KOŠTUNICA JE KRIV ZA SUNOVRAT DRŽAVE

Da je ušao?...

:think:



Grozim se onog kliničkog ludaka koji štanca "knjigu" mesečno, a nijedna nije ni za šta osim za brisat dupe - osim, eventualno, za studente psihologije u cilju proučavanja naprednog stadija patološke somnambulije i histeričnog bulažnjenja - ali on je bar imo mu.da stat iza svojih reči; takvih kakve su.

Integritet valja cenit čak i kod ludaka. Premalo se viđa ionako.

Ali tarabić? Ušminkani radikal. Previše je on minoran da bi bio kriv za bilo šta.
 
Back
Top