnosu sa EU da se rukovodi čistim računima, kao što to radi i kada je reč o drugim zemljama", rekao je Koštunica.

Koštunica je ocenio da "Srbija pripada Evropi" i da sa EU treba da sarađuje u svoju korist, a ne na svoju štetu".

On je dodao da je reč kandidatura "izlizana od upotrebe", a u stvari je "kruna od papira".

"Sadašnja vlast je zarobljenik priče da EU nema alternativu, čime je pokazala da joj je kandidatura, koja je samo ugovor i zahvalnost za učinjeno, a ko zna kada će i dali će ikada doći do pregovora, preča od Srbije", rekao je Koštunica.

Umesto o stvaranju uslova za bolji život, sadašnja vlast priča o onome što će biti, dodao je Koštunica i dodao da velikom broju ljudi u Srbiji nije interes EU, "već puko preživljavanje Srbije".

"Režim toliko obožava EU, da je potpuno zanemario interese Srbije", kazao je Koštunica.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=08&nav_id=504813

:per:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rezim je unistio, opljackao i rasprodao Srbiju, i sada radi na naseljavanju miliona roma i evropske ciganije u Srbiju readmisijom iako nisu nasi drzavljani, natalitet je najgori u istoriji, plate nikakve, otpustanja masovna, mislim da ni hitler nije ovako satirao Srbe kao Tadic i njegovi ustasko ciganski mafijasi.....
 
DakleM, Adolf Koštunica je za "čvršću" i "bližu" saradnju sa okupatorskim zlikovcima iz Evropske
Unije, ali se protivi članstvu u istoj organizaciji.

Ni on sam, jadan, ne zna za šta se zalaže.:sad2:
Zabole me baš što se oglasio, nego mene zanima što ga nazivaš Adolf Koštunica i porediš ga sa Hitlerom? Jel tebi nešto fali? Šta je sa mozgom?
 
Pa i Dodik je bio za isto pa kada je uvideo kakava je to bagra,promenio plocu,normalno.
Dodiku su samo pare bitne tako da on nije iskren ni kada je bio za EU,ni sada kada je kao protiv , taj bi bio i za Afričku uniju ako bi mu to donelo korist i profit , al se ovaj Voja nešto tripuje na te fazone doslednost , istinoljubivost,poštenje i slično ,pa je čudno da i on menja mišljenje kako vetar dune .
 
To isti onaj Koštunica kome je punopravno članstvo u EU bilo glavni prioritet u oba premijerska ekspozea , licimur . :mrgreen:
Haha, kao i Toma što nikad nije tvrdio da EU ima alternativu. :lol:

Znači Koštunica dr Vojislav bi da se ebe, al' da mu ne uđe? :lol:
U svakom slučaju, vidi se i kod Voje da polako shvata neke stvari. Prvo Toma ode ka EU, pa Šešelj svoje birače ne naziva više "braćo Srbi i sestre Srpkinje", već "građani Srbije", sad Koštunica želi da šuruje sa EU...

Bruka šta se radi, bruka. :hahaha1:

Jedini BoTa oduvek trubi da smo na putu ka EU. Dosledan čovek.
 
Zabole me baš što se oglasio, nego mene zanima što ga nazivaš Adolf Koštunica i porediš ga sa Hitlerom ? Jel tebi nešto fali? Šta je sa mozgom?


Prvo, odakle tebi jedna ovakva bolesna pomisao?:mrgreen: Jesi li ti normalan?

Zar je Hitler bio jedini "Adolf" u istoriji?

Drugo, naravno da te "zabole" šta kaže tvoj voljeni idol i jedina uzdanica. Nemo se
foliraš.

Treće, ovde se svakodnevno čitave stranke nazivaju nacističkim (Adolfa je bilo raznih
ali nacisti su bili samo jedni), pa nisam video da si se mnogo zabrinuo zbog toga.:think:

Sve u svemu ljigavoooooo i licemerno.:lol:
 
За време Цара Воје се најбоље живело!
Просек 420 евАра, без задуживања ММФ-у, и највећи прилив страних инвестиција од 2000. на овамо!!!
И то још са мањинском владом!


Naravno, kada je ekonomska situacija u svetu bila mnogo bolja.

A prihodi od privatizacije su bili između 3 i 4 milijarde evra.

Ali nema više šta da se prodaje. Niko neće da kupi čak ni "Telekom" a kamoli neku
drugu firmu.

Između Tadića i Koštunice ne postoji velika razlika. Prvi prodaje priču o "Evropi" i
"demokratiji" a drugi priču o "patriotizmu" i "Kosovskom mitu".

A lažu i jedan i drugi.:lol:
 

За време Цара Воје се најбоље живело!
Е али, тада сте исто причали да ништа не ваља.

Сећам се да је у то време Вучић причао да "режимлије све опљачкаше," и да се живи "горе него деведесетих."

А сада ево признајеш да је ипак ДОС донео најбољи живот.
 


Е али, тада сте исто причали да ништа не ваља.

Сећам се да је у то време Вучић причао да "режимлије све опљачкаше," и да се живи "горе него деведесетих."

А сада ево признајеш да је ипак ДОС донео најбољи живот.

Prvo, Kostunica nije DOS.On je taj DOS napustio jos za vreme Djindjica.

Drugo, pusti Vucica, on kako zine laze.
 
Naravno, kada je ekonomska situacija u svetu bila mnogo bolja.

A prihodi od privatizacije su bili između 3 i 4 milijarde evra.

Ali nema više šta da se prodaje. Niko neće da kupi čak ni "Telekom" a kamoli neku
drugu firmu.

Između Tadića i Koštunice ne postoji velika razlika. Prvi prodaje priču o "Evropi" i
"demokratiji" a drugi priču o "patriotizmu" i "Kosovskom mitu".

A lažu i jedan i drugi.:lol:
Криза је и за Хрватску, Црну Гору, Словенију.... па се разлика између тих земаља и нас у односу на Војина времена повећала.
Уместо некадашњих 32.000 чиновника, сад смо добацили до 60.000.
Изгледа да је жута влада најуспешнија индустрија!
 
Криза је и за Хрватску, Црну Гору, Словенију.... па се разлика између тих земаља и нас у односу на Војина времена повећала.
Уместо некадашњих 32.000 чиновника, сад смо добацили до 60.000.
Изгледа да је жута влада најуспешнија индустрија!


Tačno, ali to pokazuje koliko je aktuelna vlast katastrofalna, a ne koliko je mlohavi
Adolf bio uspešan.

Navedi još neki "uspeh" Adolfove vlade, izuzev te famozne plate od 420 evra, koja je
bila, ponavljam, rezultat prodaje "porodične srebrnine" a ne sposobnosti.
 
Koštunica: Za saradnju bez članstva


thumbnail.php


Jagodina -- Predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da bi za Srbiju bilo najracionalnije čvršće povezivanje sa EU, bez učlanjenja.




On je na tribini DSS u Jagodini rekao da je Kosovo problem u međusobnim odnosima ali da "taj problem nije stvorila Srbija nego EU.

"Srbija treba u odnosu sa EU da se rukovodi čistim računima, kao što to radi i kada je reč o drugim zemljama", rekao je Koštunica.

Koštunica je ocenio da "Srbija pripada Evropi" i da sa EU treba da sarađuje u svoju korist, a ne na svoju štetu".

On je dodao da je reč kandidatura "izlizana od upotrebe", a u stvari je "kruna od papira".

"Sadašnja vlast je zarobljenik priče da EU nema alternativu, čime je pokazala da joj je kandidatura, koja je samo ugovor i zahvalnost za učinjeno, a ko zna kada će i dali će ikada doći do pregovora, preča od Srbije", rekao je Koštunica.

Umesto o stvaranju uslova za bolji život, sadašnja vlast priča o onome što će biti, dodao je Koštunica i dodao da velikom broju ljudi u Srbiji nije interes EU, "već puko preživljavanje Srbije".

"Režim toliko obožava EU, da je potpuno zanemario interese Srbije", kazao je Koštunica.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=08&nav_id=504813

:per:



Tako je,kao Svajcarska i Norveska.Da vidimo sta ce na to reci Grobar.
 
Tačno, ali to pokazuje koliko je aktuelna vlast katastrofalna, a ne koliko je mlohavi
Adolf bio uspešan.

Navedi još neki "uspeh" Adolfove vlade, izuzev te famozne plate od 420 evra, koja je
bila, ponavljam, rezultat prodaje "porodične srebrnine" a ne sposobnosti.
Инвестиције, највеће током периода од 2000. на овамо, скоро упола мањи државни апарат, мањи и то драстично, државни дуг...
Иначе као што је корисник Лакивин лепо приметио, од чега ти болујеш када си бившег премијера изједначио са Адолфом???
Наравно очекује се гомила лажи са твоје стране, шта друго, зар не?
 
Узгред и украјина је после жуте револуције имала ,,без алтернативни пут у ЕУрупу", као и Србија тренутно...
Ево лепих резултата исте те Украјине кад се ослободила сопствених жутих паразита!!!
http://forum.krstarica.com/showthre...-posle-pada-Juscenka-i-narandzaste-revolucije
 
Prvo, odakle tebi jedna ovakva bolesna pomisao?:mrgreen: Jesi li ti normalan?

Zar je Hitler bio jedini "Adolf" u istoriji?

Drugo, naravno da te "zabole" šta kaže tvoj voljeni idol i jedina uzdanica. Nemo se
foliraš.

Treće, ovde se svakodnevno čitave stranke nazivaju nacističkim (Adolfa je bilo raznih
ali nacisti su bili samo jedni), pa nisam video da si se mnogo zabrinuo zbog toga.:think:

Sve u svemu ljigavoooooo i licemerno.:lol:
Šteta banovaše te "dušmani", no dobro otvorićeš novi nalog. Koliko puta treba da ti ponovim da nisam stranački opredeljen, ebo te Koštunica. Svako ko se ne slaže sa tobom taj je odmah za DSS, SRS i ko ima iole naoconalistički stav taj je fašista, nacista, šovinista itd.. Inače temu ne bi ni čitao da je ti nisi otvorio, reko, da viidim šta si sve izlupetao.
 

Back
Top